Ответ дляТемканика
не повірите.але наша країна дуже велика.і міліони людей навіть сирен не чують-села містечка і живуть своїм життям.подивіться у вікно-бачите пробки и натовпи людей?а хто за кордон виїхав.я в дтп швидше загину чим від ракети.а до кацапів прильоти як здрасте-бєлгород курськ брянськ воронєж.та и тема не про це.
Вы из какого города? С удовольствием перееду к Вам
Mariya Prokhorova• 15 января 2023
Ответ дляLidiyaZi
Так, думаю, коли він підросте і дізнається все що зараз йому через вік знати не можна, він зрозуміє мене.
Наразі він ненавидить росіян і все що з ними пов´язано, бо , нажаль, був тривалий час в окупації і бачив цих ’героїв росії і їх цвіт нації’, розуміє яке вони зло, вірить в перемогу і чекає на неї, але, дійсно, зберіг людяність, я знаю що це, мабуть, тому що нам пощастило не перебувати в тому пеклі як дехто з українців, і розумію що то на краще для його психіки.
А особливо, коли студентом вивчить Історію України , яку шкарлет зробив не обов‘язковою (
То все зрозуміє і до влади приведе проукраїнський уряд , а не проросійські партії
Ответ дляПетрик
Так. Що вони зробили, коли їхній літак, який летів бомбити нас, впав на їхній будинок в іхній країні і загинули їхні люди? Нічого. Це нація виродків.
Хах, они обвинили в этом нас и свято в это верят. Они всегда будут верить в то, что хотят, и никакие доказательства на них не действуют. Это не немцы
Ответ дляVale29
Согласна.
Видела интервью с мамашей погибшего мобика. Хвалит уважаемого Владимира Владимирыча. Тошно от них. Уже и сын ее не пойми за что подох, а они все пуйлом своим восхищаются
Ее время еще впереди...Когда она начнет узнавать правду за что ’геройски ’сдох ее сын,потом стадия ’мы вас туда не посылали’,а следующая-мы к вашим убийцам отношения не имеем.Так что ее мучения еще впереди
Ответ дляТемканика
ви новини читайте і в кацапські групи інколи заходьте.і бомбимо.і приліти в них,і без тепла і електрики вони сидять.(бєлгород,воронєж,курськ,брянськ).і дохнуть не слабо)справа не в них-а в льотчиках,командирах,в орків,які гвалтували,військові злочинці -всі вони встановлені особи.
Ну захожу я в их группы, нет там ничего такого о чем вы пишите. Прилетает в мелкие городишка а-ля Щебекино и вообще села - это совсем не тот масштаб что у нас.
Когда мы бьем по военным целям - мирняку от этого ни горячо, ни хородно, только вопят в соцсетях, но по подвалам не бегают.
Чмобики их мрут у нас, да, но мирные - живут в своем пьяном угаре, что у них все зашибись и жалуются только на овышение тарифов ЖКХ
Ответ дляMariya Prokhorova
Сподіваюся, не стверджую, бо все ж таки, наші діти то є окремі особистості і не все в наших руках. Але я хочу вірити що буду для сина і онуків таким достовірним джерелом інформації, як колись моя бабуся для мене. Бо я з дитинства знала про злочини радянського союзу і російської імперії і вірила бабусі а не підручникам де було написано по-іншому. Хочу вірити що мої нащадки пам´ятатимуть і про череду геноцидів і про багато сторіч поневолення і знищення і про війну з 2014 року і про те що росіянин ніколи не брат , ніколи не друг. Хочу вірити...
Mariya Prokhorova• 15 января 2023
Ответ дляShaan
Удалено администрацией...
ви з тех у кого не всьо однозначно
Мова - кордон держави !
А чому немає україномовних росіян ? Чи япономовних корейців ?
Мова - кордон держави !
Ответ дляShaan
Вот эти ксюши только кричат с дивана, вот в чем главный прикол. И чем громче кричат, тем меньше вероятность, что поднимут попу с этого дивана.
Повна бочка мовчить, а пуста дзвенить, моя бабушка говорила.
все вирішують бабки.і з дивана по 1 дол можна задонатити моссаду.
Mariya Prokhorova• 15 января 2023
Ответ дляLidiyaZi
Так , родина то перше джерело інфи для дитини !
Ответ дляТемканика
ненавість,злість і помста.страху вже нема.особисто за зброю не візьмусь бо не вмію.але задонатю любому моссаду
Ну, як каже моя мама ’ти і ходити колись не вміла, нічого, навчилась’
Я ,як і всі українці, хочу щоб вони там повиздихали! Але якщо своїми руками не готова, то як можна таке писати? Думаєте хтось хоче зайві гріхи на душу брати?
Mariya Prokhorova• 15 января 2023
Ответ дляMalparida
Ахахаха, вы думаете это для них очень много? Вы подумали, сколько за день они заработают
А скільки витрачають ?
Я привела одну цифру , не можу ж тут аналітику їх економики розписувати в таблицях !
Інфи - море в інете , аналізуйте !
расея то велетень на глиняних ногах !
Інфи - море в інете , аналізуйте !
расея то велетень на глиняних ногах !
Ответ дляMalparida
Если примитивно,то пока у них не бабахнет над головой ,пока они не начнут сидеть под завалами,пока на их глазах не будут гибнуть родные и знакомые,они ничего не поймут.Не поймут что такое в реальности,а не в интернете или телевизоре война и ничего в их голове не изменится
TheTarotReader• 15 января 2023
В сети есть уже данные летчика. Его адрес, номер телефона, звание, прописка. Так же по жене, двум сыновьям.
Lampochka_05• 15 января 2023
Ответ дляАюшка
А вы чем занимаетесь? Тешите себя иллюзиями как рашистам плохо живётся? Так ведь не бомбят их, ракеты в жилые дома не прилетают.
Ні, працюю на перемогу. А ілюзіями я себе точно не тішу. Не до них. І розумію, що ракети в їх будинки навряд прилетять. Ну хіба що власні полетять не туди, кули їх запустили. Але так само розумію, що будуть жити вони в гімні, причому ще довго. А ви можете надалі «прєклоняться» перед рашою і вірити, що то дійсно сильна та багата країна, якій нічого не буде.
Татьяна123• 15 января 2023
Ответ дляebbi
Да ладно . Они уже это проходили в Афганистане и Чечне. Раскаянья ноль....
Ответ дляLampochka_05
Стало. Я не знаю, навіщо ви так вперто пишете, що в них все добре. Якщо вам так то подобається - то ваша справа.
Пруфы приведите, как им там плохо, аж хуже чем нам
Или то что у них жкх поднялся на чуть-чуть - это по-вашему плохо?
Плохо, это как вчера в Днепре, плохо это как в Мариуполе, плохо это как в Буче, плохо это бляха просто свет иметь по 2 часа в день
Lampochka_05• 15 января 2023
Ответ дляMadame S
Знаєте, в мене є дальня родичка у москві. Її чоловік працює на керівній посаді в нафтовій компанії. Нічого для них не змінилося. Вона з донькою мала чудовий шопінг у Мілані весною. Майже все літо провели у Іспанії, де мають власну нерухомість. Новий рік зустріли у французьких Альпах. Для таких, як вона, світ не зміниться. А для решти, хто звик жити у багнюці, їм байдуже. Ось і все.
Ще можна промови пійла послухати. В них теж сказано, що на росіі всьо зашібісь і всьо ідьот по плану
Ответ дляMalparida
не зовсім так.там цензура і закривають коменти.наприклад таких макєєвок було багато.але мовчок.де не де хто возмущається-удаляють і блокують.все підчищають.є декілька груп де вилазять коменти-а чому за шахтарськ ніхто не говоре?там 500 вбитих мальчіков наших...адміни одразу удаляють таке.фсб пасе їх не слабо.паніки бояться .
L-i-s-a-92af• 15 января 2023
Ответ дляАюшка
В каком месте тонет?
Города рашки бомбят?
Их гражданские люди гибнут?
Сидят по подвалам, под завалами?
Без электричества и тепла?
Не питайте иллюзий что в рашке все херово!
Города рашки бомбят?
Их гражданские люди гибнут?
Сидят по подвалам, под завалами?
Без электричества и тепла?
Все будет
Ответ дляТатьяна123
Я не о раскаянии,а о том,что остаток жизни она проведет без сына ,никому нах ненужная,как и ее сын,если не больше.Рано или поздно,но рашка попытается откреститься от своих ’героев’ войны и свалить все на уже дохлых папередников.Тогда для них момент ’славы’ и наступит