Морожена_курка• 12 января 2023
Хто брав таку жилетку з Zara . Потрібна порада
Не можу піймати її на роспродажі. Ціни на неї казкові,но розмірів немає.
Вирішила брати дорожче ,тут на сайті.
Може в кого є. Як якість і як розмір стосовно таблиці розмірів
Вирішила брати дорожче ,тут на сайті.
Результат:
вже голосів:
10 (71.43%)
не брати за повну ціну
4 (28.57%)
брати,гарна
Морожена_курка
• 12 января 2023
Вагаюсь ,що робити. Не брати ,по якщо не можу виловити по знижкі,то це доля.
Або взяти за 1100 і не морочити голову не собі не людям
Морожена_курка
• 12 января 2023
Ответ дляфрау Гитта
Мені здається таке не актуально вже.
А які зараз більш актуальні. Мене ця підкупила тим що вона тоненька і легенька
фрау Гитта• 12 января 2023
Ответ дляМорожена_курка
Щоб не була прострочена отак ковбасками.
Брюльтик• 12 января 2023
Ответ дляМорожена_курка
такого плану будуть актуальні, я зустрічаю їх часто в колекціях. мені сподобались в массимо дутти там зараз вони теж по розпродажі
Морожена_курка
• 12 января 2023
Ответ дляфрау Гитта
Зрозуміла. Дякую. Буди тепер вибірать із тих что дорожче,але без строчки
Морожена_курка
• 12 января 2023
Ответ дляБрюльтик
Подивлюсь в массимо.
То цю теж можна розглядати? Ну дуже страшно ці ковбаски?
Муууумие• 12 января 2023
Ответ дляМорожена_курка
У них є гарна блискуча. Не сподобалася?
Жерица ночи• 12 января 2023
я саме таку собі придбала, зі знижкою, за 20€, але була трошки розчарована-якість гарна, тканина м´яка, легенька, але вона зовсім тонесенька і мало набита, але, дивлячись на ціну, вирішила не повертати, залишила, носила при досить теплій погоді
Морожена_курка
• 13 января 2023
Ответ дляКотомафия
А казкова ціна яка на неї?
12 .99 евро була ціна
Морожена_курка
• 13 января 2023
Ответ дляМуууумие
У них є гарна блискуча. Не сподобалася?
Блискуча,ні