Бабайко• 16 января 2023
Що це може бути у дитини?
Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, зараз закордоном, не маю можливості дістатися лікаря, аж через два тижня запис.Що це може бути у дитинки? Вже майже 10 днів, мажемо кремгеном трошки ліпше, зникає...зараз прийшла із садочка і знов такий явний прояв. Це атопічний дерматит?
Байрактара• 16 января 2023
Похоже на периоральный дерматит
Исключите контакт с водой
Пройдет само без лечение 14-20 дней
Исключите контакт с водой
Пройдет само без лечение 14-20 дней
Ширли-Мырли• 16 января 2023
Преоральный дерматит
Посмотрите информацию про него у Бакико (доктор в Инстаграм)
Ну и заодно подумайте по поводу, ничего ли не ел ребенок из аллергенов или химозного
Ширли-Мырли• 16 января 2023
Просто вазелином смазывайте, пройдёт само. Скорее всего обветрила или облизывается
Бабайко
• 16 января 2023
Ответ дляsky-labs
Это не обветрено и не облизано. Какой длины должен быть язык чтобы так облизываться
Однозначно, що ні...але я помічаю і на другій стороні вже декілтка схожіх наче алергичних прищічків(((