Не куру• 14 января 2023
Навіщо з свинями живете?
Дуже вразила тема. Майже у всіх чоловіки поводять себе як свині. Для чого таке терпіти? Я другій раз розлучилась. І одна причина була з цього. Просто дирка в підборідді і руки з одного місяця. Туалет ніколи не мив, бо брезгливо, а мені типу ні. Я таке не терпіла і терпіти не буду. Нехай до мами іде і вона йому сраку витирає.
Умею мерить лучше всех• 14 января 2023
Ответ дляНе куру
В мене чисто, дуже смачно готую, заробляю, дуже гарна , розумна. Така як я таке терпіти не буде.
Ви просто не кохаєте свого чоловіка.))
Коли кохання, то ні обісцяні і обісрані труси не заважають 😹😹
Не куру
• 14 января 2023
Ответ дляУмею мерить лучше всех
Ви просто не кохаєте свого чоловіка.))
Заважають, то гідко
Не куру
• 14 января 2023
Ответ дляУмею мерить лучше всех
Ви просто не кохаєте свого чоловіка.))
А ви можете і облизати обісрані труси бо ви ж кохаєте
Разгуляшка• 14 января 2023
Ответ дляУхтышка_малышка
🐷 + 🐷 = семейство 🐷
Невідомо що краще, дві свині чи одна самотня брюзга))
Разгуляшка• 14 января 2023
Ответ дляПриму в дар
Хіба чистота то головне?
Якщо у людини окр, то так))
compello — «примус»; скорочено ОКР) або невроз нав´язливих станів — психічний розлад, різновид неврозу, для якого характерні повторювані нав´язливі думки (обсесії), які нерідко перетікають у ритуальні дії (компульсії), що здійснюються, щоб зняти внутрішнє напруження, зменшити відчуття тривоги і запобігти лячним подіям.
Умею мерить лучше всех• 14 января 2023
Ответ дляНе куру
Заважають, то гідко
То був сарказм, звичайно.
Не куру
• 14 января 2023
Ответ дляУмею мерить лучше всех
То був сарказм, звичайно.
Добре що сказали)
Умею мерить лучше всех• 14 января 2023
Ответ дляНе куру
Для чого їх лизати?)) є пральна машинка. Але так, то неприємно. Та все ж схиляюся до думки, що всраті труси то вже була остання крапля при прийнятті рішення про розлучення, дивно було би, якщо розлучалися тільки через ті злощасні труси, за умови, що в іншому чоловік нормальний. Хоча хто зна. Всі люди різні.
Я Главная• 14 января 2023
Ответ дляНе куру
Перший три місяці, другій 10!років
А перші роки 3-4 не бачили що свиня? Чому жили?
Мейк-ап форева• 14 января 2023
Більшість живе з цими свинями, бо свині вміють заробляти гроші. А така вся красива, розумна, порядна господиня чомусь на роботу не хоче. Або її грошей на життя не вистачає.
Мейк-ап форева• 14 января 2023
Ответ дляНе куру
В мене є собака і дитина. І собака на відміну від мужа сере поза хатою , мене влаштовує.
А ша собакою ви не прибираєте? Тоді чим ліпші чоловіка? Гонору більше?
Спасатель Малибу• 14 января 2023
Ответ дляНе куру
Ні другій такий
Интересно а анальный секс просил?
Вероятненько• 14 января 2023
Ответ дляНоу коммент
У нас свинья - это я) а МЧ чистоплюй - ходит следом и убирает. Но по чуть-чуть уже и он переходит на сторону «зла» 🐷
Господи....повезло же МЧ..... очень надеюсь,моему сыну так тоже повезёт,он чистоплотный такой,вот бы ему попалась такая засранка,это же нормально,ведь да?плюс к минусу, всё такое (((((
Вероятненько• 14 января 2023
Автор у меня бывший муж очень цистоплотный,у нас с ним был тандем так сказать,мы когда приезжали в гости к друзьям, кумовьям- мы офигевали,но виду не показывали... относительно срача,грязных кухонь, унитазов....это не наше дело
И вот после развода со мной произошла очень неприятная история,общалась с МЧ,интима не было, пригласил на отдых, всё было отлично....пока в один из моментов (прсле интима),он вышел выпить воды,а я замечаю, что у меня внизу ,внутри ....коричневые куски....после его возвращению я замечаю у него на попе,там,висящие коричневые куски.....я еле добыла тот отдых,хотя в общем чистоплотный,ну как,перед сном я напоминала сходить в душ каждый раз,он вроде как невзначай и так знает....а оказывается,что даже ж*пу не вытерает.....
Щепотка_совести• 14 января 2023
Автор ,я з вами повністю згідна . Не розумію ,як можна прийняти душ і одягнути поношену ,не свіжу одежу , не говорячи вже про труси.Чи вони реально не чують від себе аромат не свіжості ...Це ж елементарна повага ,бути біля жінки , охайно одягненим , побритим,помитим ...
МошеЙница• 14 января 2023
Ответ дляВероятненько
Так от него ж вонять за километр будет, как вы с ним в постель ложились

Голубец• 14 января 2023
У меня парень был как вы автор. Ему уже под 50. Четыре раз в разводе. Зато дома идеально и никто не свинячет. С ним даже дети общаться не хотят ни под каким предлогам. Бывшие жены телефон в блок ставят. Педант - юрист. ))
Вероятненько• 14 января 2023
Ответ дляМошеЙница

Так он мылся перед сном....я рассказала за единичный случай
тянитолкайка• 14 января 2023
Ответ дляТушь для2го класса
А хто вам сказав, що ця жінка страждає від того, що живе без чоловіка) Дівчата, ну не всім цікаво збирати труси-шкарпетки, та підтирати соплі чи ще щось дорослій людині. Є самодостатні жінки, вони живуть своїм життям, ну немає їм сенсу прислуговувати комусь.
В тему:
девочка: забери меня к себе
девушка: приезжай ко мне
женщина: можешь не приезжать,
мне и так тут заебись
девочка: забери меня к себе
девушка: приезжай ко мне
женщина: можешь не приезжать,
мне и так тут заебись
Тоска в носках• 14 января 2023
У нас ’свинья’ это я. Не в том плане, что не моюсь или не прибираю за собой, а в том, что уборка на муже и что? Какое вам кто и как живет?
Вумна вутка• 17 января 2023
Ответ дляМошеЙница
В смысле, я для чего? Жопу и писюн ему мыть ходить?
Тогда нюхайте. Или ищите, который жопу и писюн моет, но не факт что по другим параметрам он Вам подойдёт. Главное приоритеты правильно расставить))
МошеЙница• 17 января 2023
Ответ дляВумна вутка
Уже нашла, не переживайте
, все моет, во всем подходит