Не куру• 14 января 2023
Навіщо з свинями живете?
Дуже вразила тема. Майже у всіх чоловіки поводять себе як свині. Для чого таке терпіти? Я другій раз розлучилась. І одна причина була з цього. Просто дирка в підборідді і руки з одного місяця. Туалет ніколи не мив, бо брезгливо, а мені типу ні. Я таке не терпіла і терпіти не буду. Нехай до мами іде і вона йому сраку витирає.
Жынси_на_флиси• 14 января 2023
Ответ дляМисисПропер
Я думаю, что у автора скверный и скандальный характер. Ей как не трусы нестиранные мешают, так найдет что то другое. Это такой типаж личности, которые не могут жить без скандалов. Мужику бежать от такой надо, да и другим людям тоже
Та 100% скільки тих трусів, шкарпеток, тощо? Нехай по 10 пар, поставте кошик на брудну білизну, та й самі кидайте.
Не куру
• 14 января 2023
Ответ дляПриму в дар
Вы мне мою подругу напоминаете. Она педант во всем. Если сказала мужчине носки здесь не кидать то раз два и на третий до свидания)
Ви вважаєте шо це не правільно?
Приму в дар• 14 января 2023
Ответ дляНе куру
Ви вважаєте шо це не правільно?
Трохи жорстко) жінки теж не ідеальні. Просто чоловіки простіше на все дивляться
Тумба-юмба• 14 января 2023
Ответ дляНе куру
Я теж сама живу і нема в мене здоровья і другого життя щоб бути терпілою
Ця тема просто перепис самотніх сердець)
Тумба-юмба• 14 января 2023
Ответ дляНе куру
Ну от таке буває. А по вигляду і не скажеш що свинота така
Як це буває? Вас на власному весіллі познайомили?
Не куру
• 14 января 2023
Ответ дляТумба-юмба
В мене є собака і дитина. І собака на відміну від мужа сере поза хатою , мене влаштовує.
Не куру
• 14 января 2023
Ответ дляАпочемучка
Мой муж не становится свиньёй из-за того что на столе накрошил. Пусть идёт отдыхает после тяжёлого рабочего дня а я вытру со стола.
Ну ви витрете бо мабуть не втомились після важкого робочого дня. А я втомлююсь бо теж працюю
Тумба-юмба• 14 января 2023
Ответ дляНе куру
Може в неї нема робочого дня. То в вас робочий день і нема підтримки, нема рідної душі поряд. Але ж то ваші проблеми, не чиїсь
Пузата Хата• 14 января 2023
согласна с авторшей!
первый муж отказывался отмывать стенку в ванной, которая рядом с унитазом, от брызг своей мочи. Ты забрызгал - ты отмывай! или у тебя лапки?
Меня не устраивал муж, у которого вава в голове ’не мужское это дело’.
нет никаких женских и мужских дел. Если человек не придурок и руки из правильного места, то нет разницы кто готовит, убирает и прочее.
Не куру
• 14 января 2023
Ответ дляТумба-юмба
Може. В мене робочий день був і в стані заміжжя. Тому так, таке терпіти не буду після роботи теж хочу щоб мене витерли
Жынси_на_флиси• 14 января 2023
Так до чого тема? Чоловікам не дихати, не спорожнятися, не сморкатися? А принцеси трояндами какають, місячних не мають:) труси фієричено завжди чисті.
Тумба-юмба• 14 января 2023
Ответ дляНе куру
Так Вас і не витерпіли. Живете тепер з дитиною,яка піде у власне життя, та собакою, у якою вибору нема.
Яка Вам взагалі різниця хто з ким живе? Більш цікаво п´ятничний вечір не можете провести? Ви є тепер вільна зірка, а все тяне до брудних трусів
Моська-слон• 14 января 2023
Ответ дляНе куру
Для мене головне. А вам невже подобається коли в ліжку від чоловіка несе мочою з грязних трусів? Це ж не тільки стола стосується
А до шлюбу ви не були з ним в ліжку і не знали чим там несе?)
Приму в дар• 14 января 2023
Ответ дляПузата Хата
согласна с авторшей!
Большинство мужчин готовит но не убирает. Но и я например не умею кран поменять. Поэтому дележ обязанностей в каждой семье свой.
Не куру
• 14 января 2023
Ответ дляТумба-юмба
Твльки чомусь розлучатись не хотіли так терпіли що аж з хати не могла вигнати, бідоття
Тумба-юмба• 14 января 2023
Ответ дляНе куру
Ну то тригерить же Вас, а не їх
Жынси_на_флиси• 14 января 2023
Ответ дляНе куру
Ну так за собакою ви ж поза домом прибираєте? Чи сере де баче, і додому...
Не куру
• 14 января 2023
Ответ дляЖынси_на_флиси
Піду теж свої пости полайкаю)
Тумба-юмба• 14 января 2023
Ответ дляДжусс
Автор, а с вами зачем живут? Я не верю, что вы идеальная))
З нею ніхто і не живе. Тільки ті, залежні і в них нема виходу
Пузата Хата• 14 января 2023
Ответ дляПриму в дар
я вам секрет открою - кран менять не сложно!
Приму в дар• 14 января 2023
Ответ дляТумба-юмба
Автор - мужененавистница.
МошеЙница• 14 января 2023
Ответ дляНе куру
Блин, это не мой первый муж вам достался?
Как вспомню, так вздрогну. Моча то еще детский лепет
Не куру
• 14 января 2023
Ответ дляДжусс
В мене чисто, дуже смачно готую, заробляю, дуже гарна , розумна. Така як я таке терпіти не буде.
Приму в дар• 14 января 2023
Ответ дляПузата Хата
Возможно. Не спорю. Стирать тоже)
Тумба-юмба• 14 января 2023
Ответ дляНе куру
Ну це на вашу думку. Поціновувача ж так і не знайшлося?
Петросянша• 14 января 2023
Автор зануда и душнила,вот поэтому одна,будет и в старости сидеть и смотреть на себя в отражение чистого унитаза:)
Не куру
• 14 января 2023
Ответ дляТумба-юмба
А я не в пошуку, знайдеться то добре, не знайдеться теж добре