Вапщета• 14 января 2023

Пришли мальчики засевали горохом

Половинками гороха, а я почитали что круглым типа гороха и пшена нельзя, расстроилась.

Результат:
вже голосів: 133
73 (54.89%) Можно
38 (28.57%) Главное не маком и гречкой
22 (16.54%) Нельзя
МАМА НИКИТКИ-2• 14 января 2023
Ответ дляМотылек
Я про горох.
Если вы не поняли.
Якщо ви про нонсенс засівання бобовими і використання традицій заради заробітоку, то зрозуміла. Віншому випадку - ні

МАМА НИКИТКИ-2• 14 января 2023
Ответ дляПрячусь от Всех
Маладец
Дивна реакція в вас на українські традиції. З рашки віщаєте?
Мотылек• 14 января 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
😅😅😅😅
Я о том, что не имеет значения чем засевать!!!
МАМА НИКИТКИ-2• 14 января 2023
Ответ дляМотылек
😅😅😅😅
Да ви що… як не має значення частина обряду чи традиції, а важливо лише заробіток на ній?