Лама_мама• Изменено 14 января 2023
Кішка померла від незрозумілого діагнозу
Кішці було всього 8 років, її спостерігало два досвідчених ветеринара. Один був лікуючим, іншому ми направляли результати обстеження, перелік медикаментів, якими лікували і він їх коментував.
Розпочалось все з того, що в кішки почало зводити лапи, ніби хапали судоми. При обстеженні (узі, аналіз крові) було встановлено гострий панкреатит (лапи підкошувались від болю). Потім почала збоїти підшлункова. Попередньо з нирками було все добре, але після неділі лікування (крапельниць) аналізи
Показали, що по ниркам надто завищені показники. На запитання, чи могло лікування від одного дати реакцію на інше - відповіді конкретної не почули: типу не повинно, але й не виключено. За три дні до смерті кішка відмовилась від їжі, почала фонтаном рвати жовчю, стала зовсім ніяка, просто лежала і дивилась в одну точку, або постійно спала. Ми по троху годували її.
За добу до смерті були зроблені аналізи, але не на всі показники...(ветеринар сам вирішував, на що робити. Можливо знав, що вона помирає і вирішив «приховати» деякі показники). За результатами аналізів і по її стану ветеринар сказав, що відмовила підшлункова, але типу кішка тримається, витягнемо... На наступний ранок кішка вирвала фонтаном і померла, бідолага навіть не мала сил закричати. Я так розумію, вона тихо помирала, їй кололи обезболююче і вона лежала практично у вегетативному стані.
Кидаю аналізи іншому ветеринару, він постановляє, що кішка померла від того, що в неї відмовили нирки! Я не розумію вже нічого, кажу: виходить, нашу кішку лікували не від того, а призначене лікування зробило тільки гірше (якщо нирки з такою інтенсивністю відмовляли), на що ветеринар, який нас консультував, відповів: Ваша кішка отримала хороше лікування, ветеринар молодець.
Можливо в когось була схожа історія? Хочу зрозуміти, від чого вона померла
Кукуша• 14 января 2023
Очень сочувствую Вам.
мы тоже потеряли любимца, пишу и плачу.
Умер от бабезиоза. Из-за войны не брали в стационар.
мы тоже потеряли любимца, пишу и плачу.
Подскажите плиз• 14 января 2023
Сочувствую, автор( в марте наш любимый пес убежал на радугу(( куча обследований,в лучших клиниках,диагноз точный так и не установили( догадываемся,но не уверены(
Контрольница• 14 января 2023
я в фейсбуке подписана на группу котики с хпн. т.к у моей врожденный поликистоз почек (почти не работают).уже два года предлагали назад ее усыпить .но я тяну ее ,только закончили в очередной раз лечила по крохам с этого форума т.к наши веты руками разводят, у вас похоже на почечную недостаточность (а панкреатит там и поджелудочная паровозиком идут) на форуме том писали,что капать еще хуже уже забыла почему ...нужно было дексу в холку уколоть. больше толку бы было чем от капельниц точно
Навіть схоже на те, що печінка відмовила. Як у мого кота. Розумієте, у тварин зовсім не так,як в людей. Не знаю,як у інших тварин, а от у кішок я точно вже знаю, як відбувається. Кішка ні на що не жаліється , а потім раз - відмова нирок, підшлункової, печінки і все....
Це реально, що відмовили нирки і вони нічого не змогли зробити(
Обнимашкина• 14 января 2023
Ответ дляLizzzzz
Соболезную вам(( в нашей стране ветеринары часто полные идиоты, я и по более простым случаям не могла добиться грамотной консультации
Как я согласна. Столкнулась((
Лама_мама
• 14 января 2023
Ответ дляLizzzzz
Дякую. Це дуже страшно( Людина хоч сказати може, а тварина страждає і не може сказати, що її турбує ...
Лама_мама
• 14 января 2023
Ответ дляКукуша
Очень сочувствую Вам.
мы тоже потеряли любимца, пишу и плачу.
Дякую, співчуваю Вам... Бабезіоз - це підвид кліща? А у нашої кішки, до речі, не виключали навіть енцефаліт
Маруська Му• 14 января 2023
По теме не могу ничего сказать, но очень сочувствую вашей кошечке и вам. Обнимаю вас
Аноним Советчик• 14 января 2023
І у нас померла кішечка, так і не знаємо діагнозу
Діагноз в зоолюксі помилковий простий поставили, і це дало хворобі місяць фори, коли в другу клініку повезли було вже запізно, крапельниці уколи не допомогли, кішечка за тиждень уйшла.
Боже що то за тиждень був... Пишу й плачу, через тиждень спроб врятувати - усипили, вона вже в агнонії була
Я за людьми так не ревіла як за нею
Черпак_для_фантазий• 14 января 2023
Мой умер в четверг ( усыпили) , плохо стало в понедельник, и все ничего сделать не смогли. Скорее всего рак поджелудочной, там быстро наступает конец
Кукуша• 14 января 2023
Ответ дляЛама_мама
Да, это от клеща.
При чём он заболел в марте. Потому что мы не давали зимой бравекто. Не успели. Хотели дать в апреле
Если б не война, его бы забрали в стационар и могли бы выходить. Мы дома тоже капали, всё выполняли, возили его в клинику почти каждый день, не спали ночами, врожде было легче, начал вставать, пить воду, но всё равно мы не справились и он умер
Подскажите плиз• 14 января 2023
Ответ дляАноним Советчик
Я за людьми так не ревіла як за нею
Теж із зоолюксом поганий досвід(