Кривая спроса• 13 января 2023

Ви б працювали більше?

Зараз живемо за кордоном, в чоловіка повна зайнятість, в мене - часткова, в зв´язку з цим є додаткове страхування, допомога на оренду. Зараз маю пропозицію вийти на повну зайнятість, але тоді всі "плюшки" втрачаються в багато проблем з тим, хто буде займатися дітьми. Ви б погодилися?
Результат:
вже голосів: 104
84 (80.77%) Краще менше, поки є можливість
10 (9.62%) Краще більше працювати
10 (9.62%) Результат
ШобВам_КакНам• 13 января 2023
лучше домой, если спокойный регион

автор Кривая спроса • 13 января 2023
Ответ дляШобВам_КакНам
лучше домой, если спокойный регион
Не плануємо повертатися
Icekream• 13 января 2023
да
плюшки не вечны
ШобВам_КакНам• 13 января 2023
Ответ дляКривая спроса
Не плануємо повертатися
тогда полная занятость и полная интеграция, это логично
автор Кривая спроса • 13 января 2023
Ответ дляIcekream
да
плюшки не вечны
Залежать лише від доходів , поки вони офіційно малі - плюшки є
Директриссимо• 13 января 2023
Зачем?
В чем + и - полной занятости?
автор Кривая спроса • 13 января 2023
Ответ дляДиректриссимо
Зачем?
В чем + и - полной занятости?
Плюс в тому , що є професійний ріст, з іншого боку і більше відповідальності, більше часу на роботу. Але меншій дитині майже 6 років і найближчі роки нею ще треба постійно займатися.

Директриссимо• 13 января 2023
Ответ дляКривая спроса
Вы меня не поняли. Нужно считать деньги, а не годы детей).
Вы будете зарабатывать на х больше, но помощь на аренду у - снимут.
Х-у =?
А иксов и игреков может быть несколько
Быстровочка• 13 января 2023
Ответ дляКривая спроса
А може бути,як у мене,не дай Бог. Чоловік працював,у мене підробіток і з дітьми. Раптово захворів і не може працювати. А я в свої роки вже не можу знайти нормальну роботу. Так що, якщо повертатись не плануєте,то на повний день
автор Кривая спроса • 13 января 2023
Ответ дляДиректриссимо
Х-у =?
А иксов и игреков может быть несколько
Великої фінансової вигоди не буде, фактично копійки різниці
120-120-120 (не худею)• 13 января 2023
Ответ дляКривая спроса
Ваші плюшки залежать від доходу? Чи від статусу?
автор Кривая спроса • 13 января 2023
Ответ для120-120-120 (не худею)
Від доходу
Кинг-Конгша• 13 января 2023
А как выгоднее? Смотря какая зп станет и что с неё останется.
Директриссимо• 13 января 2023
Ответ дляБыстровочка
Почему? Если муж не сможет работать - он будет получать какую-то социалку. Возможно, так будет даже выгоднее)
Директриссимо• 13 января 2023
Ответ дляКривая спроса
Тогда зачем тратить свое время бесплатно?
автор Кривая спроса • 13 января 2023
Ответ дляБыстровочка
Якщо він за станом здоров´я не зможе працювати , то теж буде мати допомогу
120-120-120 (не худею)• 13 января 2023
Ответ дляКривая спроса
Від доходу
Значить прикривайтеся дитиною. Але надалі не розраховуйте на лояльність з боку керівництва та пропозиції кар´єрного зросту.
Якось так
автор Кривая спроса • 13 января 2023
Ответ дляДиректриссимо
Раніше працювала на керівній посаді , тому зараз вагаюся чи варто
автор Кривая спроса • 13 января 2023
Ответ дляКинг-Конгша
Фінансової вигоди ближчим часом не буде

Ворую вкусняшки• 13 января 2023
Ответ дляКривая спроса
Не плануємо повертатися
Толі йдіть працювати. Більше шансів, що залишать
Уравнобешенная• 13 января 2023
Не знаю, сложно решить, но лично я бы наверное осталась с частичной занятостью, если полная занятость не принесет существенной фин. выгоды.
автор Кривая спроса • 13 января 2023
Ответ дляВорую вкусняшки
Питання не а цьому
Ворую вкусняшки• 13 января 2023
Ответ дляКривая спроса
Питання не а цьому
Так ви вже вирішили на працювати, сюдячи з відповідей.
Кинг-Конгша• 13 января 2023
Ответ дляКривая спроса
Фінансової вигоди ближчим часом не буде
Тогда, может, пока лучше оставить всё, как есть?! Побережёте себя временно, а в свободное время займётесь чем-то полезным для мебя или семьи. Полный рабочий день за границей для приезжих - это тяжковато.
Бесбардак• 13 января 2023
Ответ дляКривая спроса
Автор, работайте больше. Когда-то давно мы с мужем тоже имели плюшки, доход рос и с плюшками было тяжело расставаться. Но мы сделали правильный выбор. Наплевали на плюшки и пошли вперёд. Теперь у нас двоих 4 средние зарплаты. Ни о каких плюшках и речи быть не может. Но мы и не ждём. Наш доход вполне покрывает все расходы и даже больше. И если посмотреть назад, то я понимаю, что держась за те плюшки, мы ничего бы не добились. А так, есть шанс
автор Кривая спроса • 13 января 2023
Ответ дляВорую вкусняшки
Ні, я ще нічого не вирішила , лише отримала пропозицію. Підстави для того, щоб залишатися в нас є і без моєї роботи, тому питання не в цьому.
Директриссимо• 13 января 2023
Ответ дляКривая спроса
Ну и что?
Я тоже работала на руководящей должности. Я понимаю сколько это требует времени и нервов. Ради чего?
Сейчас я не руководитель. Зарабатываю не меньше. Но ухожу вовремя и сплю спокойно)
Быстровочка• 13 января 2023
Ответ дляКривая спроса
Має, мізер
автор Кривая спроса • 13 января 2023
Ответ дляБесбардак
А хто займався дітьми в той час, коли ви працювали?
автор Кривая спроса • 13 января 2023
Ответ дляДиректриссимо
Ну и что?
Я зараз теж спокійна , забула, що таке постійні головні болі після роботи, але все таки ’черв´ячок’ десь ще живе і періодично мучить.