Указка• вчера в 23:30

Що з цим робити?

Це якийсь психічний розлад?
Сижуревувшоке• вчера в 23:56
Ответ дляУказка
Не дозволяє нічого чіпати, виганяє з кімнати. Іноді, коли її немає вдома щось пробуючи сортувати розгрібати- потім ор і знову все в одну купу зсипає.
А почему в 11 лет в вашем доме она вас строит?
автор Указка • вчера в 23:56
Ответ дляКриниця щастя
Навіть якщо мій син насере посеред кімнати, я не буду це викладати в інтернеті. Ніколи
Терпець мій увірвався, в мене від її кімнати депресія. І це періодично розповзається на перший поверх.
автор Указка • вчера в 23:57
Ответ дляРання пташка
Не вистачає якихось кошиків/пуфиків/вішака, тобто місць, куди можна кинути, тому все на підлозі. Комод незручний - здорові ящики, де все в кілька шарів, незручно шукати і повертати на місце. І поряд нема місця розкластись і розібрати речі. Організовано не дуже.
Є ще поряд гардеробна з вішаками, палицями, кошиками.
Там все розмивчато• вчера в 23:57
Ответ дляКвартираЧья
Це моє тоже болюче питання в дітей.
У них на двох одна шафа велика.
Поруч стоїть стільчик, де вони кидають вдягнені речі.
Думала купити типу тримач такий для речей, але тоді їх треба два кожному окремо. Це жахливо буде виглядать.
Але і той стільчик з речами тоже виглядає жахливо. Але так речі хоч не мнуться і можуть вдягти ще раз чи два. А якщо вмділить полку з ношеними речами, то будуть як зі сраки м´яті. Вони точно не будуть заморочуватись їх погладить. А мені немає коли за цим слідкувать.
Сама б хотіла лайфхаки знати
А почему нельзя повесить в шкаф? Офигеть. У вас отдельный шкаф для вещей одетых один раз?
автор Указка • вчера в 23:59
Ответ дляДесь так, але...
Вы раньше пытались приучить к порядку или убирали сами, а теперь уже терпець урвався?
Весь час розповідаю, прошу, розказую, показую - як з гуся вода. З вулиці прийшла, куртку, шапку швирнула на пуф, ботинки біля дверей і все
КвартираЧья• вчера в 23:59
Ответ дляУказка
Значить всі речі в гардеробну перенести. Цей комод для дитини не годиться. Хай там роздягається , виділіть їй полки, розкажіть кцди складать речі вже ношені, але ще не брудні. А де тільки чисті речі.
Дайте їй час. Наберіться терпіння. Не довго вже жити іграшкам
Сижуревувшоке• вчера в 23:59
Ответ дляУказка
Я б все винесла крім меблів і одягу, не дозволяє до істерики нічого чіпати
Так предупредите, что если если не уберет - все соберете в пакет и выбросите. Моему хватило 4 раза выброшенных игрушек и одежды- и к вечеру все из общих комнат убрано, а к субботнему вечеру все убрано и расставлено по местам в его комнате т.к. в субботу вечером я выбрасываю все, что не на своем месте
КвартираЧья• сегодня в 00:01
Ответ дляТам все розмивчато
Ні, не окремий. Де я це написала?
А як ношене до чистого разом класти?
Не знаю.
Має бути полиця якась, напевно, окремо
Там все розмивчато• сегодня в 00:02
Ответ дляКвартираЧья
Ні, не окремий. Де я це написала?
А як ношене до чистого разом класти?
Не знаю.
Має бути полиця якась, напевно, окремо
Я спросила вы свои куда деваете? Почему дети не могут вешать эти вещи в шкаф?
Живчик-счастливчик• сегодня в 00:02
Вкотре роблю висновок, дітей потрібно тримати в їжових рукавицях, інакше виростає безсовісне, ганебне створіння.
автор Указка • сегодня в 00:02
Ответ дляКвартираЧья
У вас кімната ще під маленьку дівчинку розпланована, а вже майже підлітка маєте. Переплановуйте. Під вікно стіл з нормальними шухлядами. Стіна, де зараз стіл, велику шафу робите, туалетний столик ще можна. Комод, стіл оцей і стелаж вже кудись пристройте чи переставте
Нічого не можна чіпати, вона і не грається,, бо немає часу і там не можна нічого знайти. Ніяких шаф в спальних. Уроки вона вчить на кухні, стіл чисто номінально, комод рік тому купили, якраз його шукала.
Сижуревувшоке• сегодня в 00:03
Ответ дляУказка
Капец, я смогла справиться с ребенком, который 9 лет пробыл в интернате и не приучен был ни в душ ходить, ни свет выключать, ни убирать, а вы не можете справиться с собственным ребенком
И ладно бы она с особенностями была…
автор Указка • сегодня в 00:03
Ответ дляКвартираЧья
Коли буде нормалтнйи її простір, то буде їй легше звикати до порядку
Як його зробити? Це нереально.
автор Указка • сегодня в 00:03
Ответ дляФрекенБок
Ленивая засранка . «Повезет» же какому то мужику
Ото ж
автор Указка • сегодня в 00:05
Ответ дляКвартираЧья
А ви з нею разом спробуйте нові меблі розпланувати. Скажіть, що зможе лишить що схоче потімале я сумніваюсь, що кухня їй ще треба
Там 90% всього не треба, але не хоче віддавати, виносити, чіпати. Чіпляється за малюцтво.
автор Указка • сегодня в 00:06
Ответ дляКвартираЧья
В цій кімнаті ви вже не зможетк дати ладу. З речами так точно.
Дуже незручно навіть мені дорослій було б
Що незручно, труси класти до трусів, а футболки до футболок?
автор Указка • сегодня в 00:07
Ответ дляСижуревувшоке
Вообще интересно, вы с детства приучали ребенка убирать?
Звісно, але не працює з нею.
автор Указка • сегодня в 00:08
Ответ дляЗабагаловка
Зачем ей та кукла в 11 лет, палатка… поубирайте лишнее, у вас не младенец, а уже почти девушка
Вже писала
Ванна Тазиковна• сегодня в 00:09
Ответ дляУказка
Не воюйте главное, хитро и рационально - пока её нет - унести такие вещи, которые вы уверены она за неделю и не вспомнит и в которых объективно не нуждается.
Орать в 11 - напомнить что это неприемлемо, как и мусор на полу не приемлемо и это не потому что ВАМ так хочется, а потому что так надо и это порядок этого дома.
Предложить перестановку сделать и первое время нудить напоминать за валяющиеся бумажки/этикетки и тд, не допускать излишества вещей - в таком возрасте если дети не научатся ценить и понимать то чем обладают - то бардак будет во всём.
Возвращайте авторитет, дисциплину, не ходите за ней убирая, это легче всего, тупо следите и напоминайте, что нужно исправить.
Ну и всегда есть вариант ’перерастёт’)) но это лотерея
Просто если в голове нет понимания почему и для чего нужно всем этим заниматься, то палкой не вобьёшь.
автор Указка • сегодня в 00:09
Ответ дляКвартираЧья
Це моє тоже болюче питання в дітей.
У них на двох одна шафа велика.
Сама б хотіла лайфхаки знати
Те ж саме, я прасую зранку, а вона прийшла - комком кинула, і все.
автор Указка • сегодня в 00:10
Ответ дляСижуревувшоке
А що з нею робити?
Сижуревувшоке• сегодня в 00:13
Ответ дляУказка
А що з нею робити?
Установить правила и придерживаться им. Недовольна, орет? Ничего, поорет и успокоится
автор Указка • сегодня в 00:13
Ответ дляКвартираЧья
Все виділено, гардеробна лише на них двох з братом, в комоді зручно тримати білизну, шкарпетки, колготки, футболки, спортивні речі, піжами.
КвартираЧья• сегодня в 00:14
Ответ дляТам все розмивчато
Ну я більш організована. В мене речей не багато і вони часто в пранні. Костюм зразу вішаю на вішак. Але вони будуть кидать просто на полку. Не будуть розвішувать
КвартираЧья• сегодня в 00:15
Ответ дляУказка
А чого без шаф в спальнях.
Це вам дорослій так зручно, а дітям ні
автор Указка • сегодня в 00:16
Ответ дляСижуревувшоке
Погрожували, але я не можу так вчинити, вона не пробачить, для неї це буде трагедія. Прошу по хорошому, але не допомагає, можу крикнути - теж не допомагає. З сином - все по іншому зовсім.
автор Указка • сегодня в 00:18
Ответ дляСижуревувшоке
И ладно бы она с особенностями была…
Можливо це її особливість
Весотехник• сегодня в 00:19
Ответ дляУказка
Когда ее нет, из 10 колготок выберите 3-4 и в шкаф, остальные в пакет и посмотрите будет ли искать.
Скажите, что надо, я тебе дам!
Разгребайте, она привыкает гребстить в этом, запоминает, теряется. Вы старшая.

Практично должно быть.
Сижуревувшоке• сегодня в 00:20
Ответ дляУказка
Если вы что-то говорите и не делаете, то это вообще фиаско. Теперь она просто не воспринимает ваши слова в серьез т.к. понимает, что они пустые
Вашему ребенку как-то все равно на ваши просьбы, мольбы, угрозы и она вообще не переживает о том, что вы расстраиваетесь. После того, как вы выбросите ее вещи, вы не должны вести себя так, будто вы в чем-то виноваты и должны извиняться. Раз выбросите и на второй раз она уже уберет, если вы попросите
Я вообще очень редко кричу, просто делаю то, что говорю
Кнопус• сегодня в 00:21
Ответ дляУказка
Не можна. Одяг складаю, сортую, за день- два знову така купа ((( Вже сил немає - сізіфів труд. Витрачаю свій час, а дарма
Я когда-то так начала грозить, что буду забирать «в заложники» игрушки которые валяются
А вы так и одежду можете
В итоге у неё будет нечего вываливать

А потом если будет чисто в комнате
Каждый день кто-то из игрушек начнёт возвращаться))