Барабан для дорослих• вчера в 22:50
Красиві ялиночки всього 10-13 тисяч гривень
Зараз вже є знижка, можна за 8 тис взяти.
Чудова нагода для радості і головне - вони не осипаються))))!
Щиро тішуся що Україна це країна багатих людей
Аноним НаВсеГда• вчера в 22:52
За хорошую искусственную это ещё нормально, она на десятки лет.
А вот живая за 10 тыс - это треш
Барабан для дорослих
• вчера в 22:53
Ответ дляАноним НаВсеГда
А вот живая за 10 тыс - это треш
Чесно кажучи, 10 тис ще можна дати за ялинку в горщику, ну але не за зрізану
размахер• вчера в 22:55
Ответ дляСірничок
За новый ник на Советчице сойдет))
Имя нарицательное даже для некоторых )
Слобожаночка• вчера в 22:56
Купила в два рази дешевше і красивіша за цю. Висока, пишна, гарна ялинка
ЭкстрасенсиХаЯ• вчера в 23:04
Ответ дляАноним НаВсеГда
А вот живая за 10 тыс - это треш
Так це живі.
Марфа Українівна• вчера в 23:12
Ну это елочки для красивых просторных квартир/домов. Явно не для владельцев бабкиного хруща с зп 12 тысяч грн
Все буде Україна• вчера в 23:17
Я купила 155-160 см примерно живую елку нормандскую за 40 евро в Германии и то считаю что дороговато( брала на елочном базаре, нужно было ехать в OBI или подобные магазины. В прошлом году брала аналогичную до 30 евро
Каяспер• вчера в 23:16
А сколько должна стоить 3-х метровая елка не дешевого сорта, которую привезли с другого конца Европы в разгар войны?
Сижу_и_плачу• вчера в 23:25
Видела видео о ёлках и ценах на них. Ну для семей Тцкунов, депутатов по дешёвке.
Барабан для дорослих
• вчера в 23:28
Ответ дляКаяспер
А для чого їх в принципі везти з другого кінця Європи? В Україні не можливо виростити ялинку бажаного сорту?
В тому то і справа що наш ліс рубають і везуть в Європу за копійки в той же другой конец!!! А нам привозять ялинки по 250€
Ні грама• вчера в 23:33
Вони не осипаються. Взагалі. Бачила їх на звалищі в липні. Виглядали так само як і в грудні. Чим вони оброблені?
Смурфетта• вчера в 23:33
Я минулого року бачила ялинки десь по 35 тис.грн. Тому вашим цінам не жахаюсь.
Барабан для дорослих
• вчера в 23:34
Ответ дляСмурфетта
Живі?
Ширли-Мырли• вчера в 23:34
В що перетворилась наша Україна ( жах звичайна ялинка яку всі купували в дитинстві тепер розкіш( зруйнували Різдво , зруйнували Миколая зруйнували навіть святковий настрій на новий рік
Єдина Країна• вчера в 23:35
Ответ дляСижу_и_плачу
Скажите, а сколько сосна стоит? Интересно
Барабан для дорослих
• вчера в 23:35
Ответ дляСмурфетта
Ні
Ну а до чого тоді ви це написали?
Смурфетта• вчера в 23:37
Ответ дляБарабан для дорослих
Ну а до чого тоді ви це написали?
Та що бачила вже дорогі ялинки
Ні грама• вчера в 23:40
Ответ дляШирли-Мырли
Ялинок, сосен, гілочок, набірних ялинок, віночків повно на будь які гроші і смак, від 150 і далі. І зовсім необов´язково брати оцю нордман за 10 тисяч. Можна в ліс прогулятися і назбирати самому. Безкоштовно!
Свято прийде незалежно від вартості ялинки
Барабан для дорослих
• вчера в 23:42
Ответ дляСмурфетта
Та що бачила вже дорогі ялинки
Ви не розумієте що ціна 13 тисяч за живу і 35 за штучну це різні речі?
Сунуся в чужі справи• 2 часа назад
Ответ дляКаяспер
Вы уверены, что это то, что нужно в воюющей стране? Для семей тцк-шников и сидящих на потоках? Скромнее надо быть. Не ровен час, нуждающиеся таки повторят 17-й год