Вапщета• 14 января 2023
Пришли мальчики засевали горохом
Половинками гороха, а я почитали что круглым типа гороха и пшена нельзя, расстроилась.
Результат:
вже голосів:
73 (54.89%)
Можно
38 (28.57%)
Главное не маком и гречкой
22 (16.54%)
Нельзя
МАМА НИКИТКИ-2• 14 января 2023
Ответ дляМотылек
Я про горох.
Если вы не поняли.
Якщо ви про нонсенс засівання бобовими і використання традицій заради заробітоку, то зрозуміла. Віншому випадку - ні
МАМА НИКИТКИ-2• 14 января 2023
Ответ дляПрячусь от Всех
Маладец
Дивна реакція в вас на українські традиції. З рашки віщаєте?
Мотылек• 14 января 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
😅😅😅😅
Я о том, что не имеет значения чем засевать!!!
МАМА НИКИТКИ-2• 14 января 2023
Ответ дляМотылек
😅😅😅😅
Да ви що… як не має значення частина обряду чи традиції, а важливо лише заробіток на ній?