ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 15 января 2023

Косоокість. Зробили операцію. Зайдіть

Зробили доньці 20 років операцію на око, трішки косило. Пройшов вже місяць після операції. Дитина бачить подвійне зображення, тобто не одну людину, а дві, наприклад , не 3 стільця, а 6. Місяць вже робимо вправи , які порадив доктор. Нічого не міняється. Око знову косить так само, але вже плюс з роздвоєним зображенням. З доктором нема сенсу говорити, вона тільки повторяє «робіть вправи». Дитині дуже важко з цим жити. Що можете порадити? Що з цим робити? Може у когось було?
Сливочная пенка• 15 января 2023
Это отсутствует бинокулярное зрение?
автор ОчЕнЬ ЧуЖаЯ • 15 января 2023
Ответ дляСливочная пенка
Это отсутствует бинокулярное зрение?
так, з цим можна щось зробити ?
Само_достаточная• 15 января 2023
Я обратилась бы к другому специалисту для второго мнения. У вас выписка о том, что было во время операции, есть?
автор ОчЕнЬ ЧуЖаЯ • 15 января 2023
Ответ дляСамо_достаточная
ні, немає
Благоуханочка• 15 января 2023
У меня около года было двоение после операции, ничего страшного, пройдет со временем
автор ОчЕнЬ ЧуЖаЯ • 15 января 2023
Ответ дляБлагоуханочка
ой, заспокоїли , дякую , що відписались
я дуже переживаю за доньку , пройшов всього місяць , а око знову почало косити, у вас не так було? і що робити ?

чи звертались ви до спеціалістів , коли почало двоїтися? і чи робили якісь вправи ?
Ms. Iphone• 15 января 2023
У моєї доньки після операції пройшло це десь через 7-8 тижнів.
Ms. Iphone• 15 января 2023
Займали і зараз раз у пів року ходимо на апаратне лікування
автор ОчЕнЬ ЧуЖаЯ • 15 января 2023
Ответ дляMs. Iphone
око повернулось у своє неправильне положення? вправи якісь робили ? де оперували? (дякую, що відписались, для мене це дуже важливо)
Благоуханочка• 15 января 2023
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
ой, заспокоїли , дякую , що відписались

Двоилось сразу после операции. Упражнения никакие не делала. К врачу ходила конечно, на осмотр после операции. Конечно я задавала вопрос по поводу двоения. Ну вообще это у многих так после операции. У меня ничего не косило, единственное,что оперированный глаз отличался от здорового, как стеклянный был. Вы пока не паникуйте, то может вам казатся, что глаз снова косит, прошел всего месяц, я пришла полностью в норму где-то через год.
Эта_Шикарна)• 15 января 2023
А яка причина косоокості була? Не повинно око косити через такий час після операції. У якого лікаря Ви робили операцію?
интайм_не_предлагать• 15 января 2023
Что вы имеете в виду по двоением? Второй контур?
автор ОчЕнЬ ЧуЖаЯ • 15 января 2023
Ответ дляБлагоуханочка
дякую за інформацію , для мене дуже важливо 🙌🏼🙌🏼🙌🏼
автор ОчЕнЬ ЧуЖаЯ • 15 января 2023
Ответ дляЭта_Шикарна)
робили в Одесі , інститут Філатова
Я такая - жду трамвая• 15 января 2023
Автор, а почему в 20 лет?
У меня у дочки косят с 2 х лет, ей сейчас 7 лет. Пока за операцию врачи не говорят. У неё содружественное косоглазие. Глаз к носу, потом обратно.
Хочу вас услышать, что вам врачи говорили.
Форточка с диоптриями• 15 января 2023
Моему 11 почти.
С 2 лет ходили на аппараты, куча нервов и денег впустую, не помогли они нам за 5 лет
В 7 сделали операцию, глаз косил к носу, перетянули мышцу и стал косить в обратную сторону. Но когда расслабит мышцу, то может смотреть прямо
Делали в Ахматдет у Бариновой.
Натерпелись настрадались и я плюнула, не мучаю больше сына. Отсутствует бинокулярное зрение у него с рождения.Сказали многие врачи, что ничего не сделать
Это наш опыт. Думаю тоже подрастет сделает оп если захочет
автор ОчЕнЬ ЧуЖаЯ • 15 января 2023
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Автор, а почему в 20 лет?
скажу , як є
ми з чоловіком тої косоокості ніколи не бачили. це нормально, коли око чуть в сторону , у багатьох людей так, і це навпаки гарно і мило. тої косоокості в неї ніхто не бачив , вона сама собі щось вишукала , почала комплексувати , їй однокласники щось за те казали , вона собі взяла в голову і постійно за ту косоокість говорила , хоча повторю, ми нічо не бачили
Пульт от линолеума• 15 января 2023
Скільки градусів було і скільки зараз?
В сина було те саме, допомогає апаратне лікування, раз на півроку, інакше вертається двоїння, але не всякий лікар правильно його призначає, там є різні вправи. Якщо ви в Кижві, можу порадити
Ви розумієте, що операція поставила око, а не вернула бінокулярний зір? Над цим треба ще багато працювати
Я такая - жду трамвая• 15 января 2023
Ответ дляФорточка с диоптриями
Моему 11 почти.
Делали в Ахматдет у Бариновой.
Нам так один из окулистов сказал. Что могут перетянуть мышцу и уже потом точно ничего не сделать.