Запыхалась• 14 января 2023

Куртка Reserved, допоможіть обрати

Як вам такі куртки Reserved? Може хтось бачив вживу? У нас немає магазину, щоб пощупати/поміряти. Цікавить чи верхня тканина нормальна, і чи не збивається після прання наповнювач. Шукаю на холодну осінь-весну, можливо теплу зиму
кнопкодав• 14 января 2023
Посмотрите фото 3 в реале минута 23

кнопкодав• 14 января 2023
Там будет видео,куртки и шапки
LediBlac• 14 января 2023
Верхняя ткань на этих куртках по толщине/ качеству соответствует самой дешёвой подкладке. Ткань рыхлая, тонкая, ощущение что она в руках разлезется ну и набивка у неё жлобская, местами куртка ’лысая’. Сама на них смотрела, слава богу догадалась зайти в офлайн магазин и обалдела от того какой это мусор. Это точно не зимняя куртка. Может где-то в Африке и прокатит, но не у нас. А для автоледи она слишком дёшево выглядит в живую, поверьте.
автор Запыхалась • 14 января 2023
Ответ дляLediBlac
Дякую)
ДолькиКабана• 14 января 2023
Автор, я цього тижня дивилася. Моделі пух-пір’я то найкраща ось ця. По-перше, матеріал цупкий, тримає форму, по-друге гарна набивка пухом, фурнітура, каптур - зроблено все доволі добротно. Колір в комбінації з бежевим або сірим гардеробом виглядає добре.
автор Запыхалась • 14 января 2023
Ответ дляДолькиКабана
Дуже дякую)
автор Запыхалась • 14 января 2023
Ответ длякнопкодав
Посмотрите фото 3 в реале минута 23

https://youtu.be/JfdIGZuoEfo
Дякую, подивилася) наче людина задоволена...))

кнопкодав• 14 января 2023
Ответ дляЗапыхалась
Но не понятно как будет после стирки
Слухи-руки не распускаю• 15 января 2023
В мене така,але ще не прала Цілком задоволена.Звісно не на мінус 20.
автор Запыхалась • 15 января 2023
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
А котра саме? З 3 фото? На мінус я їх в принципі і не розглядаю. Більше на вітряну, сиру осінь-весну. А як наповнення, не зовсім тоненькі? І чи щільна верхня тканина?
Слухи-руки не распускаю• 15 января 2023
1 фото.не тоненька,десь до -10 максимум,якщо перебігом