Чукча Мукча• 14 января 2023

Почему поздравления с праздниками, для многих, так важны?

Почему люди так серьезно относятся к поздравлениям? Поздравления для многих очень важны? И если человека не поздравить , то это воспринимается как неуважение и обида. Или нет такого и я себе это напридумывала.

Я всегда спокойно относилась к праздникам и своему Дню рождения, в том числе. Если моя подруга или родственница меня не поздравила, ну забыл человек, настроения не было позвонить ,или просто не захотел, для меня вообще не проблема, я этому не придаю большого значения.
Сама стараюсь всех поздравлять всегда, потому, что мне кажется, что для людей это важно. И кто знает, как правильно по этикету в этом вопросе?

И еще вопрос. Если я не хочу общаться с родственницей и ее семьей, после ее некрасивой выходки, которая повторялась неоднократно, я решила свести отношения на "нет", но мы всегда в всю их семью поздравляли с праздниками, как и они нашу, вот если я заведу новую традицию и прекращу в одностороннем порядки такие поздравления, это будет считаться прямо очень некультурно?
Эт вернячОк• 14 января 2023
Для людей это как знак внимания и того, что они Вам интересны
СкокоМнеДадите• 14 января 2023
Всі люди різні. Вони такі. Не треба розуміти чому, треба просто сприйняти як факт.
Слоник-тоник• 14 января 2023
Якщо ще і не вітати нікого то взагалі спілкування буде на нулі.
СкокоМнеДадите• 14 января 2023
Якщо ви перестанете вітати із святами родичів, так ви покажете, що ви з ними не хочете спілкуватися, що відповідає дійсності. Але вони це помітять і щроблять свої висновки стосовно вас. Не розумію, чому тоді вас хвилює, буде це культурно чи ні.
Ананомчикус• 14 января 2023
Не люблю ці привітання, спамрозсилку зі святами. Вітаю лише найнайближчих. А взагалі привітання це як знак уваги. Та мені ці знаки даються тяжко. Я інтроверт. Добре що є всілякі месенджери і є можливість привітати рідних з днем народження написавши смс. Бо телефонні оці вітання то для мене кошмар кошмарний
Ананомчикус• 14 января 2023
А по темі, то так, ваше небажання вітати зі святами може сприйматися як норма, у випадку як для мене, бо мені по барабану ці вітання, або ж людина образиться за неувагу якщо для неї це важливо. Ми ж не знаємо як сприйме цей акт непривітання ваша родичка.
Уходя дверю не хлопать• 14 января 2023
Мене від будь-яких привітань аж вивертає, а є знайомі, що із бухгалтерською прискіпливістю слідкують, хто вітав, як.
Намагаюся вітати, звичайно, дякуючи месенджерам, без дзвінків.
english book• 14 января 2023
Для малечі і людини у віці точно важливо. Ніхто так не радіє, як люди похилого віку та діти.
Пупс• 14 января 2023
Мне не важно
Вообще не люблю этих поздравлений - каждый год одно и то же( как людям это не надоедает?