бювет_в_обед• 12 января 2023

Порадьте перевірене тепле одіяло для мерзляка

Пес Патрон• 12 января 2023
Верблюже, нє?

Куздра• 12 января 2023
Dormeo carbon, воно з двох ковдр складається. Взяла по акції в Епіцентрі, реально тепле
Вкаблучках• 12 января 2023
Овчина
Кошечка-муркошечка• 12 января 2023
Флісовий тактичний плед. Це просто бомба, нам, як впо, подарували один такий плед, неказистий на вигляд, але термозбереження суперкласне. Аналогів з ковдр не знаю, немає такої ковдри, щоб зрівнялась з ним.
Ку ка ку ка ку• 12 января 2023
Если не стеснены в средстваз берите пух натуральный. Это не одеяло, а мечта всех мерзляков!
Помеха справа• 12 января 2023
Овчина з наповненням 600г/м2
Ясамаякрасивая)• 12 января 2023
Ответ дляПомеха справа
Овчина з наповненням 600г/м2
+ надо смотреть от 600, у меня Аляска 400, 1й год, но уже немного сбилось, еще довольно тепло, но хотелось бы более плотное
Тоже мерзлячка, спасает либо хорошее отопление, либо куча одежды (

пьЯНА• 12 января 2023
Я за пуховое одеяло
ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА• 12 января 2023
Ответ дляКошечка-муркошечка
покажіть марку Вашого, будь ласка

а шо, правда жоден флісовий звичайний плєдік і близько не такий теплий як тактичний?
Кошечка-муркошечка• 12 января 2023
Ответ дляВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА
покажіть марку Вашого, будь ласка

Правда, є з чим порівняти. Як отримала, глянула, воно таке утленьке, думаю, шо воно там грітиме, тоненьке, тягнеться в усі сторони, колір темний оливковий. Але, коли спробувала ним закутатись, коли опалення не було, реально тепло. Зараз гляну бірку,напишу.
Кошечка-муркошечка• 12 января 2023
Ответ дляВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА
покажіть марку Вашого, будь ласка

OEKO-TEX, standart 100
Я так розумію, шо 100 це плотність
ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА• 12 января 2023
Ответ дляКошечка-муркошечка
OEKO-TEX, standart 100
Я так розумію, шо 100 це плотність
гугл дає картинку довговорсового звичайного на вигляд і ціну плєдіка. у Вас теж такий? не зважайте на колір на фото

тактичні ніби мають щільність 280+
Завтра не пью• 12 января 2023
Биллербек у меня уже давно, тонкое и легкое, а самое главное ну очень теплое!
Кошечка-муркошечка• 12 января 2023
Ответ дляВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА

тактичні ніби мають щільність 280+
Ні, гладкий звичайний фліс. Десь фотка була. Пошукаю.
Кошечка-муркошечка• 12 января 2023
Ответ дляВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА

тактичні ніби мають щільність 280+
Ось такий, такий самісінький, я шукала, щоб купити, армійські ідуть щільністю 350, а мій тонесенький. Але якщо ця малявочка така тепла, то армійські взагалі вогонь.
ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА• 12 января 2023
Ответ дляКошечка-муркошечка
вельми дякую!
а та малявочка на фото дійсно неказиста ;)

Ваш 180*150, чи не так?
Фигура мечты• 12 января 2023
Я також мерзлячка і для мене кращого за пухове одіяло нічого не має. Воно реально дуже тепле і м´якеньке. І кіт його теж любить))))
Кошечка-муркошечка• 12 января 2023
Ответ дляВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА
вельми дякую!

Ваш 180*150, чи не так?
На бумажняній етикетці було написано 120х160,але він більший, немає, чим виміряти, але довша стронона більша за розмах моїх рук. В мене ріст 165, то та сторона десь 180 і є. І вкритись ним я з головою можу.
ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА• 12 января 2023
Ответ дляКошечка-муркошечка
знайшла його
Флисовый плед MIL-TEC 150*200 с чехлом олива
пишуть 320г/м2

Кошечка-муркошечка• 12 января 2023
Ответ дляВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА
знайшла його
пишуть 320г/м2
Теж такий бачила, їх кілька видів є з приставкою TEX, хочу собі парочку, в дорогу взяти легкий і багато місця не займає. Отой мілтекс, здається, 1500 грн, чи шось таке. Є і дешевші.
Гигиенишвили• 13 января 2023
Карпаткий лiжнык.
2 шт. Один снизу, второй сверху. Я спала так при минус 17 на улице, в комнате, где небыло отопления.
Мне было тепло, даже очень. Укрывалась, правда, практически с головой))
А я с косою• 13 января 2023
Ответ дляКошечка-муркошечка
А немає фото?
А я с косою• 13 января 2023
Вже побачила вище:)