любительница• 15 января 2023
Накінець у нас буде свій моссад! Хай кацапи- знають, що їм покою не буде, шукатимуть іх кругом, не сховаються тварюки, будуть жити у страху за себе і своїх виблядків. Якщо будуть жити ще

Ответ дляnenatasha
коли кажуть-пишуть помстимося, мені дуже цього хочеться, але не впевнена, що вона буде рівносильна тому, що пережили українці
Не буде рівнозначно, бо таких виродків як росіяни більше немає у світі, тому нікому робити таке ж звірство.
Але, я, наприклад, розумію що якби вирахувати адреси всіх мразей що причасні і по ракеті по їх будинках їх бажання ’просто виконувати наказ’ швидко б зникло і навчилися б ці ’прості люди, які нічого не вирішують’ якось боротися з владою, а ні то свої б сусіди прикопали б щоб на аеродром не йшов, бо знали б: кожна ракета повернеться у їх будинок. 2-3 таких випадки показових і все б закінчилося.
Але ж то бляха негуманно (((( ненавиджу , повна безпорадність
Ответ дляLidiyaZi
ви знаєте, мені чомусь здається, що навіть, якщо прилетить по їхнім будинкам, вони все одно нічого не зрозуміють і проти влади не підуть
Mariya Prokhorova• 15 января 2023
Ответ длялюбительница

Впевнена , що вже є !
ksusha1155• 15 января 2023
Ответ дляТемканика
ненавість,злість і помста.страху вже нема.особисто за зброю не візьмусь бо не вмію.але задонатю любому моссаду
А я в тир збираюсь, і дозвіл на зброю хочу зробити. Хай бояться тварі.
Mariya Prokhorova• 15 января 2023
Ответ дляТемканика
Жертвуйте на ЗСУ !
Ответ дляnenatasha
Вони не зрозуміють ніколи, але чи не виникне в них тваринний страх? Уявіть багатоповерхівку, повну народу, який знає що якщо отой Іванов зараз вийде на роботу їм 100% прилетіт, думаєте, він вийде з під´їзду?
Mariya Prokhorova• 15 января 2023
Ответ дляАюшка
Я уже и не верю
росияне живут как и жили и все у них зашибись!
Нет никакого бумеранга
Так тільки пишуть самі московити !
Це тре сліпому бути , щоб не бачити , що той тітаник тоне !
Ответ дляLidiyaZi
так страх і страждання їм будуть забезпечені
але цього все одно мало
Наталья-249d• 15 января 2023
Просто хочеться взять автомат ,зайти в детских садик руснявых,и просто всех перехерачить :(((Если шо я мама 3 детей:((((Пиздец,да,девочки?А это только год войны.
Ответ дляnenatasha
Так. Що вони зробили, коли їхній літак, який летів бомбити нас, впав на їхній будинок в іхній країні і загинули їхні люди? Нічого. Це нація виродків.
Mariya Prokhorova• 15 января 2023
Ответ дляLidiyaZi
Головне щоб ми пам‘ятали і дітей навчили , що то вороги наші , а не брати !
А то через 5 років прийдуть знову партії ’за мир’ і почне , що расея поруч , США далеко , нам треба дружити (
Ответ дляMariya Prokhorova
Так тільки пишуть самі московити !
В каком месте тонет?
Города рашки бомбят?
Их гражданские люди гибнут?
Сидят по подвалам, под завалами?
Без электричества и тепла?
Не питайте иллюзий что в рашке все херово!
Города рашки бомбят?
Их гражданские люди гибнут?
Сидят по подвалам, под завалами?
Без электричества и тепла?
Mariya Prokhorova• 15 января 2023
Ответ дляelenze66
З такими як арестович і деякі з ОП, навряд чи помстимося, вони не дозволять.
арестович най йде за кораблем !
Ответ дляMariya Prokhorova
Так тільки пишуть самі московити !
Та їм дійсно все ок, окрім БНР та їм подібних, знаю багатьох звідти, їх в угарі пропагандистському крутить- ти їх в одному месенжері блокуєш, вони в інший лізуть . Живуть, виродки, все ок, винна Омерика, б´ються з Натою і останнім часом погрожують що щось таке скоро станеться від чого я прозрію і все стане ясно.
Може й буде погано , але зараз все ок.
Ответ дляLidiyaZi
Може й буде погано , але зараз все ок.
Все верно. Можно конечно тешить себя, успокаивать и писать как же в рашке все херово. Ну а толку?
Koza de Reza• 15 января 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Так тільки пишуть самі московити !
Да вы что? А как это выражается? Там покрление убийц.
Mariya Prokhorova• 15 января 2023
Ответ дляАюшка
В каком месте тонет?
Города рашки бомбят?
Их гражданские люди гибнут?
Сидят по подвалам, под завалами?
Без электричества и тепла?
Города рашки бомбят?
Их гражданские люди гибнут?
Сидят по подвалам, под завалами?
Без электричества и тепла?
які ілюзії ? расею не так просто потопити , але вона тоне , тому і так брутально воюють , в них нема часу !