Соня-сонятко• 13 января 2023

Посоветуйте экстрасенса в городе Канев

Тут надолго• 13 января 2023
Идите к любому все равно на деньги они одинаково разводят

МДТ• 13 января 2023
Там, що не жінка, то відьма. Не знаю, хто там зараз верховна, років 20 тому була Хрябченчиха.
ВаЛеНТинКА-39• 13 января 2023
Ответ дляМДТ
уххх жутко
МДТ• 13 января 2023
Ответ дляВаЛеНТинКА-39
уххх жутко
Та чого?)) Лиса гора обязує)) я просто знаю, в 8 класі зник класний журнал, а це кримінал, поліція (тоді ще міліція) опитувала всіх, короче ґвалт стояв на все місто, і наша класна керівничка звернулась до головного екстрасенса, уявляєте, вона ще й офіційно працювала. Журнал нашли у когось там дома. Тоді я і дізналась, що наше містечко геть пронизане всякими відуньями, знахарками, відьмами. Та Хрябченчиха була дочкою хрещеної моєї мами, а дочка Хрябченчихи хрещена мого молодшого брата, вона теж увлікається всякого рода магіями. Корооооче))) Всі жінки відьми.
ВаЛеНТинКА-39• 13 января 2023
Ответ дляМДТ
Помните сериал все женщины ведьмы )был в мою молодость ооочень популярный. Мы с подругами фанатели
МДТ• 13 января 2023
Ответ дляВаЛеНТинКА-39
Теж його дивилась)
Да Щас же• 13 февраля 2023
У нас в Каніві не має вроді.
Можу підказати дуже сильного ну не в Каніві.
Екстрасенс він в Києві, я до нього їздила с такою проблемою як бородавки і папіломи, щас у мене не має.
Робив якийсь обряд і наколотив мазь , позходили.
Ось його контакт 0634356814 він принімає у Києві в дома.