Будь ласка, підтримайте петицію. Дуже нагальна тема наразі, нажаль
Створення зведеної бази даних, для полегшення пошуку родинам своїх рідних та близьких, які зникли під час бойових дій
Пошук зниклих Воїнів- це біг по колу.
Жодної інформації. Жодної. Минають дні, ти стучиш у всі двері і не знаєш, де твоя рідна людина. У полоні, у лікарні, чи сталося найстрашніше.
І ак день за днем, місяць за місяцем.
Ніхто не надає ніякої інформації, ніхто не несе жодної відповідальності.
І ак день за днем, місяць за місяцем.
Olenka-4b59• 13 января 2023
Ответ дляНаташка10
Як би така база даних не нанесла шкоди. Будь яку базу можуть зламати вороги.
Та і не тільки зламати, а якщо військовий виконує задачі в тилу у ворога, або живе в окупації, як звичайний цивільний, може в полоні і теж не потрібно всю інформацію показувати, а така багаза має бути відкритою.
Ответ дляOllgis8
Пошук зниклих Воїнів- це біг по колу.
І ак день за днем, місяць за місяцем.
Большинство лежат там гле умирают( И петиция не поможет