Куздра• 15 января 2023

Потрібно купити квартиру в Києві. Де?..

Є потреба в найближчому майбутньому придбати маленьку недорогу квартиру в житловому стані в Києві. Родичці з дитиною, які незабаром можуть повернутися з-за кордону в Україну. Просять допомогти їм з вибором потенційно спокійного місця. Раніше я б радила Оболонь, але зараз не впевнена. Дивлюся на Теремки та вулицю Метрологічну. Ще на Корчувате та Науки. З лівого берега - Харківська. Ще край Лівобережної, біля Русанівських садів. Тема не для срачу, без анонімів. Якщо почнеться - вибачайте, буду блокувати. Спробуйте без зайвих емоцій роздивитися моє питання та порадити щось конструктивне. Заздалегідь дякую за відповіді по темі
автор Куздра • 15 января 2023
Ответ дляМарія В
Бюджет???
45-50 за однокімнатну чи маленьку двокімнатну

ole4kakissa• 15 января 2023
Ответ дляPmB
Разве на ясно ? Мосты , не?
Да,как основная причина
Марія В• 15 января 2023
Ответ дляMassaraksh
Ви ж розумієте,що за таку ціну тільки в старому будинку?
автор Куздра • 15 января 2023
Ответ дляМарія В
Так, вторинне житло звичайно, ремонт в новобудові ніхто робити не буде. Навіть хрущовка в нормальному стані буде варіант
nnata• 15 января 2023
Ответ дляann_plus
Да хоть три авто. Авто ломаются, бьются, бывают снегопады/гололёд, бывают пробки, а надо быстро добраться и ещё множество всего,включая убежище, да
Ну если рассматривать ПОХ.
Так здесь метро завались , хоть пешком,хоть на маршрутке 10 мин.
Позняки, харьковская, бориспольская, ну до Дарницы мин 20... Не пешком )).
А вообще как бы не плевались , люблю свой ПОХ))
И Тц, и Парк Партиз Славы, парк Интернационалистов, озера, и супермаркетов и минимаркетов, на каждом шагу , выбирай не хочу, поликлиники, больница, рынок Дарницкий продуктовый..
tanyushik• 15 января 2023
Може дивитись район, з якого швидше за все можна буде виїхати з міста? Борщагівка? Там і бюджет буде в рази менший.
А чому покупка, а не зйом?
Дивіться газифіковані будинки.
irina _d• 15 января 2023
Ответ дляMassaraksh
Вам формулювання ’щоб було більше шансів що житло вціліє, бо грошей на інше вже точно нема’ більше сподобається? Люди рік тут не жили та не знають як тут все відбувалося, вони на початку війни були за кордоном у відпустці. І мають дуже приблизне уявлення де тут хто на БТРах катався та по яких районах, тільки в новинах бачили. Тому й питають, що я пораджу. А я не знаю, що радити, бо дуже не впевнена взагалі у варіантах, які можу запропонувати
Ой, ну прямо как-то из области фантастики.
За год они не в курсе, что в Киеве и как?
Кстати, что завтра в Киеве и все киевляне не в курсе что будет и как. Война не закончилась

ole4kakissa• 15 января 2023
Ответ дляsnejs
А с левого можно только через мосты выехать, да? Все остальные дороги закрыты? Или из Киева можно выехать только через правый берег?
Из Киева можно выехать с любого берега, но по левому берегу вы сможете выехать только через южное направление (Черкассы вроде ближайший мост через Днепр).
Это вообще был мой страшный сон в январе-феврале прошлого года: я с мужем работаем на правом, старшая учится на правом, а младший ребенок в школе на левом; не дай бог война б началась не ночью, то мы бы фиг смогли доехать домой
inna5577• 15 января 2023
Ответ дляMassaraksh
Ні, не найдешевше. А найспокійніше. Був би бюджет - радила б Конча-Заспу звичайно...
Автор, никакого спокойствия нет и не будет в ближайшее время, прилетало везде, советуйте не киев, а если киев, то особо разницы нет, но я б выбирала правый берег, напр, святошино, нивки, политех
ole4kakissa• 15 января 2023
Ответ дляnnata
Ну если рассматривать ПОХ.
Только надо дописать, что во время тревог мосты перекрывают и метро не ходит.
автор Куздра • 15 января 2023
Ответ дляtanyushik
А чому покупка, а не зйом?
Дивіться газифіковані будинки.
Бо зйом це гроші на вітер, а вони в готівці, в валюті. Теж під матрацом ховати не вихід. Можна й без них залишитися раптом..
oksanav• 15 января 2023
Ответ дляirina _d
Ну, массив большой. И везде по разному.
Если что, проконсультирую по ПОХу
Обожнюю рідний ПОХ!
автор Куздра • 15 января 2023
Ответ дляirina _d
В курсі про основні події. Про роздовбаний Виноградар, про танки на Оболоні, про Нивки й Антонова, про Лукьянівку, про Академмістечко, про Севастопольську. Тож питаються, що ще треба врахувати та де НЕ дивитися
lus_so• 15 января 2023
Гляньте солом´янку, нивки, відрадний. транспортні розв´язки норм, і до метро недалеко. Є і новобудови і старий фонд. І бюджетно.
irina _d• 15 января 2023
Ответ дляole4kakissa
Ну, если на то пошло, то и без правого берега жизнь существует)))
Особенно в тревогу)
Марія В• 15 января 2023
Ответ дляMassaraksh
Як на мене спокійний район-це сирець:поліклініка на ризькій,дві станції метро дорогожичі та сирець,парк сирецький там дитяча залізниця, інфраструктури досить,магазинів та кафе є.
Ну і будинки звісно різні є там, думаю і на ваш бюджет буде,але в старому фонді так як новобудови в тому районі за хмарно дорогі.
irina _d• 15 января 2023
Ответ дляMassaraksh
Ну, такое.
А завтра, не дай бог, херяк, и с бориспольского направления попрут с трассы Киев-Ростов?
И что тогда?
автор Куздра • 15 января 2023
Ответ дляirina _d
Ну, такое.
И что тогда?
Та навряд чи вони її здужають, це через всю країну. Тому вважаю той напрямок відносно безпечним, порівняно з деякими іншими
nnata• 15 января 2023
Ответ дляole4kakissa
Ну не ходит, ну перекрывают. Ну выезд из Киева есть в другую сторону... Короче, я проблемы не вижу.
Решать автору...

irina _d• 15 января 2023
Ответ дляMassaraksh
Да фиг его знает. Мы из-за донбасской как раз стороны стреманулись в феврале на дачу уезжать в ту сторону.
Оказалось, промазали, можно было ехать спокойно. А что будет завтра никто не знает, увы(
AniW• 15 января 2023
Ответ дляinna5577
А если не Киев, то какой город Украины?)
автор Куздра • 15 января 2023
Ответ дляirina _d
Я виходжу з тих реалій, які ми вже бачили, що буде далі звісно ніхто не знає. Але практика вже показала, звідкіля вони можуть лізти найкоротшим шляхом
автор Куздра • 15 января 2023
Ответ дляAniW
Новоселиця
Natalya_1987• 15 января 2023
Русанівка, Оболонь - якщо бюджет дозволяє.
vladuchka• 15 января 2023
Ответ дляMassaraksh
Я живу на Теремках. За 50 маленька двокімнатна малореально. Хіба що дуже старі будинки...Колись жила на пр.Науки.
автор Куздра • 15 января 2023
Ответ дляvladuchka
Ось наприклад. Гарна. На неї дивлюся
https://rieltor.ua/flats-sale/view/10710128/?utm_c...
vladuchka• 15 января 2023
Ответ дляMassaraksh
Ось наприклад. Гарна. На неї дивлюся
Дивіться, я багато яких квартир бачила в цьому районі, ходила на перегляди. Ваш варіант в плані ремонту нічого. Кухня трохи замала. Але треба дивитись сам будинок, під´їзд. Наприклад, ми так дивились трьошку в схожому будинку, і сам будинок так не сподобався, все таке старе, що вже було не важливо, яка сама квартира.
Якщо взяти будинки. по Заболотного і Глушкова(ближче до метро) то їм теж уже більше 30 років, але за такий бюджет Ви там зможете купити лише однокімнатну. А ЖК Кришталеві джерела, Теремки, Метрополіс, будинки Київміськбуд і т.д. там ще вищі ціни.
Тому все треба їхати і дивитись, фото це одне.
автор Куздра • 15 января 2023
Ответ дляvladuchka
Ну ось і питання, чи їхати, чи дивитись взагалі іншу якусь місцевість. Бо обирати варіанти до обговорення доведеться мені, купувати потім теж, за довіреністю. Це чимала відповідальність
vladuchka• 16 января 2023
Ответ дляMassaraksh
Чесно, будинок здається дуже стареньким. Я би скоріш за все не розглядала такий варіант. Але ж можна з´їздити і подивитись, якщо вам квартира сподобалась. По іншим варіантам не підкажу. Особисто мене Теремки влаштовують.
nataeva2010• 16 января 2023
Ответ дляMassaraksh
винайміть їм на місяць квартиру - нехай самі їздять і вибирають, ви їм будете радити і допомагати з вибором. Це занадто відповідально за когось вибрати квартиру і район