Наивная Хо• 14 января 2023

Днепр, держитесь (((

Это страшно( Только что увидела фото...
vihola• 15 января 2023
Ответ дляShalenaBdgilka
Та самая( с родителями связалась, маме руку зашивали, , от квартиры сказала ничего не осталось, от папиной машины тоже. Я в шоке. И да, родители слышали один взрыв. Твари горите в аду
Добре що живі батьки.
vihola• 15 января 2023
Ответ дляМарія В
Що за мальчики?
Писали що не можуть радіти дохлій русні, бо це теж чиїсь діти.
Тіпо жертви війни чи шо, не знаю що там в черепушках деяких. Як можна мати до вбивць емпатію.
vihola• 15 января 2023
Ответ дляJENYABEST
Удалено администрацией...
В мене ви не заблоковані, а відповіді не отримала.
Просто мир ми знаємо що таке. Це коли параша, якій постійно шукаєте виправдання, не лізе на чужі землі.
cosmaximus• 15 января 2023
Ответ дляShalenaBdgilka
Обіймаю Вас
Ми поряд живемо. Донька ходила в 135 садочок,Мрія.
Нема слів
Марія В• 15 января 2023
Ответ для vihola
То ждуни таке пишуть
cosmaximus• 15 января 2023
Ответ дляVot
Так неужели это стоит жизни стольких людей????? Лучше б по объекту - живу в 400м от места попадания. Справились бы, в крайнем случае выехали!
Ви ще мабуть в шоці, якщо таке кажете.
Olga_72• 15 января 2023
Ответ дляviika65
откуда известно, что ИМЕННО на КР? по пути есть еще много населенных пунктов. вот так и рождаются слухи.
Потому что в кривом роге тоже были взрывы, чуть позже.
Марго 152• 15 января 2023
Ответ дляVA 11
А весь світ дивиться. І думають, дати нам 10 чи 12 танків, щоб ще ми трохи протримались.
Це 100%.
Вінниця, Кременчук, Харків, Маріуполь, Херсон, Миколаїв ..... Все стикається з лиця землі. Реальну кількість жертв ніхто не знає і не озвучує. Діти помирають від інфарктів, а скрізь одне занепокоєння. Ждуть поки ця срана чума прийде в їхню домівку.