Козачка• Изменено 15 января 2023
Побачення, СЗ
моя попередня тема
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3254629
Продовжую далі ходити))
1. Мужчина 45 років. Викладач в університеті. Дуже вихований і інтелігентний.Шукає жінку для шлюбу. Має власне житло і дачу. поки не знаю, мені здається- з ним нудно,але треба ще декілька раз піти. ходили в піцерію.
2. Мужчина 40 років, технолог в пекарні. Власне житло під Києвом. ходить в спортзал, гарний зовнішньо. зустрілися в кав8ярні. дивний) мало про себе розповідає. не довіряю внутрішньо. ходили в кав*ярню.
3. 41 рік . чоловік ілюстратор, якийсь дизайнер, оформлює журнали,плакати,короче,малює. зустрілися, посміялися.веселий. має будинок десь під Києвом.
4. 43 роки. Будівельник.приїхав з м.Рівне. в Києві вже 5 років. кав*ярня. симпатичний,цікавий. заробяє гарно, бо одяг не найпростіший. або має гарний смак і з нічого робить цукерочку стосовно свого луку.
5.Працює в банку, знає декілька мов. балакучий,вміє гарно обходитись в жінкою. ходили в італ.кафешку чи то ресторан на печерську. бо поруч моя робота. має житло, дачу і город. 2 кота и 1 собаку))) хоче офійний шлюб.
6. 42 роки, власник декількох готелів в Буковелі. якщо чесно, я не сподівалася, що такі сидять на сз. але так.
вишуканий,вихований, не скупий. запросив в ресторан Аляска. причому я цього не знала спочатку. переживала, щоб не втік,бо мені прийшлося в заплатити. я дуже скромно замовила. зустрілися біля метро. віе спитав - куди підемо? поговорили 10 хв біля авто. я не знаю,як я сіла,але я сіла. коли авто зупинилося біля Аляски,я трох почала нервувати. бо ресторан недешевий(заходила на сайт ,дивилася колись меню). як ждя першого побачення дуже круто. хоче офіц.шлюбу. жогатий не був,дітей немає,батьків теж(вже померли).
чим далі - тим цікавіше)))
р.с. мені 41 рік. маю доньку підлітка. киянка.
Продовжую далі ходити))
чим далі - тим цікавіше)))
На_оба_рот• 15 января 2023
Ответ дляКозачка
ну я тільки 2 рази зустрілася. що можна зробити? на 2 побачення приніс 11 троянд жовтих.як я люблю. сходили в хорошу кафешку. жінка завжди бачить,коли вона подобається. ці погляди і рухи не сплутати з байдужістю. мене лякає його напор.
подобається і закохався то різні речі
Козачка
• 15 января 2023
Ответ дляНа_оба_рот
подобається і закохався то різні речі
він каже що він закохався як хлопчик. багатьом дарують чоловіки по 11 троянд з сз.???за каву заплатити не хочуть.... тут рідні чоловіки не дарують. не те що чужі. думаю,зачепила. бо не обривав би телефон.
На_оба_рот• 15 января 2023
Ответ дляКозачка
сидіть. я теж чекала ,стільки часу згубила. на вулиці нереально познайомитись..де? аби сиділа раніше -давно би знайшла.
який сайт порекомендуєте де найбільше сподобалось: тільки не баду будь ласка))
На_оба_рот• 15 января 2023
Ответ дляКозачка
та то фігня 11 троянд купити ну дійсно
Козачка
• 15 января 2023
Ответ дляГлубоководная селедка
А чем 6 не понравился?
так я не кажу що не сподобався. можливо,на 6 зупинюся. час покаже. треба сходити ще на пару побачень
Козачка
• 15 января 2023
Ответ дляНа_оба_рот
та то фігня 11 троянд купити ну дійсно
не дешевих. такі троянди по 80-100 грн в кіоску. повторюсь. тут чоловіки рідні жлобляться тюльпана подарувати жінкам. чужі за каву не платять.... приніс? дякую. мені приємно отримати 11 жовтих метрових троянд.
На_оба_рот• 15 января 2023
Ответ дляКозачка
та тут чого тільки не прочитаєш, що живуть з чоловіками самі себе утримують ще й зради пробачають і таке інше дивне
Козачка
• 15 января 2023
Ответ дляНа_оба_рот
це правда. але я вдячна чоловікам , і вони мені. ціную кожного. їх бажання мене ’покружляти’,зробити приємне.. може тому мені усіляке п8яне бидло не зустрічається, а тільки нормальні інтел.чоловіки?
Козачка
• 15 января 2023
Ответ дляНа_оба_рот
кисмиа. останнього на тіндері зустріла
На_оба_рот• 15 января 2023
Ответ дляКозачка
кисмиа. останнього на тіндері зустріла
ой с тендером у меня не сложилось год назад что-то
какой-то глюк был или что, показывало одни и те же страниц 20-40 по кругу ежедневно, при том, что я в Киеве
Ответ дляКозачка
почему до этого времени не развели?))) мудрая вы наша)))) я домой не веду) и никому адресов не даю))) все при мне))никого не спонсирую. и ни за кого не плачу в кафешках.
причем тут спонсировать? ваш последний мужик 40+ лет не был женат, вас это не смущает? вы думаете если он такой замечательный то всю жизнь ждал только вас?
проснитесь, все там либо женатики, либо епнутые.
На_оба_рот• 15 января 2023
Ответ дляПротея
ну больные там и впрямь есть и их много
Козачка
• 15 января 2023
Ответ дляПротея
І де їх шукати? На вулиці?? Там таке саме..чи поставити на собі хрест і боятися?))))) Якийсь маразм...
Побачимо за останнього. Життя покаже. В житті все буває. Додрму нікого жити не кличу. А там по ситуації подиалюся.
З ваших слів то треба зашитися вдома.всіх боятися і до пенсії сидіти самому. Бо всі там жонаті
Ответ дляКозачка
не выдумывайте
просто меня искренне удивляет ваш оптимизм и наивность.
Козачка
• 15 января 2023
Ответ дляПротея
не выдумывайте
А що? Сидіти плакати? Моя подруга на минулому тижні розписалася з мужчиною з сз. Їй 41.йому 45. Забезпечений. З житлом. З роботою. От вам і не буває.як що вам не везе то це не значить що всім так. Мені досі зустрічалися хороші чоловіки. Жодного якогось .як тут писали..охоронця чи касира. Всі з норм.роботами.
Ответ дляКозачка
хорошо-хорошо, желаю вам счастья, только отцепитесь уже
Обнемашечка• 15 января 2023
реклама сайтів знайомств. Дівчата, всі туди! А то незадоволені чоловіки вже давно не бачили нових ’дівчат’, один ескорт.
Шуткую))), а можливо і правда.
Козачка
• 15 января 2023
Ответ дляОбнемашечка
Шуткую))), а можливо і правда.
ніякої реклами. рекламують один,а не три
Обнемашечка• 15 января 2023
Ответ дляКозачка
вдалих побачень!
Надежда наш компас• 15 января 2023
Я вже відписувалась в попередній темі. Дуже видно, що автор недавно на СЗ, в мене була така ж ейфорія в 2019. Тільки я молодша була, і теж власники буд.компаній, помічники депутатів, менеджери міжн.компаній. Зустрінемось через роки 4 😊
Надежда наш компас• 15 января 2023
Ответ дляПротея
Плюсую. В мене був менеджер корейської компанії, познайомились в тіндері. В 35 років жив з батьками. Тепер від всіх, хто в 30+ живе з батьками, тікаю як від вогню
Доктор Хаос• 15 января 2023
Ответ дляКозачка
Есть просто очень общительные люди, которым все время нужно внимание, а вы на свой счет воспринимаете. Они там годами сидят на этих сайтах
Доктор Хаос• 15 января 2023
Ответ дляКозачка
Ох еще не вечер)
Мальчижка• 16 января 2023
Ответ дляНадежда наш компас
А мне странно читать автора, откуда взялось столько хороших мужчин. Я сама с сентября была на том же кисмиа и мне только двое попались адекватных и один с баду с которыми сходила на свидание и то похуже, чем у автора и это при том, что я сама многим первая писала. А автор утверждает что первая никому не пишет. Если бы я не писала, то вообще ни с кем не встретилась приличным. И кстати я возраста автора, без детей и симпатичная.
Надежда наш компас• 16 января 2023
Ответ дляМальчижка
спробуйте, будь ласка, тіндер та бамбл. бамбл я ще не тестила, але чула дуже багато хороших відгуків про нього, планую потестити весною) кісміа не знаю, баду - дно, як на мене
Козачка
• 16 января 2023
Ответ дляМальчижка
У кожного свій Фарт. Своя зовнішність.до речі...3 чоловіків мені сказало, що бояться жінок, чкі до 40 років не вийшли заміж. Значить .на їх погляд..з ними щось не те. Чому не були заміжні??чому ніхто не запропонував?Це їх думка. Маю подругу таку як я віком. Забезпечена.без дітей. Одружена не була. Таке саме як у вас. Як не напише- нікого. Вога навіть мені не вірила. Я дала їй сторінку саою.подивилася.дуде здивувалася. Сьогодні намкісміа мені написала 7 чоловіків.на беду 1.
До речі.я розлучена давно.то теж питали чому так багато часу сама..чому досі після розлучення не вийшла заміж..розумієте..вони вважають.як жінку не беруть заміж значить в неї великий мінус є якийсь...як до 40 не вийшла то взагалі капець. Можливо.уе присина..чому вам не пишуть. До речі.з пеошої теми 49 ріснмй який хоче сім´ю і дітей. Він мені сказав..що тих які не були одружені і мають вік після 39 не розглядає взагалі. І те саме скмзали ще 2 людей. Так що у цьому випадку наявність дітей і одруження колишнє як плюс
Мальчижка• 16 января 2023
Ответ дляКозачка
Я была замужем - 5 лет неофициально с одним и потом 7 лет официально с другим. Он умер, я вдова. Так что в плане уживаться с мужчинами проблем нет. А вот отсутствие детей у меня для мужчины как раз большой плюс. И квартира своя тоже есть...