Є потреба в найближчому майбутньому придбати маленьку недорогу квартиру в житловому стані в Києві. Родичці з дитиною, які незабаром можуть повернутися з-за кордону в Україну. Просять допомогти їм з вибором потенційно спокійного місця. Раніше я б радила Оболонь, але зараз не впевнена. Дивлюся на Теремки та вулицю Метрологічну. Ще на Корчувате та Науки. З лівого берега - Харківська. Ще край Лівобережної, біля Русанівських садів. Тема не для срачу, без анонімів. Якщо почнеться - вибачайте, буду блокувати. Спробуйте без зайвих емоцій роздивитися моє питання та порадити щось конструктивне. Заздалегідь дякую за відповіді по темі
MananaPryadko• 15 января 2023
теремки ...ну как по мне это далеко. а из соображений безопастности так блин , Нигде одинаково не безопастно )
ole4kakissa• 15 января 2023
В свете войны я б не покупала квартиру на левом берегу.
Сама живу на Осокорках и люблю свой район. все под боком: ТРЦ, метро, супермаркеты и т.д...
Ответ дляole4kakissa
А де б купили? Бо я дивлюсь карту і район за районом викреслюю з можливостей вибору ( ось що залишила - в пості перелічила
Посмотрите куда были прилеты , больше всего.
Выбирая локацию уже более местно, посмотреть стратегические объекты, чтоб не рядом. Ни тецы, ни заводы и тп
Вы пишете недорогую., Это вторичка.
Почему не левый. Очень даже левый.
Мы с левого спокойно сели 25. 02 и укатили за борисполь в сторону Черкасс.
Живу возле ТЦ Нью вей. Норм. Старый фонд. Какая сумма прибл расчитываете
Вы пишете недорогую., Это вторичка.
Почему не левый. Очень даже левый.
Борисфенка• 15 января 2023
Ответ дляMassaraksh
Незрозумілі ваші критерії. Ви шукаєте найдешевше житло?
Навіть на сусідніх вулицях все може кардинально відрізнятися, що за викреслювання цілими районами?
Ответ дляnnata
Если авто у человека. Или как убежище?.. ну такое. Кроме Арсенальной, шото сильно и в остальном метро я сомневаюсь ..
Да хоть три авто. Авто ломаются, бьются, бывают снегопады/гололёд, бывают пробки, а надо быстро добраться и ещё множество всего,включая убежище, да
Ответ для__Jane__
Автор, ну вы серьезно про ’ потенційно безпечне місце?’. Ну более бредового вопроса с 24.02 2022 я не слышала. Ну в правительственном квартале купите, может там ’ безпечно’. Вообще люди мозгом едут....
Вам формулювання ’щоб було більше шансів що житло вціліє, бо грошей на інше вже точно нема’ більше сподобається? Люди рік тут не жили та не знають як тут все відбувалося, вони на початку війни були за кордоном у відпустці. І мають дуже приблизне уявлення де тут хто на БТРах катався та по яких районах, тільки в новинах бачили. Тому й питають, що я пораджу. А я не знаю, що радити, бо дуже не впевнена взагалі у варіантах, які можу запропонувати
ole4kakissa• 15 января 2023
Ответ дляirina _d
В свете войны вообще лучше бы было где-то не в Украине родиться и жить)
Это да, лучше, но автору нужна квартира в Киеве, поэтому я отвечаю на поставленный вопрос