Київ? Область?
Новини мовчать...
Kyivlyanochka• 14 января 2023
Ответ дляSvetlana svk
Враньё о возгорании на объекте критической инфраструктуры. О том что всё спокойно, мол, спите...Потом об одном взрыве...А было несколько. Разве нет?)
Удалено администрацией...
Павлодарская• 14 января 2023
Ответ дляLudaSHOPSale
Да 2 недели готовили
Явно решили борзо
Та да. Достаточно прошло.
Ответ дляПавлодарская
❗️Кличко: У Голосіївському районі столиці, на нежитлову територію, впали обломки ракети. Постраждалих немає.
❗️КМВА: Є влучання в об’єкт інфраструктури. На місці вже працюють всі необхідні служби.
p.s. Вище в каналі деталі вибухів ☝🏾
Получается что-то сбивали? Раз обломки. Уже хорошо.
Или это просто версия. Сейчас такое дело.
p.s. Вище в каналі деталі вибухів ☝🏾
Если сбивали то не искандер м
Svetlana svk• 14 января 2023
Ответ дляВелария
Я одна не понимаю, зачем был этот треп в тг каналах о том, что просто взорвался трансформатор и прилетов нет , да и Ермак еще пишет - спокійно. Люди должны знать об опасности , что бы как минимум разбудить, собрать детей и вывести в более безопасное место.
Типа успокаивали, чтобы паники не было. Но это какой-то старый советский приём, как с Чернобылем. Прокол в информационной политике, и, прямо скажем, дезинформация...
Цвіту і пахну• 14 января 2023
Ответ дляstranger-1
Ракета. Йде по балістичній траєкторії. Типу вверх з нахилом дуже високо і потім падає майже вертикально.
За рахунок цього, радари ППО їх не бачать, а швидкість не дозволяє реагувати.
Для іранських брянщина - ідеальне місце, бо дальність до 300 вроді як. Іскандери можуть і з інших регіонів рашки, бо дальність більша.
Паскудна штука.
Спочатку приліт, а потім вже тривога.
Чуйка каже, що не дарма Ізраїль обмовився про поставки системи раннього сповіщення. Ймовірно саме в зв´язку з іранськими ракетами. Навіть якщо іскандери, то значить іранські вже в запасі.
Паскудна штука.
Спочатку приліт, а потім вже тривога.
Пам´ятаю, як в новинах показували як той кардупель пишається цими ракетами, я ще думала ну нафіга їм ракети?!(
black-opium• 14 января 2023
Ответ дляMobyMoby
Классно ваша разведка работает. Лучше, чем западная. Шарий?
Это был ответ на сообщение про иранские ракеты
При чем тут Шарий ?
Мы уже бьем по москве?
может я реально пропустила
Или какой ответ за обстрелы ракетами , уже почти год ?
При чем тут Шарий ?
Мы уже бьем по москве?
может я реально пропустила
Ответ дляSvetlana svk
А люди что дебилы?
Все все понимают без этой брехни.
Нал роль написали бы как есть, все люди и все понимают. Замалчивание и брехня бесят больше всего
Все все понимают без этой брехни.
Павлодарская• 14 января 2023
Ответ дляSvetlana svk
Если на то пошло, я думаю они услышали уже мнение народа на этот счёт. Отчитаются
Смысл уже нагнетать
stranger-1• 14 января 2023
Ответ дляblack-opium
Удалено администрацией...
Розчарую вас, але в цьому випадку Патріот не допоможе.
Coffee is Love• 14 января 2023
Ответ дляol_kin
Не пишіть те чого не знаєте, якраз на півдні таке буває і найчастіше в березні коли там вже досить тепло, але це максимум 1-2 дні, одноразова акція так сказать. Це не затяжні морози.
Ну так нам доводять саме те що там ппц які люті морози гірші за Київ, ще й довго, що пережити аж ніяк.
Ми чудово знаємо що поодинокі морозні дні існують, але заради них нас пеціально обстрілювати точно не варто.
Там просто в людини мета розвести паніку.
Ответ дляol_kin
Згадайде Маріуполь минулого березня, там мінус 15 було не меньше двох тижнів.
Уночі так. То була взагалі аномальна погода там рік тому. Сніг був, і люди його у кастрюльки згребали.
А у грудні тіки перевзулись, і нр був теплий. А потім погнало... Там вже давно така дивна погода.
Павлодарская• 14 января 2023
Ответ дляMozarella
❗️17 ворожих Ту в повітрі, — Кім
Да. Все уже пишутпро 17.
Надо жопки прятать .