Зоя Жорівна• 12 января 2023

Не вмію зберігати секрети

Як би не боролася з собою
Семен Семеныч• 12 января 2023
Буває

Дюймовочка• 12 января 2023
І я...прям чешеться комусь розказати
автор Зоя Жорівна • 12 января 2023
Ответ дляДюймовочка
І я...прям чешеться комусь розказати
Нещодавно потрапила у незручну ситуацію,обіцяла нікому не казати,розказала чоловіку,а вони виплило
Дюймовочка• 12 января 2023
Ответ дляЗоя Жорівна
Ну мій чоловік я впевнена що нікому не розкаже.
Бабайко• 12 января 2023
Вчіться! Бо це непорядно розказати секрет, який вам довірили ...можна навіть людині все життя перекреслити.
автор Зоя Жорівна • 12 января 2023
Ответ дляДюймовочка
Та він не балабол,просто я його не попередила,що це секрет
автор Зоя Жорівна • 12 января 2023
Ответ дляБабайко
Ну от,розумію це,картаю себе

RainDrop09• 12 января 2023
Хорошо, что я их просто забываю😁
Петриківна• 12 января 2023
Ответ дляЗоя Жорівна
Ну от,розумію це,картаю себе
Предупреждайте окружающих честно,что вы не можете хранить секреты. И окружающие просто перестанут ими с вами делиться
автор Зоя Жорівна • 12 января 2023
Ответ дляПетриківна
Чоловік вже не ділиться)
БлинчикБезСметанки• 12 января 2023
Тоді боріться з тим, хто хоче Вам розкрити свій секрет. Чесно скажіть, що зберігати не вмієте
Петриківна• 12 января 2023
Ответ дляЗоя Жорівна
Чоловік вже не ділиться)
Вот и застрахуйте себя от неприятностей и будьте честны с окружающими
Сумчатая кошка• 12 января 2023
Словесное недержание? Бывает...
Сумчатая кошка• 12 января 2023
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Камон. Дама кайфует от сплетен, вот и всё
БлинчикБезСметанки• 12 января 2023
Ответ дляДюймовочка
Ну а Ви?
автор Зоя Жорівна • 12 января 2023
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Потріьно вчитися)я думаю,це буде чесно
БлинчикБезСметанки• 12 января 2023
Ответ дляСумчатая кошка
🤔

Так, авторе??
автор Зоя Жорівна • 12 января 2023
Ответ дляСумчатая кошка
Ви праві,не знаю,звідки в мене така погана якість,цей злий язик
автор Зоя Жорівна • 12 января 2023
Ответ дляБлинчикБезСметанки
🤔

Так, авторе??
На жаль…

Сумчатая кошка• 12 января 2023
Ответ дляЗоя Жорівна
Вы кайфуете и делаете это сознательно. Пока, однажды, Вам не прилетит за это. Тогда Вы быстро научитесь не только язык за зубами держать, но и уши закрывать будете.
Леди_в_ночи• 12 января 2023
Ответ дляЗоя Жорівна
То допоки хтось не дав по писку...
Дюймовочка• 12 января 2023
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Ну а Ви?
Так я йому є і все
автор Зоя Жорівна • 12 января 2023
Ответ дляСумчатая кошка
Я не хочу нікому шкоди нанести,не знаю,що робити,ненавиджу це в собі,завжди носа суну,завжди знаю,як комусь потрібно жити,це жахливо
автор Зоя Жорівна • 12 января 2023
Ответ дляЛеди_в_ночи
То допоки хтось не дав по писку...
Це жахливо
Сумчатая кошка• 12 января 2023
Ответ дляЗоя Жорівна
Це жахливо
Зато быстро Вас поставит на место.
автор Зоя Жорівна • 12 января 2023
Ответ дляСумчатая кошка
Зато быстро Вас поставит на место.
Допомогли,дякую,я пораду питаю,а не як далі молоти,що не треба,щоб ляпаса отримати
Не буду• 12 января 2023
🙄 ну пойдите как вариант к психологу, пусть поможе вам понять, откуда такое стремление всем все разболтать
автор Зоя Жорівна • 12 января 2023
Ответ дляНе буду
Ви думаєте психологи з цим працюють?в мене щасливий шлюб,діти,я молода не скажу ,що заздрісна,хоча і таке буває,звідки це бажання пліткувати,я не знаю,ось це зверхнє ставлення до інших,це бажання на фоні когось здаватися кращою,я вже неодноразово думала про це,я ж і правда можу завдати шкоди
Не буду• 12 января 2023
Ответ дляЗоя Жорівна
Авжеж працюють. Ви половину роботи вже зробили - зрозуміли, чому поводитесь саме так, тепер потрібно навчитись себе стримувати
автор Зоя Жорівна • 12 января 2023
Ответ дляНе буду
Дякую,я обіцяю собі,що буду вирішувати цю проблему,потрібно знайти тепер толкового психолога