Фекла Персиковна• 12 января 2023
Оточуючі хочуть нагодувати моїх дітей солодощами
Почну з того, що мої діти (3 і 7 років) кожен день хоч одну цукерку, але з´їдають. У меншого тільки й мови про цукерки.Кожен день ми ходимо гуляти і повз магазина пройти просто так нереально. Скрізь (аптека, почта, продуктовий, м´ясний) є солодощі і скрізь менший ниє, а то і починає ревіти, щоб я щось купила. І коли я намагаюся не прогнутися, то часьо знаходиться той, кому дуже шкода моїх дітей. Вчора мене ситуація просто вбила. Менший син виклянчив вчора в супермаркеті шоколадку .Я дозволила невеличку. Він почав ревіти в черзі(так не часто буває, але інколи трапляється), щоб я зараз дала. Я намагалася домовитися, що я дам, коли вийдемо з магазина. Він не реагував. Щоб не напрягати людей в черзі, я йому дала ту шоколадку. Але він її з´їв перш, ніж до нас дійшла черга і він почав просити інші солодощі. Я не піддавалася. Зараз я розумію, що можна було не дати ту шоколадку, положити на місце і підти, але він її з´їв і ми мусили стояти в черзі, а тоді я розраховувала, що він не буде просити більше, бо раніше так працювало. І тут в черзі знайшлася жінка, яка вирішила пожаліти мою дитину в дала їй в руки таку ж шоколадку зі словами, що вона за неї заплатить і, що їй шкода моєї дитини. Я їй сказала, що шоколадку я йому не купуючи не через те, що я не можу цього дозволити. Звісно я за неї заплатила, хоч і вона наполягала, що не треба. Я не вважаю, що виглядаю бідно і моя дитина. Ми носимо фірмові речі і коляска у нас не із дешевих. І шоколадка та коштує 12 грн. Може хтось пояснить зі сторони чому так. Я просто не розумію.
Кукусики• 12 января 2023
Автор, а он накормленый едет в магазин? Вроде как когда человек не голоден, то нет такой нетерплячки схомякать ту шоколадку не дойдя до кассы.
И проверьте уровень сахара, глюкозы и т.д. Мой брат тоже был такой сластёна, что мог сахар из сахарницы просто ложками есть пока никто не видит. Но когда родители его обследовали, то оказалось что уровень чего-то там (уже не помню точно чего, давно было, но связано именно с сахаром) у него был понижен, а не как родители предполагали что повышен.
все по ГОСТу!• 12 января 2023
Ответ дляРусалка на ветвях
Для зубов полезна чистая вода.
Могу продолжить список, но нет необходимости.
Больше ничего :)
Все остальное, так или иначе, им ’вредно’. Поэтому дело не в сладком, а в его количестве и гигиене полости рта.
сладкий_ноябрь• 12 января 2023
Ответ дляdulenok
вам и окружающим вас детям очень повезло . Везет не всем..у некоторых и отек квинке может быть. Потом тЬЁтя в магазине понесется с малышом на руках в больницу или мама, которая следит за тем, что и сколько ест ее ребенок? Это все индивидуально, поэтому угощать малышей без одобрения родителей считаю неверным
Я понимаю, что есть такие дети, но это один на 10000. А остальным просто не покупают.
Фекла Персиковна
• 12 января 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Я не встречала детей с реакциями на сладкое, но я встречала родителей, которые об стену скорее расшибутся, чем купят что-то из сладкого.
У дитини не правильно формується грудна клітка. Йому потрібно продукьи з кальцієм їсти, а якщо їсть багато солодкого, то не їсть більш нічого. Є діти у яких алергія на солодощі
Русалка на ветвях• 12 января 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Нет связи между сладким и зубами, от слова совсем.
Кушайте сладкое, прополощите рот, все
В том -то и дело, что почти никто не идет полоскать или чистить зубы после еды в течение дня. Тем боле после перекуса конфетой.
А_мій_самий_самий• 12 января 2023
Ответ дляФекла Персиковна
Якщо у мене дитина в 3 роки плаче, то закрити його вдома, щоб берегти психіку оточкючих?
Удалено администрацией...
сладкий_ноябрь• 12 января 2023
Ответ дляФекла Персиковна
Давайте сладкое после еды.
Это рабочая схема, которая устроит и ребёнка и родителя
Рекламама• 12 января 2023
меня больше смутило, что ребенок ест все в магазине, даже до кассы! почему вы не приучили ребенка, что есть в магазине нельзя?
сладкий_ноябрь• 12 января 2023
Ответ дляРусалка на ветвях
Ну естественно 😂
Фекла Персиковна
• 12 января 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Он голодный не сладкое, потому что ограничен.
Деформация грудной клетки не может быть из-за пищи.
Йому потрібна дієта. Таорог, печінка і т.д. А якщо їсть солодке, то цвлий день не можу нагодувати
сладкий_ноябрь• 12 января 2023
Ответ дляФекла Персиковна
Ну пищевая распущенность у вас не неделю верно?
Поэтому за год уже можно было понять, как действовать
А_мій_самий_самий• 12 января 2023
А в чем нарушение поста, если написано что надо воспитывать ребенка, а не винить окружающих?
Фекла Персиковна
• 12 января 2023
Ответ дляРекламама
Щоб не нервувати людей в черзі. Раніше так працювала, а цього разу ні.
Фекла Персиковна
• 12 января 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Ну я не могу понять
Кукусики• 12 января 2023
Ответ дляФекла Персиковна
Автор, Ви пишете, що казали малому, що отримає шоколадку коли вийде з магазину. Але він продовжував нити, Ви пішли на поступки. Може ще в цьому біда? Що Ви не твердо стоїте на своєму рішенні? У мене, наприклад, позиція, що ми ніколи нічого не їмо в магазині, поки не розрахувались, то моя дитина 2.5 років і чекає скільки треба.
Або ж дитині настільки хочеться тої цукерки, що аж зуби зводить і плювати що там мама каже. Тоді можливо дитину треба дійсно обстежити. Бо зазвичай діти люблять цукерки і солодощі, але ж не до такого стану
сладкий_ноябрь• 12 января 2023
Ответ дляФекла Персиковна
Ну я не могу понять
Что не можете?
Куча времени, что б экспериментировать над тем, когда лучше давать ребёнку сладкое.
Гляди и орать в магазинах перестанет.
Рекламама• 12 января 2023
Ответ дляФекла Персиковна
так объясните, что все люди в очереди хотят кушать, но сначала оплатят товар, а потом едят. вы же поощряете эти истерики ’абы заткнулся и не орал’. если понятно объяснить, то орать не будет, а будет знать, что сейчас купим и потом поест.
Пешеходик• 12 января 2023
Ответ длявсе по ГОСТу!
Расскажите про сахарный диабет, хоть образно. Ну и выдавайте конфеты 3 раза в день, по одной. Пусть они сами выбирают в магазине, считают и тд., то есть вовлеките их в процесс от А до Я, тогда они будут более осмысленно все это понимать. Реально работает, это мой опыт.
Диабет не от сладкого
сладкий_ноябрь• 12 января 2023
Ответ длявсе по ГОСТу!
А ничего, что сахарный диабет не от сладкого? :))
Дама-мадама• 12 января 2023
Про фірмові речі і коляску написали зайве, в черзі одиниці оцінять скільки коштують ваші речі.
Я обмежую свою дитину в солодощах, і не дозволяю іншим давати, мені достатньо сказати ці слова щоб інші зрозуміли.
все по ГОСТу!• 12 января 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Я это знаю. Но на его базе можно наглядно показать ребенку «вред» от большого количества сладкого. Трехлетка не поймет, а вот постарше уже нормально начинают понимать.
ПироженкА• 12 января 2023
У дітей погане виховання, Ви самі винні.
Моя дитина змалку знала, що в іграшкових магазинах можна показувати, що подобається, роздивлятися і ніяких істерик і сліз. Все це одразу я присікала. Купквали потім і робили сюрприз, або ж потім родичі дарили на свята.
З приводу солодощів- вдома ніколи не ховали цукерки і печиво. Завжди лежать на столі у вазочці. І всі ми любимо солодощі. Ось це обмеження ’одну цукерку вдень’ і виховало у вашої дитини жадібність.
Якщо вже вирішили виховувати, то не треба було реагувати на сльози і давати.
Ми з чоловіком взагалі істерики присікали.давали зрозуміти, що такою поведінкою нічого не доб´ється.
Эта_Шикарна)• 12 января 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Ага, у Вас така ж сама нога і не болить. Яснапанятна. Алергії? Нє, не чули. Якщо Вам так шкода дітей чужих, то їдьте до Африки і допомагайте там. Хочеш щось дати дитині- спитай у батьків. Все.
сладкий_ноябрь• 12 января 2023
Ответ длявсе по ГОСТу!
Так если нет связи, то зачем детям рассказывать эти страшилки?
сладкий_ноябрь• 12 января 2023
Ответ дляЭта_Шикарна)
Да вы что!
Ребенку с аллергией не будут покупать шоколадку, которую он слопает до покупки
Речи идет о здоровых детях, родители которых их жестко ограничивают в сладком, поэтому дети голодные на конфеты и сладкое
001-Obito-001• 14 января 2023
Ответ дляРадуга-дуга
Виховуйте дітей. Щоб не брали те що ´тьоті´ дають.
Треба виховувати так щоб,діти не нили в магазині,а шоколадка яку дала ´тьотя´,тільки із магазину і нічого небезпечного там нема