Бензопирен• 15 января 2023
Ділянка, яку залишити, а яку продати?
Прошу поради. Є дві ділянки в Київський області, одна під Васильківим - 12 сот., інша у Вишгородському районі неподалік від Дніпра - 10 сот. Обидві - садові. Задумалися продати одну, то як на вашу думку, залишити ту що неподалік від міста (Васильків), чи ту, що біля дамби Київського моря?
Я не в теме• 15 января 2023
Дивлячись які у вас плани на іншу ділянку. Чи будете там щось будувати для себе? Чи хочете більше отримати грошей з продажу?
Бензопирен
• 15 января 2023
Ответ дляЯ не в теме
В перспективі хотіли би дачний невеликий будиночок..
Тролю как могу• 15 января 2023
Через потлора-два года будете жалеть, что так дёшево продали, если есть возможность, пока придержала бы обе
Электричка• 15 января 2023
Я би залишила ту, що в Вишгородському районі. У нас там дача, дуже гарні місця біля моря.
Незнакомлюся• 15 января 2023
Ответ дляspain2406
У меня участок в Глевахе, 12 км от Киева, от трассы 3 я линия (трасса Киев Одесса), 14 соток под застройку, собираюсь продавать, мечтаю избавиться от него.
А почему избавиться? Там тихое место, а цена какая приблизительно за сотку?
Бензопирен
• 15 января 2023
Ответ дляКомиссия50%
А де Ви живете, в якому районі?
Соломянський
Бензопирен
• 15 января 2023
Ответ дляЭлектричка
Так, ліс і озерце, але лівий берег...
Жирафовое варьенье• 15 января 2023
не продавати, бо ніц не купите за ці гроші, а земля після війне буде дорожчати.
Я не в теме• 15 января 2023
Ответ дляБензопирен
Ще враховуйте в якому районі Києва живете. Щоб потім не витрачати півдня тільки на те щоб проїхати місто. Особливо в вихідні і святкові дні.
Комиссия50%• 15 января 2023
Ответ дляБензопирен
Соломянський
Автор я напишу за себе, я за Васильківський. Більше землі, ті +2 сотки грають велику роль, там краща земля, ближче їхати, що також важливо. Вишгородський - земля не дуже, землі менше, їхати далі, водойма для мене не відіграє ролі, тим паче якщо ліс навколо, то в сьогоднішніх реаліях спробуєте Ви там, щось збудувати, доставка по ціні матеріалу. Знову ж з огляду на минуле, я би не хотіла в ту сторону. (у нас була дача за Васильковом і зараз є у Вишгородському районі, але не біля Дніпра). Моя думка, Ви вирішуйте самі
Бензопирен
• 15 января 2023
Ответ дляКомиссия50%
Теж склоняємось більше на Васильківський...