Шо це?
black-opium• 14 января 2023
Ответ дляNata.t.1970
Меня это тоже интересует
НО ,ведь,нельзя писать районы и улицы
И о жертвах Советчицы Вам точно не напишут
НО ,ведь,нельзя писать районы и улицы
А Геращенко уже заткнули ?
Он же чуть ли не раньше прилётов уже инфу сливал
Kvitkaliliia• 14 января 2023
Ответ дляebbi
Зараз наш 24 канал дивлюся,так говорять ,що кацапи паніку розганяють,наступами лякають.Не відіться...
Так я і не ведуть) Верталася тільки що маршруткою додому, так якщо послухати наших бабів, то бідний Київ вже в руїнах лежить
Павлодарская• 14 января 2023
Ответ дляРойЛеля
Мене цікавить конкретно в якій част Києва люди чують вибухи чи є руйнування, попадання в дома, жертви. На каналах ця інфа з запізненням

BusinkaKiev• 14 января 2023
Ответ дляПавлодарская
Так. Свет у нас отключили. как обычно перед обстрелами .
А тревоги пока что не было. Киев
У нас каждый день свет отключают, не только перед обстрелами
Sokol_v_tapkah• 14 января 2023
Ответ дляebbi
Тому потрібно не сидіти,а щось робити.Я поки світло не виключили і тривога була ,про всяк випадок,залила воду в термос,зварила яйця і посмажила битки.Лякатися не було коли
Та я уже все переделала)) но уже как-то и пофигу. Передержали они с интригой.
Ответ дляРойЛеля
Повернулася з Києва, була на території ПОХ, місцеві казали, що чули з двох сторін роботу ппо, вікна дзеленькотіли. А шо?
black-opium• 14 января 2023
Ответ дляnoree
Думаю, сьогодні день-перевірок.
Під*ас герасімов(чи як там його) промацує нас. Щось задумав і дивиться, як ми реагуємо. Як швидко і в який бік. Моє бачення того, що відбувається.
Окрім влучань, звісно. Вони, на жаль, не перевірочні(
Возможно
Каждое новое рашенское дерьмо хочет выслужиться после назначения , хотя этот уже сэконд,по втрому кругу пошёл , значит ещё больше из шкуры лезть будет
Nata.t.1970• 14 января 2023
Ответ дляblack-opium
А Геращенко уже заткнули ?
Видимо,Да
Хотя мне раньше так было удобно
Зашёл и узнал Все новости
Хотя мне раньше так было удобно
Зашёл и узнал Все новости
Павлодарская• 14 января 2023
Ответ дляBusinkaKiev
Я говорю о том что у нас в последнее время отключают всегда примерно за час до обстрелов .
Но сегодня все как-то странно и не стандартно
Но самолёты в воздухе остаются .
Вероника-2014• 14 января 2023
Ответ дляNata.t.1970
Не переживайте
Сейчас отбои пойдут
Пусков не было
Сейчас отбои пойдут
Пусков не было
Угу, а в 6 утра что было?
Вероника-2014• 14 января 2023
Ответ дляNasta9019
Ще не вечір. Скількі разів вже було що імітували, а згодом удар. Це психологічний тиск.
Да, новая тактика
Nata.t.1970• 14 января 2023
Ответ дляLudaSHOPSale
Кажуть мохнатий шмєль нарешті здох )))
Земля тобі скловатою, муділо!
Разве?
Видела только информацию, что он в реанимации
black-opium• 14 января 2023
Ответ дляNasta9019
Це такі ракети. Нічого не зробити.
Так раньше ж не было такого
Откуда они их взяли ?
Nata.t.1970• 14 января 2023
Ответ дляNasta9019
Тільки чула і візуально знаю. З творчістю не знайома.
Простите, а Сколько Вам лет?