Белый Лосик• 15 января 2023

Самодостатні жінки також хочуть бути коханими

Рефлексія у мене перед сеансом з психотерапевтом. Але я так чітко зрозуміла, що ж таки я хочу.
Я самодостатня доросла жінка. З адекватною самооцінкою. ( Зараз не самолюбування, якщо що). Гарна зовнішність, розумна, весела, з приємною енергетикою. У мене є бізнес( не заводи, не іт компанія , але норм). Є хобі, друзі, подорожі. Є діти.
Мені не сумно з собою. Навпаки, іноді дуже люблю побути наодинці.
І от нічого з цього не замінить справжні відносини. Не замінить обіймів коханої людини. Не пишіть за котів. То майже як дитина. Це різний емоційний стан після обіймів. Ніякі вібратори не замінять секс з коханим. Я знаю як себе задовольнити за пару хвилин. Але то абсолютно не те.
Я не знаю кому як. Але оці всі самореалізації, хобі і ТД , ти лягаєш в пусте ліжко і виєш.
А вранці знову наклеяв посмішку і пішов , б..., Самореалізовуватися.

( Причину знайшла чому не виходить, до психотерапевта записалася. Сподіваюся, що вартість в половину дорожче колишнього психолога, допоможе швидше розібратися в собі)
Утренняя зорька• 16 января 2023
Ответ дляБорисфенка
Чоловіки не люблять, щоб їх направляли. Вони люблять, щоб їм розповідали ’Який ти розумний’.
Ви не хочете прикидатися слабкою безпорадною блондинкою. А тому чоловіки вас бояться, самодостатні цікаві зазвичай альфонсам.
вы фальшпанель нарисовали.
всю жизнь в игры играть против себя ?
я бы так не выдержала бы.
наверное в отношениях хочется быть самой собой.
Утренняя зорька• 16 января 2023
Ответ дляБелый Лосик
Ну в мене якраз оце сиве волосся з´явилося. Перефарбуюся в блондинку і буду повторювати: ти мій бог, ти найкращий
вы поверили бы..если бы вам Вы богиня..??
приелось бы и начало наводить фокус с чего бы эт
Утренняя зорька• 16 января 2023
Ответ дляБорисфенка
Не треба впадати в крайнощі
Але й розповідати, що ви його кудись направите чи скеруєте, зайве.
Ви слабка мімоза, він -всемогутній. І хай геройствує.
а зачем направлять куда -то 40-летнего мужчину7
ведь до меня он отлично летал,зачем ему диспетчер
автор Белый Лосик • 16 января 2023
Ответ дляУтренняя зорька
вы фальшпанель нарисовали.
всю жизнь в игры играть против себя ?
я бы так не выдержала бы.
Дааааааа. Я ходила була на жіночі практики. Вся така чарівна була деякий час. 1) з чоловіками не було ні краще ні гірше. 2) відчуття такої фальші. Бо я в основному не така
Борисфенка• 16 января 2023
Ответ дляУтренняя зорька
От і я про це саме. Літати він сам вміє і не треба його чіпати.
Утренняя зорька• 16 января 2023
Ответ дляБелый Лосик
++++
не работает на мне тоже ничего . что не характерно моей природе.
есть сферы, где я чаривна по желанию и природе
Борисфенка• 16 января 2023
Ответ дляБелый Лосик
Ну частково я вмію. Я сама не вмію ні лампочки замінити, нічого. В офісі коли була , сама завжди просила хлопців допомогти і офіс менеджера вчила не тягати бутлі і ТД.
От і шукайте моменти, де лампочки треба міняти.
А там, де вам хочеться його скерувати, прикушуйте язика.
Коли вам не 16, ви зустрічаєтеся з дорослим самодостатнім чоловіком.
Утренняя зорька• 16 января 2023
Ответ дляБорисфенка
а кто это делает?
кота невозможно приучить, а тут 40-летний мужчина
в того-же сына сырники ни при каких условиях ни в каких видах не вложить.(так это он часть меня)
Борисфенка• 16 января 2023
Ответ дляУтренняя зорька
вы фальшпанель нарисовали.
всю жизнь в игры играть против себя ?
я бы так не выдержала бы.
Це не проти себе, це на свою ж користь.
Позиція ломової коняки зайва, і саме через це страждають самодостатні успішні жінки ’Я все знаю і все вмію’. Чоловіки спокійно йдуть далі, сама , так сама. А от коли каблук зламала, на руках несуть.
Басноплетка• 16 января 2023
Ответ дляБелый Лосик
Ну просто всі розповідають , що стань самодостатньою і буде тобі щастя. Не потрібно буде оте , як тут написали , піськостраждання.
Так от про те й написала. Ніфіга подібного. Я така, якою пишуть стати. І воно нічого не замінює. Так, жити не сумно. Але й не радісно
Это Ваше личное, наверное.
Мне было прекрасно и без постоянного мужчины.
И с ним сейчас ничего не изменилось: радость жизни как была во мне, так и осталась, независимо есть ОН (мужчина) или нет.
Утренняя зорька• 16 января 2023
Ответ дляБорисфенка
Це не проти себе, це на свою ж користь.
чем?
Какая ломовая коняка? я же на заводе работаю
для лампочек и т д есть у каждой номер в телефонной книжке-денис, вася и т д
наверное играть не хочу, и для быта муж точно не нужен.
для другого

ну нужность через быть тоже тупо
я же не в фигваме живу, и до него оно оно не развлилось
Утренняя зорька• 16 января 2023
Ответ дляБасноплетка
Это Ваше личное, наверное.
я слетаю с дзен(
Борисфенка• 16 января 2023
Ответ дляУтренняя зорька
а кто это делает?
Так я ж авторці то писала. Це вона хоче взяти пілота і навчити його літати краще. А не вийде.
Утренняя зорька• 16 января 2023
Ответ дляБорисфенка
автор не хочет такого..она готового хочет и на крыло )
Скоро_вчера• 16 января 2023
Смотря что вы понимаете под самодостаточностью. Самодостаточный человек не страдает от одиночества, ему хорошо и одному, и нормально в обществе. Вы не полностью самодостаточный человек, вам не хватает отношений.
Борисфенка• 16 января 2023
Ответ дляУтренняя зорька
Ага, принца. Щоб 40 років був нежонатим, багатим і її поради слухався.
Майор Медуза• 16 января 2023
Ответ дляБелый Лосик
А що за програма?
У мене прямо в прогресії. Спочатку жіночі практики - 500-800 за сеанс, потім психолог 1000, потім інший психолог 1200, і фіналочка психотерапевт 2000.
Якщо й тут не допоможе, то ну його нафіг
Как сказал один знакомый психолог , с пациентом надо работать лет 5, чтобы был результат. Я подумала, что за такое время можно и к психиатру попасть.
...аяприкольная• 16 января 2023
Ответ дляБелый Лосик
А у мене навпаки. Запустити генератор немає питань, замінити розетку чи кран, а навіщо мастер я сама можу, лапочка взагалі мовчу і ще багато чого. Так і живемо🤪
Ненька наша• 16 января 2023
Автор, я на жаль не така самодостатня, але дуже гарна жінка і зовсім самотня. 2 роки тому розлучилася і нікого у мене не було з тих пір. Деякі навіть не вірять. Було кілька побачень, але це зовсім не те... от те його знайти, підходящого чоловіка? теж хочеться жіночого щастя і родину щасливу.
Ненька наша• 16 января 2023
Ответ дляСкоро_вчера
Автор понимает под самодостаточностью реализованность в социуме, наличие работы, дохода и интересов. Я ее отлично понимаю.
автор Белый Лосик • 16 января 2023
Ответ дляНенька наша
Обіймаю і бажаю щиро зустріти ваше щастя.
автор Белый Лосик • 16 января 2023
Ответ дляНенька наша
Мені здається тут що не напиши, що кому не скажи, завжди знайдуться ті, хто скаже ’ ааа, все зрозуміло, у тебе немає того то’. Багато чого міряють по собі.
Он вже вигадали що я просто не такого як потрібно хочу. Не так хочу. Хоча відповідала я ситуативно і на конкретні питання.
Брюльтик• 16 января 2023
А аякже зради?
автор Белый Лосик • 16 января 2023
Ответ дляБрюльтик
А аякже зради?
Не зовсім зрозуміла ваше питання?
Елена-ленуся• 16 января 2023
Автор, в вам бы підійшов чоловік партнер , який претендує на вашу половину грошей в бюджеті , буде хотіти від вас також займатись його бізнесом та направляти його ? Ви би домовились , шо ви даєте 50 % та він , в все остаточне сувмістно заробляєте , живете в його будинку та облаштовуєте все з ним ?
ФрекенБок• 16 января 2023
Ответ дляБелый Лосик
Вы храбрая женщина, раз пишете это. По моим наблюдениям, именно максимально успешные, образованные, самодостаточные женщины клинически одиноки или в отношениях с абьюзером/альфонсом/быдлом. Парадокс или закономерность - сложно сказать. Но советы, вы правы, в каждой такой теме. А оно вообще не так работает)
культУра• 16 января 2023
Згодна з вами,автор.Тому поступаюсь у деяких моментах,проте багато чого і отримую.
культУра• 16 января 2023
Ответ дляБелый Лосик
В цьому щось є. Ну якби я розумію, що він може на початок відносин заробляти менше. Я можу направити ,так що він буде думати, що то він сам)))) до росту .
Гірше коли неначе по всим параметрам він, а от подобається йому бути середньостатистичним офісним робітником , аби тільки не чіпали. З таким я точно не буду
Ви вже відповіли.Якщо вам 35+, то знайти вільного,освідченого,амбіційного і професійного чоловіка -шанси мізерні.
автор Белый Лосик • 16 января 2023
Ответ дляФрекенБок
Ні, не працює. Так пишуть в більшості або ті, кому до самодостатньої що до Києва рачки, або ті, кому в принципі не потрібно воно, не залежно від рівня реалізованості. Не може одна складова життя повністю замінити іншу. Бо коло життєвого балансу має бути +/- на одному рівні по всим складовим
автор Белый Лосик • 16 января 2023
Ответ длякультУра
Головне в цьому поступанні не перестаратися. Бо , і на ці граблі я наступила.