Ответ дляShaan
И шо дальше? Им бояться, что ксюша1155 вышла на тропу войны?
Вот что вы сделаете дальше с этой зброей? Поедете их убивать? На войну пойдёте?
ага.таких ксюш 40 міл українців в 100міл по світі як не більше.на моссад скинуться по доллару.якость лячно дитину в інститут відпускати,в машину сідати нєщасні случаї ніхто не відміняв.все може бути....ходиш і оглядайся.охрану ж не поставиш)
Ответ дляMadame S
Знаєте, в мене є дальня родичка у москві. Її чоловік працює на керівній посаді в нафтовій компанії. Нічого для них не змінилося. Вона з донькою мала чудовий шопінг у Мілані весною. Майже все літо провели у Іспанії, де мають власну нерухомість. Новий рік зустріли у французьких Альпах. Для таких, як вона, світ не зміниться. А для решти, хто звик жити у багнюці, їм байдуже. Ось і все.
ООО, сейчас напишут, что Вы матрешка
Ответ для crystal
Этого я боюсь больше всего.
Но, да.
Я готова мочить этих тварей своими руками.
Раньше не могла смотреть любую жестокость в фильмах.
Сейчас спокойно смотри на мозги, кишки, трупы, оторванные руки-ноги.
И это только год.
Я готова делать их жизнь невыносимой и делать так, чтоб они выли от горя и ужаса.
И нет ни капли жалости ни к детям ни к бабам террористкам.
Но, да.
И это только год.
И руками не поможет.
Без оружия не поможет ни-че-го.
Ответ дляLidiyaZi
Негуманно бо там цивільне населення, боа бла бла....
Я вчора, сдуру, ляпнула при дитині що хотіла б щоб будинки всіх причасних вибухнили, а він каже : ’а якже немовлята, діти і старики?!, ти ж несерйозно?’ А я дивлюсь на нього - йому 10 років, він ще людина! Нормальна, для якої неможливе таке вбиство... Але, насправді, я так і вважаю за потрібне, це гуманно бо врятувало б інших людей. Менше росіян - більше серед живих лишиться нормальних людей. Не ми винні що вони створили такий взаємозв´язок. Найгуманніше було б стририлізувати їх і залізний занавес. Європа ж вже стерилізувала людей через вакцини, причому африканців, які нікого не тероризували.
Ви знаєте,дай Бог щоб ваша дитина(а точніше наша)після цієї війни не втратила своєї емпатії,бо діти-наше майбутнє.Але ж скільки буде дітей,які на почвтку думали як ваш,а в кінці війни навчаться ненавидіти.Тому нехай замість низ негуманною краще буду я
Ответ дляMadame S
Російска нафта, газ, ліс - досі продаються. Хай за мінімальною вартістю, але у величезних масштабах. Величезні ресурси покірного м´яса для фронту. І в них нема тих шалених руйнувань, як у нас. Ніколи не недооцінюйте ворога.
у них руйнування в башці.а це хуже чим в хаті.
Mariya Prokhorova• 15 января 2023
Ответ дляShaan
А воины, которые вас защищают и говорят, как вы выражаетесь, ’язИком’, тоже не украинцы?
ООО стара пісня !
Вам кокошник не давить ?
Ответ дляMadame S
Золоті слова.
Саме так і є.
І для одних, і для інших.
Саме так і є.
І для одних, і для інших.
За Амстор уже отомстили?
Моя мама работала на жд рядом, от взрывной волны ее сбросило с лестницы, повредила ногу сильно, до сих пор не может ходить нормально, сильная боль в колене.
Никакой помощи нам не было, ничего, все своими силами.
Обращались в разные фонды и все отказали: недостаточно пострадала.
Мне смешно уже читать про ’отомстим’, ничего не будет в ответку, они продолжат приносить разруху и боль нам, увы..
Mariya Prokhorova• 15 января 2023
Ответ дляАюшка
С Польши хорошо пафосные речи строчить, да??
А з ботоферми ?
Ответ дляАюшка
И? Дальше что?
А мы каждый день втрачаем мирных жителей, молодых ребят, детей, цвет нации!!
Вот и почитайте официальные источники, там как раз пишут на сколько лет хватит у рашки ресурсов воевать и сразу розовые очки спадут!
і вони втрачають.набагато більше.теж читайте істочнікі и не істочнікі.
Ответ дляebbi
Так, думаю, коли він підросте і дізнається все що зараз йому через вік знати не можна, він зрозуміє мене.
Наразі він ненавидить росіян і все що з ними пов´язано, бо , нажаль, був тривалий час в окупації і бачив цих ’героїв росії і їх цвіт нації’, розуміє яке вони зло, вірить в перемогу і чекає на неї, але, дійсно, зберіг людяність, я знаю що це, мабуть, тому що нам пощастило не перебувати в тому пеклі як дехто з українців, і розумію що то на краще для його психіки.
Mariya Prokhorova• 15 января 2023
Ответ дляRuovet
А відповідь на це питання буде, спєц по кокошниках?
Я тролів не годую !
Mariya Prokhorova• 15 января 2023
Ответ дляMadame S
Ваша родичка не показник , там є ще працівники бюджетної сфери
Ответ дляПетрик
Так. Що вони зробили, коли їхній літак, який летів бомбити нас, впав на їхній будинок в іхній країні і загинули їхні люди? Нічого. Це нація виродків.
Согласна.
Видела интервью с мамашей погибшего мобика. Хвалит уважаемого Владимира Владимирыча. Тошно от них. Уже и сын ее не пойми за что подох, а они все пуйлом своим восхищаются
Ответ дляLidiyaZi
Не буде рівнозначно, бо таких виродків як росіяни більше немає у світі, тому нікому робити таке ж звірство.
Але, я, наприклад, розумію що якби вирахувати адреси всіх мразей що причасні і по ракеті по їх будинках їх бажання ’просто виконувати наказ’ швидко б зникло і навчилися б ці ’прості люди, які нічого не вирішують’ якось боротися з владою, а ні то свої б сусіди прикопали б щоб на аеродром не йшов, бо знали б: кожна ракета повернеться у їх будинок. 2-3 таких випадки показових і все б закінчилося.
Але ж то бляха негуманно (((( ненавиджу , повна безпорадність
так вони розуміють тільки силу !
Це як пояснювати Біном Ньютона варвару . Тільки око за око !!!
Ответ дляАюшка
Вообще не интересен их рубль и их нефть!! Никто и не рассказывает про сильную империю!! Они живут своей обычной спокойной жизнью, в которой нет страха и не переживают, что в любой момент ракета прилетит в их дом!
не повірите.але наша країна дуже велика.і міліони людей навіть сирен не чують-села містечка і живуть своїм життям.подивіться у вікно-бачите пробки и натовпи людей?а хто за кордон виїхав.я в дтп швидше загину чим від ракети.а до кацапів прильоти як здрасте-бєлгород курськ брянськ воронєж.та и тема не про це.
Ответ дляТемканика
Вот эти ксюши только кричат с дивана, вот в чем главный прикол. И чем громче кричат, тем меньше вероятность, что поднимут попу с этого дивана.
Повна бочка мовчить, а пуста дзвенить, моя бабушка говорила.