Козачка• Изменено 15 января 2023
Побачення, СЗ
моя попередня тема
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3254629
Продовжую далі ходити))
1. Мужчина 45 років. Викладач в університеті. Дуже вихований і інтелігентний.Шукає жінку для шлюбу. Має власне житло і дачу. поки не знаю, мені здається- з ним нудно,але треба ще декілька раз піти. ходили в піцерію.
2. Мужчина 40 років, технолог в пекарні. Власне житло під Києвом. ходить в спортзал, гарний зовнішньо. зустрілися в кав8ярні. дивний) мало про себе розповідає. не довіряю внутрішньо. ходили в кав*ярню.
3. 41 рік . чоловік ілюстратор, якийсь дизайнер, оформлює журнали,плакати,короче,малює. зустрілися, посміялися.веселий. має будинок десь під Києвом.
4. 43 роки. Будівельник.приїхав з м.Рівне. в Києві вже 5 років. кав*ярня. симпатичний,цікавий. заробяє гарно, бо одяг не найпростіший. або має гарний смак і з нічого робить цукерочку стосовно свого луку.
5.Працює в банку, знає декілька мов. балакучий,вміє гарно обходитись в жінкою. ходили в італ.кафешку чи то ресторан на печерську. бо поруч моя робота. має житло, дачу і город. 2 кота и 1 собаку))) хоче офійний шлюб.
6. 42 роки, власник декількох готелів в Буковелі. якщо чесно, я не сподівалася, що такі сидять на сз. але так.
вишуканий,вихований, не скупий. запросив в ресторан Аляска. причому я цього не знала спочатку. переживала, щоб не втік,бо мені прийшлося в заплатити. я дуже скромно замовила. зустрілися біля метро. віе спитав - куди підемо? поговорили 10 хв біля авто. я не знаю,як я сіла,але я сіла. коли авто зупинилося біля Аляски,я трох почала нервувати. бо ресторан недешевий(заходила на сайт ,дивилася колись меню). як ждя першого побачення дуже круто. хоче офіц.шлюбу. жогатий не був,дітей немає,батьків теж(вже померли).
чим далі - тим цікавіше)))
р.с. мені 41 рік. маю доньку підлітка. киянка.
Продовжую далі ходити))
чим далі - тим цікавіше)))
Санька-4b93• 15 января 2023
Ответ дляКозачка
одне побачення триває після роботи годин 2, у вихідний до 4 годин. а що їх плутати? знають,що я шукаю. нічого не приховую. мої цілі чітко прописані в анкеті. коли питають чи ходжу на побачення - так,ходжу.
Так, а что с предыдущими, декабрьскими женихами, которые тоже все как на подбор - красавцы. Сходили на одно свидание, а дальше?
Аноним Секретарь• 15 января 2023
Ответ дляКозачка
у 2 просила паспорт..була нагода. хи-хи хаха.... таки розлучені,стоять штампи. розлучені давно.
Могут жить с кем то.
У вас просто ещё мало опыта там.
Я очень много сидела на разных сайтах знакомств, в разные годы. Ничего не нашла нормального. Я тоже, высокая, привлекательная, длинные волосы, лёгкая в общении. Но как то ничего вообще. В итоге в реальности познакомились.
У вас просто ещё мало опыта там.
Обнемашечка• 15 января 2023
Ответ дляКозачка
Для початку візуально треба сподоботись, щоб взаємно. Потім вирішити треба йди на зустріч. Вони по Вашим словам всі гарні і запрошують до кафе або ресторану. А не вже не було такого, щоб на вулиці зустрілись і все?.
Всі такі позитивні?))))
Зі свого досвіду, то багато того (не зовсім адекватних). Стремено всім показувати своє фото, наразі час такий
Всі такі позитивні?))))
Козачка
• 15 января 2023
Ответ дляКапризуля
Все равно осторожно. Особенонно препод может быть скрытым педофилом.
звичайно. додому не кличу. не дозволяю проводити аби не знали де живу
Обнемашечка• 15 января 2023
Ответ дляКозачка
Зараз айді картка, паспорт це вже минуле, а там немає інформації про шлюб та прописку)))
Козачка
• 15 января 2023
Ответ дляАноним Секретарь
Могут жить с кем то.
У вас просто ещё мало опыта там.
не знаю. сестра познакомилась с мч,которій 7 лет жил в гражд.браке с женщиной. на сестре женился через 4 мес. 3 детей уже. . вот вам и живут вместе. мало кто с кем живет...жил как с любовницей,а женился на другой.
Козачка
• 15 января 2023
Ответ дляОбнемашечка
в мене теж паспорт. звичайний. і в них був. в кого там картки - не знаю.
Аноним Секретарь• 15 января 2023
Ответ дляКозачка
Ну это жизнь, всякое бывает. Может мне просто не везло, не знаю
Козачка
• 15 января 2023
Ответ дляДобрый Жук
Прям аншлаг какой- то.Это когда вы успеваете ходить на свидания?
всмысле когда? ну у меня нет сарая с поросятами и гектара огорода,детей не 10. какой-то дурацкий вопрос))) а что делать? дома сидеть? и ждать манны небесной? как это нет времени? а гдн оно? значит вы не умеете им распоряжаться,раз у вас его нет
Добрый Жук• 15 января 2023
Ответ дляКозачка
Не работаете? При чем здесь сарай
Козачка
• 15 января 2023
Ответ дляДобрый Жук
Не работаете? При чем здесь сарай
работаю. с 8 до 17.00 ежедневно по будним дням
Козачка
• 15 января 2023
Ответ дляПротея
Автор, как можно быть такой наивной в свои 40? Как вы вообще дожили до этих лет? Вас же любой как ребенка разведет
почему до этого времени не развели?))) мудрая вы наша)))) я домой не веду) и никому адресов не даю))) все при мне))никого не спонсирую. и ни за кого не плачу в кафешках.
Русалка на ветвях• 15 января 2023
Ответ дляОбнемашечка
Автору 41
Козачка
• 15 января 2023
Ответ дляРусалка на ветвях
Автору 41
так, в мене паспорт з 25 років. яка картка?. і в них так само..в 45 р буде картка.
Русалка на ветвях• 15 января 2023
Ответ дляКозачка
Та то якась малолетка написала…
Козачка
• 15 января 2023
Ответ дляДетские_Будут?
Я бы 6-ого выбрала) люблю статусных мужчин
я теж думаю. тим більше я його зацікавила. пише щодня. знов запрошує зустрітися
Садоводница• 15 января 2023
Ответ дляКозачка
Сейчас биометрика у всех. Печати в паспорта о разводе не ставят с развала совка.
Козачка
• 15 января 2023
Ответ дляСадоводница
не говорите ерунды, специалистка)))а у меня что? у меня обычный паспорт с печатью о разводе и с пропиской. мне его выбросить?))) получила в 25 лет,вклеила фото. печать поставили в 2011 году о разводе. так что не говорите фигни. в 45 лет будет карточка..а пока так.
Козачка
• 15 января 2023
Ответ дляСадоводница
биометрический заграничный есть.но я не ношу его с собой
На_оба_рот• 15 января 2023
Ответ дляКозачка
симпатична. але не фітоняшка 76 кг при зросту 170 см. спорт не люблю. на всії побаченнях джинси і голубий светр
прикольно
а я гарна фітоняшка вдягаюсь класно але ніхто не запрошує нікуди тому що на сз не сиджу))))
Козачка
• 15 января 2023
Ответ дляНа_оба_рот
прикольно
сидіть. я теж чекала ,стільки часу згубила. на вулиці нереально познайомитись..де? аби сиділа раніше -давно би знайшла.
Козачка
• 15 января 2023
Ответ дляСанька-4b93
Автор, а что с этими и предыдущими претендентами не так? Почему никого не выберете и не остановитесь в поисках? А то выглядит, как будто, вы не мужчину себе ищете а повод для создания новых тем.
И да, проведя на сз достаточно много времени, не сильно верю в желание обеспеченных мужчин оформлять отношения, ещё и высказанное на первой встрече.
потому что никто особо не нравится. абы хто..так не пойдет. надоест быстро. не так просто найти человека для души. люди годами ищут
На_оба_рот• 15 января 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
А ви не плутаєте їх? Як стільки різних чоловіків запам´ятати. Всі розповідають приблизно одне й те саме. Вони знають, що ви серед багатьох шукаєте? Скільки триває одне побачення?
а як шукати не серед багатьох?))) в сенсі це ж перші побачення: ви коли йдете на перше побачення чи йшли то відразу казали що я і з іншими ходжу на інші побачення?
На_оба_рот• 15 января 2023
Ответ дляКозачка
ні, бо секс він не пропонує. хоче побачитися. а я не хочу. я побачила цей напор і мені якось....
а чому ви вважаєте що закохався?)) він хоч щось зробив крім бажання зустрітись?
Козачка
• 15 января 2023
Ответ дляНа_оба_рот
ви мені? питають - як довго сидиш на сайті і чи зустрічалася з іншими. так,зустрічалася.
На_оба_рот• 15 января 2023
Ответ дляКозачка
ні не вам, я запитала МояХатаЗкраю чому ви на першому побаченні маєте незнайомим казати що шукаєте із багатьох, це ж і так ясно
Козачка
• 15 января 2023
Ответ дляНа_оба_рот
ну я тільки 2 рази зустрілася. що можна зробити? на 2 побачення приніс 11 троянд жовтих.як я люблю. сходили в хорошу кафешку. жінка завжди бачить,коли вона подобається. ці погляди і рухи не сплутати з байдужістю. мене лякає його напор.