Не куру• 14 января 2023

Навіщо з свинями живете?

Дуже вразила тема. Майже у всіх чоловіки поводять себе як свині. Для чого таке терпіти? Я другій раз розлучилась. І одна причина була з цього. Просто дирка в підборідді і руки з одного місяця. Туалет ніколи не мив, бо брезгливо, а мені типу ні. Я таке не терпіла і терпіти не буду. Нехай до мами іде і вона йому сраку витирає.
Жынси_на_флиси• 14 января 2023
Ответ дляНе куру
Піду теж свої пости полайкаю)
Краще за псом поприбирайте, бо не вірю що прибираєте.Ну і полайкате собі десь там, бо крім вас ніхто вам не полайкає:)

Тумба-юмба• 14 января 2023
Ответ дляНе куру
А я не в пошуку, знайдеться то добре, не знайдеться теж добре
Як бачите, не знаходиться. Значить що?
автор Не куру • 14 января 2023
Ответ дляТумба-юмба
Як бачите, не знаходиться. Значить що?
Значить те що тема не про мене))
Тумба-юмба• 14 января 2023
Ответ дляНе куру
Значить те що тема не про мене))
Значить те, що ваші, навіть стерильно чисті труси, нікому не потрібні
автор Не куру • 14 января 2023
Ответ дляЖынси_на_флиси
Відкрийтесь, вам фото пакета з гамном вишлю, випросили
Тумба-юмба• 14 января 2023
Ответ дляНе куру
Держіть своє гавно при собі, ’чистюля’)))
МошеЙница• 14 января 2023
Ответ дляМоська-слон
А до шлюбу ви не були з ним в ліжку і не знали чим там несе?)
Скажу вам по своему опыту. Да, до свадьбы не вонял мылся, и после свадьбы тоже. Года через 1,5 решил, что жене и так сойдет и не мылся по неделе как минимум. Ни причиндалы, ни жопу. И лез ко мне со словами ’ Я чистый и ты должна любить меня любого’
КохайтесьЧорнобровi• 14 января 2023
Дивна тема...
таке враження, що в автора недотрах і вона не може знайти, кому мізки ви***
Тумба-юмба• 14 января 2023
Ответ дляНе куру
Значить те що тема не про мене))
А про кого?))) Ця тема ваш крик душі,це ж очевидно

автор Не куру • 14 января 2023
Ответ дляТумба-юмба
Ну як хочте
Хоча з нас все таки ви своє гавно при собі тримаєте
Злюка-закусюка• 14 января 2023
У кожної жінки є своє стоп-слово і червона лінія. У когось це грізна підлога, а в когось мала зарплата. Знаю особисто дуже багато сімей, де жінки не дуже то і чистюлі. Я коли бачу грізні ноги з порепаними п‘ятами у чоловіка, то в мене починаються панічні атаки 😂А їм нормально! І це падло ті ноги типу помив(помочив) і лізе з ними у ліжко! Для мене це шок-контент, а для іншої жінки проблемою будо би те, що мій чоловік не миє посуд і не прибирає у квартирі. Бо в мене ОКР на рахунок чистоти у домі в тому я все це завжди роблю сама, з допомогою різноманітної техніки. А комусь сексу потрібно три рази на день, а іншим раз на тиждень. Бог парує, автор, не беріть близько до душі )
Злюка-закусюка• 14 января 2023
Я би, наприклад, не змогла жити з мужиком, який дуже часто бухає. Я взагалі не знаю, як ті жінки живуть із любітєлями випити.
Запасная спина• 14 января 2023
А как вы замуж выходили? Как можно не заметить засранца?
Йцфыяч• 14 января 2023
Ответ дляПузата Хата
согласна с авторшей!
первый муж отказывался отмывать стенку в ванной, которая рядом с унитазом, от брызг своей мочи. Ты забрызгал - ты отмывай! или у тебя лапки?
Меня не устраивал муж, у которого вава в голове ’не мужское это дело’.
нет никаких женских и мужских дел. Если человек не придурок и руки из правильного места, то нет разницы кто готовит, убирает и прочее.
Це в вашій родині так, в нас є чоловіча справа, забезпечувати родину, і жіноча займатись квартирою.
Вумна вутка• 14 января 2023
Ответ дляИнтернет Бродилкин
Ну, мой тоже никогда туалет глобально не моет/грязный не оставляет после себя унитаз/. И полы не мыл никогда. И пыль не вытирал. Ну, а я рыбу и мясо никогда не жарю. Бульон уже забыла, как варить. И к мясорубке не подхожу. И огурцы-помидоры-капуста - тоже исключительно рук мужа дело. Да и вообще, продукты сколько стоят - знаю приблизительно, кроме фруктов и сладостей - ничего не покупаю. Как-то так.
У меня аналогично)) продукты только муж покупает
Я могу хлеб/ молоко и по мелочи всякое. Рыба- только муж- ловит, чистит, готовит. Мясо тоже только муж покупает.
Ну туалет не мыл никогда, одежду даю сама в душ, уборки/ стирки/ посуда- тоже никогда. Мне подходит такой.
из желе я• 14 января 2023
Блин, а я своего чмырю за то что он в туалете пердит и я все слышу
Можно же потише))
12 галюцинаций• 14 января 2023
Свинья - это поведение или образ жизни? Со вторым могла бы смериться, если вместе не есть и моется перед сексом, а так же вместе не выходить. Такой себе квартирный свин))), но если человек хороший. Но мне много лет, на многое закрыла бы глаза сейчас
Вумна вутка• 14 января 2023
Ответ дляМошеЙница
Блин, это не мой первый муж вам достался? Как вспомню, так вздрогну. Моча то еще детский лепет
А что не детский? А Вы для чего?
Я своему на голову шампунь лью в ванной, если не хочет мыть голову. Вещи сама даю, чтобы не забыл.
Дети сами всё меняют, только младшему напоминаю, если забывает. 4 мужика дома, я одна.
Вумна вутка• 14 января 2023
Ответ дляНе куру
В мене чисто, дуже смачно готую, заробляю, дуже гарна , розумна. Така як я таке терпіти не буде.
Думаете это главное? И от таких не уходят? Ещё как уходят от чистюль , которые готовят.

Директор Пляжа• 14 января 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Капець, та що ж ви таке пишете?!
От таке,страшно і читати. Саме тут я прочитала тему,як жінка смоктала на одному з перших побачень в машині. Мужчина попросив мінет і вона погодилась. Писала,шо був запах прілих яєць і сечі. І нічого,терпіла і смоктала,без презерватива,потім мужчина і кінчив з гидким смаком...А ми з жахом про кістки і крихти на столі читаємо... Завжди знайдуться жінки,яким ок немитість,бруд на столі,черкаші,старі драні труси в чоловіка....
Платье Длинное бальное• 14 января 2023
Ответ дляНе куру
А ще, мама труси не навчила міняти. Одягав після душа ношені бо ж вони « чисті» раз говна на них немає. Зась!
Ну так вы ж свина в мужья выбрали. Кто вам виноват?
Борода• 14 января 2023
Ответ дляДиректор Пляжа
Блін, знала ж що не варто їсти о цій порі
Жена сантехника• 14 января 2023
Из-за крошек на столе разводиться? Ну то наверное такой мужчина
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 14 января 2023
Ответ дляНе куру
В мене є собака і дитина. І собака на відміну від мужа сере поза хатою , мене влаштовує.
Дитина підросте й може бути схожа на татка. Що робити будете?
Смурфетта• 14 января 2023
Ответ дляНе куру
Боже. Авторе, я б зрозуміла аби ви описували якогось кавалера, десь із тіндера, з яким тільки дійшло до близьких стосунків. Але ж не чоловіка!!! Ви на третій день знайомства одружилися? Вибачте, я б із таким більше однієї ночі не провела, то певно з вами щось не так. Подумайте, чому ви терпіли цього значною аніж знайти нормального відразу. Не розумію вас, ще й возмущаєтеся. Хто вам винен.
Та никада в жизни• 14 января 2023
Ответ дляЖынси_на_флиси
Та 100% скільки тих трусів, шкарпеток, тощо? Нехай по 10 пар, поставте кошик на брудну білизну, та й самі кидайте.
Помню у отчима было пар 50 носков и ноги у него очень воняли и носки постоянно рвались и разбрасывал везде и штаны в мотне рвались. Постоянно мама ругалась но терпела почему то
Та никада в жизни• 14 января 2023
Ответ дляМошеЙница
Тоже трудно вспоминать но было как БМ сидел на постели и говно блин оставалось я ругалась спрашивала что это а он не знаю и жопу каждый раз мыл после туалета а вот такое делал. Отвратительно.
Золотая орда• 14 января 2023
Ответ дляМошеЙница
Вот-вот. Глупые вопросы задают всегда - а до что другим был? Таки другим! Мужики вообще в браке расслабляются. А свинюшки в анамнезе так вообще. Автора понимаю. Есть подобные проблемы тоже. Считаю это неуважением к жене. Иногда да, лучше развод.
Карамбулкул• 14 января 2023
Ответ дляПузата Хата
согласна с авторшей!
бризки мочі аж на стіну????? не уявляю навіть
Lennochka• 14 января 2023
Странно, что вы притягиваете свиней...