західний_діалект• 14 января 2023
Как Вам дублёнки Zara
Как впечатление от дубленок zara? Сижу думаю покупать или нет. Интересно они тёплые? И в размер или большемерят?
Перша на селі• 14 января 2023
Ответ дляПопипиповна
Какой размер брали?
У меня рост 170
Вес 60
У меня рост 170
Вес 60
Я 170/54. На фото хс.
По теплоті лише на плюсову температуру. Мене не вразила ця дублянка абсолютно. Довжина ніяка. Не коротка, не довга.
Попипиповна• 14 января 2023
Ответ дляПерша на селі
Я 170/54. На фото хс.
Думала она длиннее
Спасибо
Перша на селі• 14 января 2023
Ответ дляПопипиповна
Думала она длиннее
Спасибо
Доречі на розмір більша довжина така сама. Я всі дублянки, що були в магазині переміряла, то не вразили. Купила куртку.
Рожайтретьего• 14 января 2023
Ответ дляПопипиповна
Какой размер брали?
У меня рост 170
Вес 60
У меня рост 170
Вес 60
На зріст 160, вага 50 брала s, ідеально було би на пів-розміру менше
західний_діалект
• 14 января 2023
Ответ дляПерша на селі
Я 170/54. На фото хс.
Ну такое себе. Ни туда ни сюда длина. Спасибо