Белый Лосик• 15 января 2023
Самодостатні жінки також хочуть бути коханими
Рефлексія у мене перед сеансом з психотерапевтом. Але я так чітко зрозуміла, що ж таки я хочу.
Я самодостатня доросла жінка. З адекватною самооцінкою. ( Зараз не самолюбування, якщо що). Гарна зовнішність, розумна, весела, з приємною енергетикою. У мене є бізнес( не заводи, не іт компанія , але норм). Є хобі, друзі, подорожі. Є діти.
Мені не сумно з собою. Навпаки, іноді дуже люблю побути наодинці.
І от нічого з цього не замінить справжні відносини. Не замінить обіймів коханої людини. Не пишіть за котів. То майже як дитина. Це різний емоційний стан після обіймів. Ніякі вібратори не замінять секс з коханим. Я знаю як себе задовольнити за пару хвилин. Але то абсолютно не те.
Я не знаю кому як. Але оці всі самореалізації, хобі і ТД , ти лягаєш в пусте ліжко і виєш.
А вранці знову наклеяв посмішку і пішов , б..., Самореалізовуватися.
( Причину знайшла чому не виходить, до психотерапевта записалася. Сподіваюся, що вартість в половину дорожче колишнього психолога, допоможе швидше розібратися в собі)
Беговая дорожка для носа• 16 января 2023
Ответ дляКлин_Кляйн
да, схожие ценности -это верно и важно, но вы же в глубине души считаете что не может у людей с небольшим достатком быть одинаковых с вами ценностей...
Ценности могут быть схожие, но если мужчина к 40 годам живет с небольшим достатком и ни к чему большему не стремится, свободное время проводит за играми, то нам не по пути, потому что я хочу жить лучше, а не откатиться назад.
Ответ для{СоJIнТсЕ}
От ті, кого від простих офісних працівників тошнить. Вас від батьків ваших не тошнить? Які виросли в СРСР, жили в гуртожитках, їли не ’пасту’, а ’макарони’? Скільки ви заробляєте, що там за корпорації, що звичайні люди в ваше життя не вписуються?
Ось ви таке резюме зробили. Річ не у тому, кого від кого тошнить, а в тому, що треба шукати чоловіка, з яким комфортно, кожен сам створює своє коло оточення, і туди впускаєш людей, близьких по духу.
Скоро_вчера• 16 января 2023
Ответ дляНенька наша
Автор понимает под самодостаточностью реализованность в социуме, наличие работы, дохода и интересов. Я ее отлично понимаю.
Та в том то и дело, самодостаточность понятие многогранное, но под ней понимают прежде всего то, что человеку достаточно самого себя, он не страдает от одиночества, наличие дохода, работы, интересов и прочее не значит, что человек самодостаточный в полной мере, если ему плохо одному. Это скорее экономическая самодостаточность, скорее даже самостоятельность и независимость, а для самодостаточности как таковой, наличие высокого дохода, интересов и прочего не обязательно, это внутреннее состояние, типа мне никто не нужен. В общем название темы немного не соответствует действительности, не вижу причин для реализованной, самостоятельной женщины не хотеть отношений.
Кто крайний?• 16 января 2023
Я така сама, наче я писала. Тільки не страждаю. Хотіти та знайомитись це нормально. Але якщо страждаєте, тоді це вже самообман, що ви самодостатня . Може не навчились закривати свої потреби
Замороженная селедка• 16 января 2023
Лучше бы вы на свидания ходили почаще чем по психотерапевтам