Ms. Android• 16 января 2023
Мами малят 9-10 місяців, загляніть
Всім привіт)
Кому не складно, підкажіть будь-ласка який режим дня у Вашої малечі, коли лягає спати і прокидається , денний сон і харчування. Скільки раз прикорм, скільки суміш чи гв.
Прокидається вночі для поїсти?
Дякую за відповіді)
Прокидається вночі для поїсти?
Дякую за відповіді)
Лягає в 23:00+-, встає в 10:00+-. Завтракає прикормом об 11, обідає біля 15:00, вечеря біля 19:00. ГВ за потребою, виходе що їсть в ночі раза 2, перед сном 1 раз, і перед прогулянкою вдень. Але якщо беспокоять зубки або шось інше може грудь просити в любий час. В день спить 1й раз на прогулянці це десь біля 13:00, та вдома біля 18:00.
Ms. Android
• 16 января 2023
Ответ дляNeffa
А в день скільки спить +/- , в нас 2 сна і дуже рано вранці прокидається. Думаю може просто на 1 денний потрібно поступово переходити ...
Вибачте, побачила ваше доповнення вже
Я_з_Франека• 16 января 2023
В 6 встаёт, в 9-10 первый сон, с 14-16- второй. В 21- ночной сон. Ночью не ест, может проснуться попить, но не каждую ночь.
ГВ, прикорм полностью заменяет обед и ужин
Наизнанку• 17 января 2023
Ідеально виходить, коли так:
Підйом о 9.30
Сніданок коло 11
Сон близько 12.00-13.00 (скільки вийде, в середньому годину-півтори)
Обід між снами
Сон близько 17-18 години (тривалість теж десь годину-півтори)
Вечеря
На ніч лягає близько 23 - 23.30.
Найчастіше день виходить такий, як я написала, з незначними коливаннями. Буває, що ввечері розіграється більше, тоді важче зупинитись на сон і вкладання виходить тільки коло півночі або й пів на першу. Це в дні, коли дитина явно перегуляла і зазвичай співпадає з яскравими подіями по типу нових навичок, або коли щось стресове (похід до лікаря, наприклад, або зуби лізли виразно і їй заважали спати). Пізнувато, але я бачу, що їй нормально, висипається, енергії достатньо, з самого народження дитина - сова (і батьки теж з дитинства так).
ГВ на вимогу. Вночі прокидається по-різному: коли 1-2 рази поїсти, а коли всі 4 (тоді скоріше перевірити наявність мами поряд, візьме груди і засинає через кілька ковтків).
Підйом о 9.30
Сніданок коло 11
Обід між снами
Вечеря
На ніч лягає близько 23 - 23.30.