Кривая спроса• 13 января 2023

Ви б працювали більше?

Зараз живемо за кордоном, в чоловіка повна зайнятість, в мене - часткова, в зв´язку з цим є додаткове страхування, допомога на оренду. Зараз маю пропозицію вийти на повну зайнятість, але тоді всі "плюшки" втрачаються в багато проблем з тим, хто буде займатися дітьми. Ви б погодилися?
Результат:
вже голосів: 104
84 (80.77%) Краще менше, поки є можливість
10 (9.62%) Краще більше працювати
10 (9.62%) Результат
автор Кривая спроса • 13 января 2023
Ответ дляБыстровочка
Має, мізер
Не мізер

Быстровочка• 13 января 2023
Ответ дляДиректриссимо
Почему? Если муж не сможет работать - он будет получать какую-то социалку. Возможно, так будет даже выгоднее)
Зрозумійте, що соціалка украінцям не назавжди. А пенсія така мінімальна + мій дохід, що більше ніяких виплат немає
автор Кривая спроса • 13 января 2023
Ответ дляБыстровочка
Наші допомоги ніяк не пов´язані з тим,що ми українці
Директриссимо• 13 января 2023
Ответ дляКривая спроса
Я зараз теж спокійна , забула, що таке постійні головні болі після роботи, але все таки ’черв´ячок’ десь ще живе і періодично мучить.
Душите его и живите спокойно.
Я не руководитель с 2013 года. Какой это кайф)
Быстровочка• 13 января 2023
Ответ дляКривая спроса
Не мізер
Виплати українцям не назавжди.
Мы виїхали в 2014
автор Кривая спроса • 13 января 2023
Ответ дляБыстровочка
Виплати українцям не назавжди.
Мы виїхали в 2014
Ми не маємо виплат для українців
Быстровочка• 13 января 2023
Ответ дляКривая спроса
Ну якщо в тій країні де Ви зараз, соціальних виплат вистачає на повноцінне життя, то певне, що краще не працювати

БезобидныйКрокодильчик• 13 января 2023
Зараз би вибрала сім’ю
15 років обирала кар’єру
Директриссимо• 13 января 2023
Ответ дляБыстровочка
Почему вы привязываетесь к украинцам? Социалка во многих странах европы для всех без исключения в соответствии с их доходами
БезобидныйКрокодильчик• 13 января 2023
Ответ дляКривая спроса
Ми не маємо виплат для українців
Скандинавська країна мабуть ?
Тоді не спишіть
Там все повільно, але соціалки вам точно досить буде
культУра• 13 января 2023
Ответ дляДиректриссимо
Обычно, если иностранец переходит со статуса рабочего на социальщика, то ему не продлевают ВНЖ.
В норме ВНЖ напрямую зависит от рабочего контракта.
На социалке могут сидеть только постоянные резиденты, кто имеет карты по 10 лет, граждане и беженцы.
Украинцы под защитой - не беженцы. Закончится война и те, кто без контракта ВНЖ не получат. Без ВНЖ не будет никакой социалки.
культУра• 13 января 2023
Ответ дляКривая спроса
Якщо він за станом здоров´я не зможе працювати , то теж буде мати допомогу
На каком основании вы находитесь заграницей? Защита?
культУра• 13 января 2023
Ответ дляБесбардак
Автор, работайте больше. Когда-то давно мы с мужем тоже имели плюшки, доход рос и с плюшками было тяжело расставаться. Но мы сделали правильный выбор. Наплевали на плюшки и пошли вперёд. Теперь у нас двоих 4 средние зарплаты. Ни о каких плюшках и речи быть не может. Но мы и не ждём. Наш доход вполне покрывает все расходы и даже больше. И если посмотреть назад, то я понимаю, что держась за те плюшки, мы ничего бы не добились. А так, есть шанс
Ну это тоже спорно.
Кому то важнее свободное время, а кому то деньги.
И то и то ресурс!
Директриссимо• 13 января 2023
Ответ длякультУра
Возможно.
Я не изучала этот вопрос глубоко. Он мне не интересен.
Быстровочка• 13 января 2023
Ответ дляДиректриссимо
Соціаока як правило, прирівняна до мінімальної заробітної плати. Так би всі не працювали і жили б собі добряче.
Я незнаю, в якій країні можна жити нормально на соціальні виплати
БезобидныйКрокодильчик• 13 января 2023
Ответ длякультУра
Якщо у чоловіка повна зайнятість з позитив листа, жінка/діти з ним будуть на ВНЖ
Директриссимо• 13 января 2023
Ответ дляБыстровочка
Послушайте - пол Украины выехало в Германию и в восторге от социальных выплат. Может дело не в количественном измерении выплат, а в запросах их получателя?
Быстровочка• 13 января 2023
Ответ дляДиректриссимо
Вони отримують їх по статусу тимчасового захисту. А автор пише, що ні
культУра• 13 января 2023
Ответ дляБезобидныйКрокодильчик
Да, если у него рабочий контракт. Если он работу теряет, а он главный кормилец в семье и все на семейном ВНЖ к нему привязаны, то всей семьёй не дают больше ВНЖ.
Социальщику ВНЖ не продлевают!

Директриссимо• 13 января 2023
Ответ дляБыстровочка
Значит автор получает другие. И что?
Быстровочка• 13 января 2023
Ответ дляДиректриссимо
Значит автор получает другие. И что?
Напишіть для прикладу, хоч одну країну, де соціальних виплат достатньо для життя.
А життя буває різко робить повороти
БезобидныйКрокодильчик• 13 января 2023
Ответ длякультУра
Социальщику ВНЖ не продлевают!
Так жінка питає за себе, а не за чоловіка
Чи його вже звільнили ? Поки тема створилась ?чи війна вже закінчилась ?
Директриссимо• 13 января 2023
Ответ дляБыстровочка
А життя буває різко робить повороти
Еще раз: германия. Многим достаточно
Быстровочка• 13 января 2023
Ответ дляДиректриссимо
Еще раз: германия. Многим достаточно
Тим, хто має тимчасовий захист, має знижки на житло.
А ті, хто на постійно планують, виплат таких не мають.
БезобидныйКрокодильчик• 13 января 2023
Ответ дляБыстровочка
А життя буває різко робить повороти
Є! І не одна
Гугліть, читайте
Напиши/розпиши/доведи
Трохи вже самі напряжітся
Быстровочка• 13 января 2023
Ответ дляБезобидныйКрокодильчик
Є! І не одна
Гугліть, читайте
Напиши/розпиши/доведи
Трохи вже самі напряжітся
Навіщо мені це? Я впевнена, що немає такої соціалка, яка покриває витрати на життя
БезобидныйКрокодильчик• 13 января 2023
Ответ дляБыстровочка
Тоді чого питаєте? Ні, не має, точно не має, всі голодні, бідні, голі, босі
😂
Быстровочка• 13 января 2023
Ответ дляБезобидныйКрокодильчик
😂
Вы де живёте в Європі, в якій країні? По Вашому, то бы всі не працювали б і жили добре
БезобидныйКрокодильчик• 13 января 2023
Ответ дляБыстровочка
Не в Німеччині, в Скандинавії
Адресу давати не буду, живу добре
Працюю, але мало годин. Оскільки бідна - то ще маю доплати, але то не біженські, а звичайний соц захист, як тут він у всіх
На бензин, подорожі і донати хватає
Через стінку в будинку сусідка, яка ніколи не працювала, місцева, одиначка з дитиною, то ще краще себе почуває на соціалці, ніж я, бо батько дитини невідомий
культУра• 13 января 2023
Ответ дляБезобидныйКрокодильчик
Так и я отвечала не автору! А на коммент про мужа-социальщика.

Автор вообще не по защите!
Причем здесь война?
Не все заграницей под защитой, есть те, кто на полноценных ВНЖ задолго до войны живут.