Шо це?
Ответ дляnenatasha
ну і питання про ранок, коли писали, що вибухи не пов’язані з будь-якими військовими діями
Первые не повязали
А потом написали
Но странностей много. Ждем инфы, не выдумываем
Имее относим Киев к фронтовой линии где с-300 лупят в 50-100 км зоне
Тем более сбиты ракеты в Пирогово
А это юг Киева
А потом написали
Тем более сбиты ракеты в Пирогово
А это юг Киева
black-opium• 14 января 2023
Ответ дляLudaSHOPSale
Очень странный обстрел.
Много тайн
Есть влучання
Но пуск 28 ракет , 10 упущено
И еще 3 из 5 авиационных
Как наши могли из 86 сбивать 50/60а тут
Так много влучань. Обманная тактика рашистов и ложные пуски, имитация так ослабила пво?
28 ракет за 2 недели они собрали?
Хотя бахов было меньше, да . Вопросы просто.
Много тайн
Есть влучання
Но пуск 28 ракет , 10 упущено
И еще 3 из 5 авиационных
Как наши могли из 86 сбивать 50/60а тут
28 ракет за 2 недели они собрали?
Реально странно и никаких объяснений так и нет
Почему без тревоги , почему не удалось сбить и после прилётов тревогу не включили
frumoasa17• 14 января 2023
Ответ дляLudaSHOPSale
Очень странный обстрел.
Много тайн
Есть влучання
Но пуск 28 ракет , 10 упущено
И еще 3 из 5 авиационных
Как наши могли из 86 сбивать 50/60а тут
28 ракет за 2 недели они собрали?
Много тайн
Есть влучання
Но пуск 28 ракет , 10 упущено
И еще 3 из 5 авиационных
Как наши могли из 86 сбивать 50/60а тут
28 ракет за 2 недели они собрали?
Інформація від повітряного командування. Крилатих було 23, збито 18, також було 10 х-59, збили 7, та 5 х-22, там нуль збили. Ось і влучання.
Ответ дляfrumoasa17
Да
⚡️⚡️⚡️ ПІД ЧАС МАСОВАНОГО РАКЕТНОГО УДАРУ ЗНИЩЕНО 25 ІЗ 38 РАКЕТ РІЗНИХ ТИПІВ
-------------------------------------
14 січня російські окупаційні війська завдали масованого ракетного удару по об’єктах критичної інфраструктури.
Близько 13.00 ворог здійснив пуски крилатих ракет Х-101/Х-555 із восьми стратегічних бомбардувальників Ту-95мс з району Каспійського моря та ракет «Калібр» із надводних кораблів та підводних човнів з акваторії Чорного моря. Усього – 23 крилаті ракети повітряного та морського базування.
В той же час в повітряному просторі на різних напрямках спостерігалась активність ворожої тактичної авіації.
Із винищувачів Су-35 здійснено 5 пусків керованих авіаційних ракет Х-59.
Також випущено п’ять крилатих ракет Х-22 із п’яти дальніх бомбардувальників Ту-22м3 (одна із цих ракет влучила в багатоповерхівку у м. Дніпро).
Протиповітряна оборона працювала у зоні відповідальності усіх повітряних командувань – «Центр», «Південь», «Схід» та «Захід».
Станом на 18. 30 на сході та півдні країни протиповітряний бій триває. Ворог продовжує атакувати з літаками тактичної авіації. Випущено ще п’ять керованих авіаційних ракет Х-59, чотири з яких збито нашою ППО!
Тож загалом на цей час знищено 25 із 38 ракет різних типів. Зокрема 18 крилатих ракет повітряного та морського базування Х-101/Х-555 та «Калібр», сім керованих авіаційних ракет Х-59.
-------------------------------------
Ответ дляLudaSHOPSale
Да
-------------------------------------
5 х-22. Их Nasams даже со сложностями сбивает. Одна попала, а 4 сбили?
frumoasa17• 14 января 2023
Ответ дляMarryV
Не збиває насамс. Максимальна швидкість цілей для нього 1000 м/с, або 3.3М, а х-22 летить зі швидкістю 3.6-4.5 М
black-opium• 14 января 2023
Ответ дляfrumoasa17
А у с300 меньше ж скорость ?
frumoasa17• 14 января 2023
Ответ дляLudaSHOPSale
Да
-------------------------------------
Але вже вдруге чи втретє крилатих ракет стає менше. Застосовують менше. Невже дефіцит
Ответ дляfrumoasa17
Доя ЗРС NASAMS ракета Х-22 – теж складна ціль, так як вона більшу частину траєкторії летить на висоті 22,5 км та швидкості до 4,6М. Тобто на маршевій ділянці її збити з NASAMS неможливо. Але Х-22 при атаці починає зниження на відстані до 60 км та пікірує з кутом 30 град. У момент атаки її швидкість становить до 2-2,4 Мах, тобто є можливість її знищення на зустрічних курсах. У той же час РЛС NASAMS помітить Х-22 задовго до того, як вона потрапить у зону враження. Тобто, NASAMS може бути використаний для перехоплення Х-22, але лише на зустрічних курсах та не з дуже великою гарантією. До того ж ЗРС має бути поблизу об´єкту, який Х-22 атакують.
frumoasa17• 14 января 2023
Ответ дляblack-opium
А у с300 меньше ж скорость ?
Більше, є ракети і по 2500 м/с.
black-opium• 14 января 2023
Ответ дляLudaSHOPSale
Да
-------------------------------------
А где с300 про которые Залужный говорит ?
black-opium• 14 января 2023
Ответ дляnenatasha
Цікаво, чому тоді вирішили по Києву лупонути з С400 майже через рік війни, адже в інших містах, де це було можливо, вони обстріли вели весь цей час. Харків, Запоріжжя, Миколаїв.
Вот и я не понимаю
Почти год не лупили ими и сейчас начали
frumoasa17• 14 января 2023
Ответ дляMarryV
Навіть і так. Дякую. Мені інфа не траплялась, що швидкість скидується до 2.4 М. У калібра навпаки, при атаці збільшується.
black-opium• 14 января 2023
Ответ дляMarryV
Залужный или Игнат?
Выше писали , что Залужный
❗️Зранку Київ атакували ЗКР С-400 (С-300) з північного напрямку, – Валерій Залужний.
Ответ дляblack-opium
Та я уже запуталась
А чем тогда Харьков и Запорожье обстреливают , что пишут , что их сбить нельзя и летят быстро , поэтому часто и тревога после взрывов аж .
Вот у нас было похоже сегодня утром
С-300. Дуже близько до Харкова та до Запоріжжя. Не встигають среагувати
и-рина 1981• 14 января 2023
Ответ дляMozarella
Завидую белой завистью💐
У нас в Буче в 10 выкл и нет до сих пор, мы включили генератор. Купили вино, специи и пошли варить на мангал глинтвейн и жарить бургеры.
Смачного
black-opium• 14 января 2023
Ответ дляfrumoasa17
Більше, є ракети і по 2500 м/с.
Тогда фигово (
Это ж как Харьков и Запорожье, Николаев могут лупить (
У них их как грязи
frumoasa17• 14 января 2023
Ответ дляLudaSHOPSale
Даааа
28 за 2 недели...
Погано для нас, що х-22/32 дістається з запасів. З ними боротися не можемо.
frumoasa17• 14 января 2023
Ответ дляblack-opium
Тогда фигово (
У них их как грязи
Це так, ракет для ппо достатньо.