Вигідно чи ні? Сім карту на польську міняти не варіант, адже їдемо туди сюди на декілька днів
tanya210587• 14 января 2023
якщо їдете на пару днів, візьміть на жд вокзалі чи авто - безкоштовно сім карту , дуже зручно , по Польщі дзвінки безкоштовні а також інтернет
tanya210587• 14 января 2023
Ответ дляСнежка1
до цих пір ще дають такі картки? думала, вже давно немає..
їхали 16 грудня , то були безкоштовні ,
WorldIsOurHome• 14 января 2023
Ответ дляpola10001
На квївстарі є тариф для закордону 175 грн
Дзвінки в Україну за тарифами України
Дзвінки по Польщі якийсь пакет хв
Щось там пару Гб інтернету.
Мы на ньому з літа.
Дуже зручно і не треба нічого куплять саме польськіх номерів
Дзвінки в Україну за тарифами України
Дзвінки по Польщі якийсь пакет хв
Щось там пару Гб інтернету.
Мы на ньому з літа.
За 150 грн самый дешёвый тариф Киевстар для пользования за границей.
WorldIsOurHome• 14 января 2023
Ответ дляМурнетка
У меня тариф 100грн, пользовалась бесплатно в Польше
Сейчас отменили эти тарифы.
У меня был 135 грн и в одностороннем порядке за две недели до окончания отменили, то есть у меня пропала половина оплаченных денег на этот тариф и пришлось заново пополнять, чтобы подключить новый тариф, чтобы работал в роуминге(
Теперь или 150 или 175 грн