Темканика• 15 января 2023

⚡⚡Помстимося!⚡⚡

ebbi• 15 января 2023
Ответ дляLidiyaZi
Не буде рівнозначно, бо таких виродків як росіяни більше немає у світі, тому нікому робити таке ж звірство.
Але, я, наприклад, розумію що якби вирахувати адреси всіх мразей що причасні і по ракеті по їх будинках їх бажання ’просто виконувати наказ’ швидко б зникло і навчилися б ці ’прості люди, які нічого не вирішують’ якось боротися з владою, а ні то свої б сусіди прикопали б щоб на аеродром не йшов, бо знали б: кожна ракета повернеться у їх будинок. 2-3 таких випадки показових і все б закінчилося.
Але ж то бляха негуманно (((( ненавиджу , повна безпорадність
Негуманно що?Знищувати вбивць?Так в США досі існує смертна кара.Щось там не йдеться про гуманність,а про покарання вбивць.При чому в нашій історії мова йдеться про масових вбивць,тому що кожна з тих тварин винна в смерті не однієї сотні...тисячі людей.Так що негуманно серійних вбивць залишати загрозою для людства
LidiyaZi• 15 января 2023
Ответ дляMadame S
Ну, напевно Ви ніколи не цікавились Ірландською республіканською армією і її впливом.
Дійсно не цікавилася, але тепер точно пошукаю інформацію
irina2005• 15 января 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Головне щоб ми пам‘ятали і дітей навчили , що то вороги наші , а не брати !
А то через 5 років прийдуть знову партії ’за мир’ і почне , що расея поруч , США далеко , нам треба дружити (
Дітей вчити не треба уже. Вони в цьому жахітті живуть і все самі бачать
Аюшка• 15 января 2023
Ответ дляТемканика
подивіться по чому нафта та газ)рубль.не розказуєте про сильну імперію.та мова не про їхню ніщєту.а про військових злочинців,які навряд чи доживуть до гааги
Вообще не интересен их рубль и их нефть!! Никто и не рассказывает про сильную империю!! Они живут своей обычной спокойной жизнью, в которой нет страха и не переживают, что в любой момент ракета прилетит в их дом!
Mariya Prokhorova• 15 января 2023
Ответ дляRuovet
’’Спасибо’’ за ваш ’’умный’’ допис.
Он будет отсканирован и использован в целях мотивации и укрепления рос.армии. А мотивация дорогого стоит.
Чтоб там делали без таких, как вы.
але ми можемо сказати , що то писала не українка , бо вашим язИком написан той пост
Shaan• 15 января 2023
Ответ дляksusha1155
Ага, поїду. Хай бояться. Але якщо без ваших саркастичних питань- треба мені вміти пристрелити якусь тварюку москальську, якщо необхідно буде.
Я просто очень не люблю вот этих пустых пафосных заяв.
Если будет нужно? Так уже. Война идёт! Вы ещё не на фронте? А, или ждёте разрешения на оружие?
ebbi• 15 января 2023
Ответ дляТемканика
вже є
Тоді хочеться запитати-чим ми можемо вам допомогти вже зараз?
Ruovet• 15 января 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Отож , наша русофобія не достатна , багато хто шукає хороших руцьких в купі лайна !
Русофобии недостаточно, если нет оружия, когда ж это уже дойдет.
Силой мысли воевать невозможно, ’’представляя’’ купол над Украиной, а себя возле установки хаймарса, в то время когда на кухне сидишь.
Аюшка• 15 января 2023
Ответ дляLampochka_05
Ні, ще не все, але багато чого хєрово. Тому так і бісяться. І зробити нічого не можуть.
Там живут своей обычной жизнью как и жили. Ничего у рашистов не изменилось и хуже не стало как бы нам этого не хотелось!
irina2005• 15 января 2023
Ответ дляТемканика
ви новини читайте і в кацапські групи інколи заходьте.і бомбимо.і приліти в них,і без тепла і електрики вони сидять.(бєлгород,воронєж,курськ,брянськ).і дохнуть не слабо)справа не в них-а в льотчиках,командирах,в орків,які гвалтували,військові злочинці -всі вони встановлені особи.
Як у нас? Все добре у них
Mariya Prokhorova• 15 января 2023
Ответ дляАюшка
И? Дальше что?
А мы каждый день втрачаем мирных жителей, молодых ребят, детей, цвет нации!!
Вот и почитайте официальные источники, там как раз пишут на сколько лет хватит у рашки ресурсов воевать и сразу розовые очки спадут!
Перемовин не буде , матрьошко !
irina2005• 15 января 2023
Ответ дляlekon-lekon
Ну нафіга оце кричати про помстимося, більш схоже на емоціх і все. Треба тихенько прцювати, так щоб ніхто нічого не зміг дізнатись. А так схоже на хайп і все.
100 %
ksusha1155• 15 января 2023
Ответ дляShaan
Ну дійде фронт, то буду стріляти, а ви кашу варити.. що не ясно?
Аюшка• 15 января 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Я все розумію , просто набридло читати дописи , що все у московитів ’зашибісь’
Прикиньте, у среднестатистического московитого все зашибись.
Shaan• 15 января 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
А воины, которые вас защищают и говорят, как вы выражаетесь, ’язИком’, тоже не украинцы?
Lampochka_05• 15 января 2023
Ответ дляАюшка
Стало. Я не знаю, навіщо ви так вперто пишете, що в них все добре. Якщо вам так то подобається - то ваша справа.
Shaan• 15 января 2023
Ответ дляksusha1155
А, то вы ждёте, пока фронт дойдёт? А что мешает вам до него дойти? Или кашу варить надо?
Аюшка• 15 января 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Перемовин не буде , матрьошко !
С Польши хорошо пафосные речи строчить, да??
crystal• 15 января 2023
Ответ дляНаталья-249d
Просто хочеться взять автомат ,зайти в детских садик руснявых,и просто всех перехерачить :(((Если шо я мама 3 детей:((((Пиздец,да,девочки?А это только год войны.
Этого я боюсь больше всего.
Но, да.
Я готова мочить этих тварей своими руками.
Раньше не могла смотреть любую жестокость в фильмах.
Сейчас спокойно смотри на мозги, кишки, трупы, оторванные руки-ноги.
И это только год.
Я готова делать их жизнь невыносимой и делать так, чтоб они выли от горя и ужаса.
И нет ни капли жалости ни к детям ни к бабам террористкам.
Аюшка• 15 января 2023
Ответ дляLampochka_05
Можно сидеть и говорить халва, но слаще от этого во рту не станет
Alve• 15 января 2023
Не. Ві. Рю
ksusha1155• 15 января 2023
Ответ дляShaan
Щас доварю і виїзжаю, привезу вам в подарунок голаву русскага мальчіка
Lampochka_05• 15 января 2023
Ответ дляАюшка
Я бачу, ви саме цим і займаєтесь
LidiyaZi• 15 января 2023
Ответ дляebbi
Негуманно бо там цивільне населення, боа бла бла....
Я вчора, сдуру, ляпнула при дитині що хотіла б щоб будинки всіх причасних вибухнили, а він каже : ’а якже немовлята, діти і старики?!, ти ж несерйозно?’ А я дивлюсь на нього - йому 10 років, він ще людина! Нормальна, для якої неможливе таке вбиство... Але, насправді, я так і вважаю за потрібне, це гуманно бо врятувало б інших людей. Менше росіян - більше серед живих лишиться нормальних людей. Не ми винні що вони створили такий взаємозв´язок. Найгуманніше було б стририлізувати їх і залізний занавес. Європа ж вже стерилізувала людей через вакцини, причому африканців, які нікого не тероризували.
Mariya Prokhorova• 15 января 2023
Ответ дляebbi
А це така організація вона є і нема її ! Це може і вони , а може співпадіння,що людині борулька впала на голову
ebbi• 15 января 2023
Ответ дляАюшка
Якщо довго сидіти і говорити,щоб ти вдавився тією халвою,то рано чи пізно таки вдавися...
Shaan• 15 января 2023
Ответ дляksusha1155
Ага, верю-верю
Аюшка• 15 января 2023
Ответ дляLampochka_05
Я бачу, ви саме цим і займаєтесь
А вы чем занимаетесь? Тешите себя иллюзиями как рашистам плохо живётся? Так ведь не бомбят их, ракеты в жилые дома не прилетают.
Madame S• 15 января 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Знаєте, в мене є дальня родичка у москві. Її чоловік працює на керівній посаді в нафтовій компанії. Нічого для них не змінилося. Вона з донькою мала чудовий шопінг у Мілані весною. Майже все літо провели у Іспанії, де мають власну нерухомість. Новий рік зустріли у французьких Альпах. Для таких, як вона, світ не зміниться. А для решти, хто звик жити у багнюці, їм байдуже. Ось і все.
Mariya Prokhorova• 15 января 2023
Ответ дляRuovet
Тереторії звільнять , а ось за душі людей ще тре поборотися !