Сирожено_пирожено• 14 января 2023
Ваш рецепт дерунов? Благодарю!
РозаЛюксен• 14 января 2023
Картоплю віджати від зайвої ридини, цибулю, яйце. Можливо столову-дві ложки борошна. Приправи. І смажу на невеликому вогні
90x60x90• 14 января 2023
На око:
Картопля 5шт
Яйця 1шт
Сіль і перчик на смак
Цибулина 1
Борошно 3ст л
Не віджимаю
Картопля 5шт
Яйця 1шт
Сіль і перчик на смак
Цибулина 1
Борошно 3ст л
Не віджимаю
Ща как дам• 14 января 2023
Картопля , яйце , сіль , цибуля, пару ложок борошна . Смажити на олії .
Пьера Безухова• 14 января 2023
Натерта картопля, цибуля, часник, яйце, +-2 ложки борошна, сіль, перець.
Може не класика, але, методом проб/ помилок мій спосіб такий
Картоплю тру на дрібній терці в комбайні, тру цибулину туди ж.
Додати яйце, сіль, ложку сметани, муки 2-3 ложоки, туди ж соду, трошки фруктового оцету або лим соку,щоб погасило соду .
Ще добре з начинками, найсмачніше для мене з творогом .
Несу пургу• 14 января 2023
Три домашніх яйця
10 картоплин
Сіль
1 добра цибуля
Без муки, не зціджувати сік.
Смажити на середньому вогні
Виходять хрумкі на краєчках та дуже смачні.
10 картоплин
Сіль
1 добра цибуля
Без муки, не зціджувати сік.
Смажити на середньому вогні
ПоэтеСССа• 14 января 2023
Ответ дляЗапасная спина
Главное не тереть руками ) вот мой рецепт драников
Я тільки руками, в комбайні не те зовсім, мені не подобається
Бокс-орун• 14 января 2023
Ответ дляok1904
О! То не я одна з сметаною роблю
Не одна) ложка сметани значно поліпшує смак
Приму в дар• 14 января 2023
ух ты. сколько вариантов
Мой: картошка-лук-крахмал-соль-перец-ложка сметаны. Отжимаю. да
Приму в дар• 14 января 2023
Ответ дляЛЮБА
Мне здесь лет 5 назад рецепт дали мяса по степному( это отбивные в драниках ) , девочка сказала что и драники она так со сметаной и горчицей делает, реально вкусно
о чем вы?
Братья Капли• 14 января 2023
я люблю только с комбайна, там терка для них есть, сок не сливаю.
Картофель+яйцо, одна луковица большая, пару ложек муки, соль перец, могу немного молока добавить
Никогда не синеют, пышные, с корочкой хрустящей
Жарю на большом огне
Не люблю синих-серых и плоских.
Жарю на большом огне
Не люблю синих-серых и плоских.
Бокс-орун• 14 января 2023
Я роблю в блендері, все на око. Картопля, біла цибулина, яйце, сіль, перець, спеції, ложка сметани і декілька ложок борошна. Смакота!