Аноним Секретарь• 15 января 2023

Зимове пальто для дівчинки такого плану, в кого є? Як Вам?

Мене цікавить, чи не сильно впріває дитина? Матеріал пишуть лакова плащівка, але мені на клейонку схоже.
Любвиобильный бот• 15 января 2023
Моя дочка ходит в такой уже 3-й сезон.Не промокает

Липка-прилипка• 15 января 2023
Моя донька носила таку куртку 2 роки тому, все чудово, тепла, не парить.
ТыЧиНеТЫ• 15 января 2023
Зачем девочке такие черные вещи?
автор Аноним Секретарь • 15 января 2023
Ответ дляТыЧиНеТЫ
Зачем девочке такие черные вещи?
Ми срібну дивимося, не чорну
автор Аноним Секретарь • 15 января 2023
Ответ дляЛюбвиобильный бот
Не потіє?
Ждун с Нибиру• 15 января 2023
ну оно как клеенка, конечно с виду) но внутри ж обычная подкладка) дочь не потеет, зато и не мокнет, капли скатываются)
автор Аноним Секретарь • 15 января 2023
Ответ дляЖдун с Нибиру
Дякую

Котик-Пупсик• 15 января 2023
Є. Нормальне, більше демі, тепла зима. Нуі вері якщо то
Глас_Народа• 15 января 2023
вспотеть можно в любом пальто, если из жары в холод ходить постоянно, или если активно двигаться. клеенка или нет, тут роли не играет
автор Аноним Секретарь • 15 января 2023
Ответ дляКотик-Пупсик
А пишуть, до -30
Гага Газу• 15 января 2023
Ответ дляТыЧиНеТЫ
Зачем девочке такие черные вещи?
Чорний колір - це стильно, елегантно, практично. В мене 80% гардеробу в чорному кольорі. Дочкам 9 і 12 років, даю право вибору при покупках, теж часто вибирають чорне. Але вам цього, мабуть, не зрозуміти....
Я на свою свекруху дивлюся, і думаю, що ніколи в житті не вбралася б так, як вона: 58 років, яскраво-червоні туфлі,червона шапка, червоне пальто, коричневі чоботи з жовтими балабончиками, бузкова квітка в волоссі, біле плаття все в стразах і камінчиках.... Ну таке... На вкус и цвет товарища нет.