Нафаня Маня• 15 января 2023

Згідні з думкою такою?

Якщо вся заробітна плата людини йде на харчування і дах над головою, то це не економічний розвиток, а акт виживання. Або простіше РАБСТВО.
Lennochka• 15 января 2023
Ответ дляНафаня Маня
Це не лише в Україні. Світова тенденція зараз
Ні. Побудували не за один рік

автор Нафаня Маня • 15 января 2023
Ответ дляLennochka
Нет, це до філолога і не мені
Мене не бісить
автор Нафаня Маня • 15 января 2023
Ответ дляLennochka
Нет, це до філолога і не мені
Філолог каже,що їне повинно бісити:
Висновок
Отже, за найновішим повним тлумачним СловникомУМ-20, всі три слова (згідний, згодний і згоден) є літературними, ними можна користуватися без засторог.
TANYA 0 0 0 0• 15 января 2023
Ответ дляНафаня Маня
Рабство - це примус.
Ті, хто заробляє мало, теж не з радістю біжить на роботу
Але вони можуть щось змінити( змінити роботу, місце життя, вільно розпоряджаються своїм особистим життям, віросповіданням, немає над ними фізичного насильства), а раби чи кріпаки ні на що не мали права, їх сприймали як річ, яку можна використовувати.
Lennochka• 15 января 2023
Ответ дляНафаня Маня
Філолог каже,що їне повинно бісити:
Висновок
Ніхто нікому нічого не повинен, передайте філологу
Lennochka• 15 января 2023
Ответ дляНафаня Маня
Мене не бісить
Ну то й шо
TANYA 0 0 0 0• 15 января 2023
Ответ дляНафаня Маня
Рабство - це примус.
Про примус системи
автор Нафаня Маня • 15 января 2023
Ответ дляLennochka
Передам. Але ж Вас бісить
автор Нафаня Маня • 15 января 2023
Ответ дляLennochka
Ну то й шо
То вище відповіла

Капуста Маша• 15 января 2023
Ответ дляНафаня Маня
Тут в якійсь темі писали, що бухгалтер має 50-70 тысяч.
Я мабуть не в тій державі, або не той бухгалтер
Я швея, хоча багато років працювала вв іншій сфері. В декретній відпустці почала займатись пошивом купальників для гімнастики (можна в заґуґлити ціни). Так, робота кропітка, але зароботки хороші.
А деякі мої колишні однокурсниці, працюють в цехах. Там простіше, але й заробляють менш, ніж в атб.
Думаю, і бугалтери різні
автор Нафаня Маня • 15 января 2023
Ответ дляКапуста Маша
Думаю, і бугалтери різні
Так,але якщо однокурсниці перейдуть на пошив вдома, то і у Вас ціни знизяться
Капуста Маша• 15 января 2023
Ответ дляНафаня Маня
Якщо всі, то мабуть . Наразі, попит дуже перевищує пропозицію.
Тобто, жо війни звісно
Я в дамках• 15 января 2023
Так, абсолютно згідна.
Lennochka• 15 января 2023
Ответ дляНафаня Маня
То вище відповіла
Ну то й шо
Lennochka• 15 января 2023
Ответ дляНафаня Маня
Передам. Але ж Вас бісить
Бісить не настільки наскільки ви собі надумали
Деловитая• 15 января 2023
Може й виживання,ніколи про таке не задумувалася,так живу завжди.Як не як за дах над головою кредит сама виплатила і діти не голодні.Живі і дякувати Богу.
Топтунша• 15 января 2023
Ответ дляНафаня Маня
Великих компаній не так вже і багато,та й головбух один потрібен
Це треба мати певний склад особистості, така робота не для всіх. Це в теорії, де вся бухгалтерія чиста здається що головне знання і досвід. А по факту це гімно , а не робота, і ніяка зарплата цього не компенсує. Це вважайте спосіб життя. Ця робота робить вас заручником.
автор Нафаня Маня • 15 января 2023
Ответ дляТоптунша
Я то знаю. Дуже досконало