Вапщета• 14 января 2023
Пришли мальчики засевали горохом
Половинками гороха, а я почитали что круглым типа гороха и пшена нельзя, расстроилась.
Результат:
вже голосів:
73 (54.89%)
Можно
38 (28.57%)
Главное не маком и гречкой
22 (16.54%)
Нельзя
Прячусь от Всех• 14 января 2023
Ответ дляPlayland
Автор, я сама була з таких, хто переживав якщо щось не так
навчилася переформатовувати свої переживання і як заново народилася
з чорними котами - приносять удачу, тепер сама вишукую де вони), а раніше переслідували бувально
так і з горохом - дайте установку , що будуть лише крупні доходи в цьому році.
Нехай так і буде
Оце ви молодець!!!!
Хто навчив такому? Хто підштовхнув??
Я_канеша_извиняюсь• 14 января 2023
Ответ дляКишмишная Мая
Ще з давніх давен знали що засівають лише пшеницею. Не дарма старі люди попереджають.
Але тут питання більше до батьків тих дітей що ходять сіяти. Якщо вже відпускаєте дітей підтримувати традиції, то чому не пшеницею?
Зараз кричатимуть де знайти пшениці у великих містах....є звичайна перловка в атб. Кутя...
Головне бажання. Але пшоном категорично не можна знаю від бабусі.
Напевно діти засівають тими запасами, що батьки в лютому наробили.
Сливочная пенка• 14 января 2023
Ответ дляКуколка-мяуколка
Ну так не верьте. Но чушью называть не надо. А то тоже будет галимый год
Т е всем кому засеяли не горохом, а пшеницей, бояться нечего? Год будет хороший?
А нам вот в прошлом году пшеницей засевали, а ракета в дом прилетела и людей убила.. Почему пшеница не сработала?
Мозговая пилочка• 14 января 2023
Горох - то, видно, з гуманітарки
Його ж видають по 5 кг на людину
Може, діти - переселенці?
Його ж видають по 5 кг на людину
Може, діти - переселенці?

Як_наготую...• 14 января 2023
Ответ дляКуколка-мяуколка
Рік і так буде важкий, незалежно від того, чим засівали, і чи засівали взагалі.
Прячусь от Всех• 14 января 2023
Ответ дляВапщета
Мелким нельзя это мак пшено и почему то гречка ребенку на уроке урк.рассказывала

Тяжело жить автору с такими приколами))))
Вапщета
• 14 января 2023
Ответ дляPlayland
Нехай так і буде
Дякую вам я не замарачивалась а потом глянула в инете и вот.зато муж пошел к свекрови (а у нас с ней отношения ещё те, меня она с детьми просто не терпит) так я риса дала ,надо было гороха ей.
Ананомчикус• 14 января 2023
Детям просто позасевать очень хотелось, а дома был только горох. Может еще и рис с гречкой были, но дорого.
Прячусь от Всех• 14 января 2023
Ответ дляВапщета
Теперь будет пучить от гороха целый год)))))))
Запасайтесь эспумизаном

МаксХмара• 14 января 2023
Для мене в цьому обряді головне, що перший в дім зайшов чоловік. Тому я чекаю в цей день засівальщиків)
Продавец овец• 14 января 2023
Вчера зашли. 2 девочки лет 14 и 2 мальчика лет 6. Что-то там проблеяли, девочка с телефона читала, даже не удосужились выучить :( Дала 50 грн, мальчик заорал видимо сестре, скільки дали? Скільки в нас вже грошей. Больше двери не открывала.
Пончик Солнечный• 14 января 2023
Ответ дляМаксХмара
Хороший мужчина, заходящий в дом, в самом деле приятная примета

Вапщета
• 14 января 2023
Ответ дляМаксХмара
Вот и я об этом думала
Хочу в БАНю• 14 января 2023
К нам на рождество приходили детки колядовать, в квартиру. Видимо, из нашего жк. А мы как-то не подготовились, налички не было, муж сразу предупредил - налички нет, на карту подойдёт? Ответ был ’конечно! Приват/моно’ 😂 Современный мир))
Вапщета
• 14 января 2023
Ответ дляПродавец овец
Нет у нас было 2 мальчика лет 11-13 так хорошо рассказывали,молодцы просто.
Смайлик• 14 января 2023
Ответ дляПродавец овец
С таким настроем как у Вас и не открывайте. Столько злости.
Вапщета
• 14 января 2023
Ответ дляХочу в БАНю
Ого ,прям бизнесмены
МаксХмара• 14 января 2023
Ответ дляПончик Солнечный

Так, я сподіваюсь, що буде приходити той хороший...
Якщо з´явиться)
Пончик Солнечный• 14 января 2023
Ответ дляМаксХмара
Якщо з´явиться)
Так и будет
Як_наготую...• 14 января 2023
Ответ дляХочу в БАНю
Скоро будуть з терміналами ходити
Хочу в БАНю• 14 января 2023
Ответ дляЯк_наготую...
Скоро будуть з терміналами ходити
Угу, возьмут папкин фоп и будут промышлять 😂
Думаю, даже кведы можно найти подходящие
Файна_зупка• 14 января 2023
Моч покійна бабуся казала завжди, що тільки жито і пшениця. Горох і мак, то щоб пусто було. Коли ми їздили до прабабусі в село, то там перш ніж пускати в хату засівати всі односельчани завжди перевіряли чим засіватимуть. Це було давно.
Фифачка• 14 января 2023
Честно,я сама была в шоке,когда узнала,что посевать девушкам нельзя и еще и пшеном.Как вспомню,аж вздрогну.Папа разрешил им войти и посеять.
Раньше вообще я не знала об этих традициях.
Наизнанку• 14 января 2023
Ответ дляХочу в БАНю
14.01 надання послуг щедрування, колядування та щедрування, без ПДВ
Мадам Подлинник• 14 января 2023
Вчора сусідка запропонувала моєму синові(5 років) сьогодні посівати. Ми ніколи не робили цього, для нас це був перший іспит. Я вчора бігала в атб, пшениці не знайшла, для куті наборів теж не було. Нам просто пощастило, на вулиці чоловік продавав пшеницю в іншому місці. Інакше я б теж мабуть напорола би гарячки з іншою крупою.
Сьогодні я читаю цю тему і отримую нову для мене інформацію, чим посівати не можна.
Я вважаю, що просто не всі знають традиції. Мої бабусі ніколи своїх дітей не привчали цьому, від них я не отримала цих знань.