Кривая спроса• 13 января 2023

Ви б працювали більше?

Зараз живемо за кордоном, в чоловіка повна зайнятість, в мене - часткова, в зв´язку з цим є додаткове страхування, допомога на оренду. Зараз маю пропозицію вийти на повну зайнятість, але тоді всі "плюшки" втрачаються в багато проблем з тим, хто буде займатися дітьми. Ви б погодилися?
Результат:
вже голосів: 104
84 (80.77%) Краще менше, поки є можливість
10 (9.62%) Краще більше працювати
10 (9.62%) Результат
БезобидныйКрокодильчик• 13 января 2023
Ответ дляБыстровочка
Вы де живёте в Європі, в якій країні? По Вашому, то бы всі не працювали б і жили добре
Я можу працбвати більше, але :
З мене знімуть субсидію, бо буде більша зарплатня
Знімуть доплату на дитину, бо теж більша зарплатня і вже не потребую
Знімуть вищі податки
В підсумку, я отримаю одне на одне працюючи 40 годин в тиждень, замість 20
Який в тому зміст ?

автор Кривая спроса • 14 января 2023
Ответ длякультУра
На каком основании вы находитесь заграницей? Защита?
Робота
автор Кривая спроса • 14 января 2023
Ответ дляБыстровочка
Напишіть для прикладу, хоч одну країну, де соціальних виплат достатньо для життя.
А життя буває різко робить повороти
Ніде не достатньо для життя, але вони покривають велику частину витрат на оренду
культУра• 14 января 2023
Ответ дляКривая спроса
Робота
Тогда лучше без социалки.
Обычно если есть социалке, то и гражданство, ипотеку не дадут с рабочим внж.