неДодекаэдр• 12 января 2023
Должен ли работающий пенсионер платить в пенсионный фонд ?
Девочки, подскажите пожалуйста , моя мама частный предприниматель , вышла недавно на пенсию , теперь не знаем надо ли ей платить в пенсионный фонд ?
Ms. Похвала• 12 января 2023
Ответ дляПрыг-скок
Бюджетна організація. Пенсіонери сплачують податки
Які податки назвіть конкретно.Податок на дохід сплачують, ЕСВ лише добровільно
неДодекаэдр
• 12 января 2023
Ответ дляПрыг-скок
Зайдіть на форум бухгалтерів.
А что это за форум ?
Ms. Похвала• 12 января 2023
Ответ длянеДодекаэдр
А что это за форум ?
Автор вишла за віком на пенсію мама?
АлывердЫ• 12 января 2023
Не треба платити ЕСВ, єдиний податок платите. Але маєте до них підїхати з документами і написати заяву, принаймні раніше так було