Едимнаморе• Изменено 15 января 2023

Дівчатка, що люблять себе, зайдіть, будь ласка;)

Будьте ласкаві, поділіться особистим: скільки годин на добу витрачаєте на себе- духовний розвиток та догляд за тілом?
Які методи наповнення енергією використовуєте для відновлення свого гармонійного стану?
Бабульция• 15 января 2023
Ответ дляЕдимнаморе
Супер, так мило, особливо про масажик чоловіка. Рада Вас зустріти в моїй темі) Ви молодчинка! Скільки приблизно годин на тиждень приділяєте собі по догляду?
Раз на тиждень, годину-півтори, не більше. Намагаюсь себе не залюблювати, щоб не росла егоїсткою
Кумушка• 16 января 2023
Ответ дляБоевая
Ходжу на стретчінг, бухаю, відвідую косметолога.
Прямо как я, только на стретчинг не хожу
Фея_3уровень• 16 января 2023
Ответ дляЕдимнаморе
Дякую, що завітали.

Відповідаю на Ваше запитання: духовний розвиток по часу- це кількість хв/год виділена на різні духовні практики, медитацію, молитву, читання/прослуховування літератури, курсів, лекцій, тих хто є для Вас авторитетним в духовному розвитку.
Очевидно, у нас з Вами різний підхід. Ви молодчинка, дієте згідно бажання, а я ж системно себе треную, але мабуть тому, що я постійно цього хочу))) Повністю розумію Вам про підйом і провали... такий процес)
Вы правы, у всех у нас разный подход и разный путь.
Главное, чтобы был результат.
Ведь главная суть духовного развития - это уметь слышать голос своей Души. И уже это даёт возможность жить в Любви... даёт единение с природой, миром, всем живым, и с божественными мирами тоже. Если в двух словах)

А про любовь к себе согласна с постом 24 - забота, внимание к себе и своему телу без насилия