Даю справку• 17 января 2023
Никак не научусь красить ногти гель-лаком..
Это значит у меня руки из жопы, да?
Расскажите свой опыт пожалуйста.. Затекае лак или не докрашиваю или перекрашиваю, стоит на 0.001 мм подвинуть тонкую кисть как привет кутикула😭
Отблеск мысли• 17 января 2023
Я мазюкаю хорошенько , у меня валики высокие, а потом просто лопаткой убираю быстренько то что затекло и в лампу вжик и все готово)
Если не буду так делать , но там где не докрашу-трещина будет на ногте и все .
На перекуре• 17 января 2023
странно, все же могут быть маникюрщицами и гребсти кучу бабла за ничего
Женамужная• 17 января 2023
Отжимайте сильнее кисть и красьте полусухой.
Если не получается, пробуйте сменить гель лак, некоторые цвета ложатся идеально, а некоторые текут.И это от одной ТМ.
Даю справку
• 17 января 2023
Ответ дляЖенамужная
У меня тоже такое подозрение возникло кстати.. Те же комильфо.. Пудровая база как лизун фиг нанесëшь, а светоотражатель супер!
Даю справку
• 17 января 2023
Ответ дляЖенамужная
Ну вот как поймать этот момент не коснуться кутикулы? ((
Лагшмивара• 17 января 2023
Нічого такого в цьому немає, це ж Ваш досвід. Тут тільки практика ). Я також вчуся фарбувати собі нігті гель лаком, дивлюся відео в ютюб з різними лайфхаками та захоплююся гарними роботами. Раджу робити манік спершу на тіпсах, а потім переходити на нігті. Якщо сильні затіки, то спробуйте змінити лак, можливо він занадто рідкий, тому розтікається і як наслідок затікає. Успіхів
Даю справку
• 17 января 2023
Ответ дляЛагшмивара
Дякую!) Вам теж)
Зайканалужайке• 17 января 2023
Залог красивого нанесения гель лака это чистый маникюр, это главный секрет
Наталья-Реся• 17 января 2023
Напишіть мені в приват, хоча чого там, я скину сюди посилання на записи ефірів і відеоуроків по нанесенню гель-лаку від кількох інструкторів, буде час, то передивіться, там чітко схеми, скільки матеріалу на щіточку набрати, як рухатися, метод з токою кісточкою, метод підштовхування і віялом. Єдине що, то російські інструктори, років 2-3 тому я записала, толкові вчителі і майстри, але зараз я повідписувалася. Зараз познаходжу ті записи у себе
Наталья-Реся• 17 января 2023
Ответ дляЗайканалужайке
І це точно, хотіла написати теж, але спішу посилання пошукать, бо пізно уже
Наталья-Реся• 17 января 2023
Мабуть цього достатньо. Хоча в мене є збережено ще багато манікюрних відео. І праві дівчата, що вище писали, практика важлива і згодом все вийде. Успіхів!
Люблю кетчуп• 17 января 2023
Ответ дляОтблеск мысли
Вы сами делаете дома гель гак? Поделитесь, пожалуйста, мне очень нужна информация)
Я хочу начать дома сама делать, с этими отключениями к мастеру попасть настоящая проблема! Какую мне лампу смотреть, с какими характеристиками? Фрезер нужен? Что мне еще нужно для стартового набора. Чтоб и не очень дорого вышло и не самое плохое?
Отблеск мысли• 17 января 2023
Ответ дляЛюблю кетчуп
Я покупала все давным давно .
Дома буду, посмотрю названия. Но В таком порядке у меня
Жидкость для обезжиривания
Дегидратор,ультрабонд, база, цвет, топ
Мне дорого вышло, брала большими бутылками
Но знаю что есть мини бутылочки или наборы для новичка типо того
Жидкость для обезжиривания
Дегидратор,ультрабонд, база, цвет, топ
Люблю кетчуп• 17 января 2023
Ответ дляОтблеск мысли
Я покупала все давным давно .
Жидкость для обезжиривания
Дегидратор,ультрабонд, база, цвет, топ
Жидкость для обезжиривания
Дегидратор,ультрабонд, база, цвет, топ
Меня больше мощность фрейзера и лампы и ТМ интересуют. Сами учились делать, без курсов? Я видеоуроки пока смотрю в ютюбе, но пока там все туманно, каждый по разному делает. Смотрю на розетке базовый набор до 2000 можно купить
Белый Лосик• 17 января 2023
Ответ дляЛюблю кетчуп
А тут у нас було дуже багато тем про стартовий набір і фрезер, як буде час, наберіть в рядку пошуку ключові слова і перечитайте, там дівчата давали багато порад. Якщо Ви і правда хочете самі займатися самоманікюром, то це вигідно. І так, зараз майстри ще підвищать прайс, тому що просто лавина підняття цін пішла на матеріали з 1 чи з 15 лютого
Якщо робити покриття 2 рази на місяць, це 20 - 25 покриттів у рік. Помножте на середню ціну за послугу у Вашому місті. У мене це 500грн. За рік 10 000грн мінімум.
Гель-лак має термін придатності, тому багато не купуємо і вчимося правильно користуватися і зберігати, щоб не попадало світло і не було сильно жарко/не замерзало, тоді гель-лак можна років 3, а то і більше зберігати. Моя порада, не робити як я і не накуповувати багато різних кольорів, хоча як захопишся, то дуже хочеться спробувати різні бренди. Чому пишу - я на своє хобі потратила значно більше, ніж манікюр коштував би мені весь цей час в самому дорогому салоні. Тому раціональний підхід до теми, згадувати, що починали заради економії коштів і зручності по часу, не купувати дешеве не якісне і небезпечне, тверезий мінімалізм.
Белый Лосик• 17 января 2023
Лампа. Прислухайтесь і візьміть оригінал, по-перше вона прослужить довше і там більш впевнено відповідають характеристики для полімеризації. Не повністю просушений матеріал - перша причина опіків нігтевої пластини і алергій. Це трохи дорожче, але варто тут не пожаліти коштів. Причому купити там, де є гарантія хоч 3 міс, бо буває так, що лампа перегорає, особливо зараз і тоді магазини роблять заміну.
У мене було кілька ламп, але Сан 1 на 48 Вт, з можливістю понизити до 24Вт( важливо на базах і на пекучих матеріалах )- одна з найпопулярних моделей.
Белый Лосик• 17 января 2023
Фрезер одразу зазвичай мало хто купує. Тому що буває спробують і не зайде, довго, муторно, для гарного результату треба більше практики і багато хто закидує цю справу та знов іде до майстра.
Фрезерів також в мене було кілька, ну не беріть ту ручку-фрезер, в порівнянні з дорожчими моделями, вона і правда не справляється і мало того, наробить пропилів і у них слабке місце, за кілька місяців перетирається кабель входу в ручку і треба паять. Потужність фрезера беріть 65Вт, не менше, краще звичайно оригінал Марафон або Стронг, але то завжди не бюджетно, у мене зараз Стронг 210 гарна копія, для мене вистачає для манікюру і педикюру.
Все, що робить фрезер, виконується пилочками в техніці пилочного манікюру. А для домашнього манікюру може вистачити класики - пушер, ножнички/кусачки і ремувер. Зняття матеріалу - теж пилочками з відповідним абразивом. На перших порах можна і так. Потім, як впевнитися, що так, буду займатися, тоді купити фрезер.
Белый Лосик• 17 января 2023
З матеріалів. Як алергік, одразу можу сказати, якби я зупинилася на матеріалах СНД Шеллак, які уже купила, і не набирала того різроманіття з магазинів, не дешевого з Алі експрес, та якби не наробила пропилів фрезером, який тільки придбала і не використовувала лампу-міні, то алергії більш всього, не було б.
Снд Шеллак (США) - давній матеріал, перший гель-лак на світовому ринку, більш безпечний, але носиться 10-14 днів в середньому, дорогий, зараз 7,5мл коштує більше 400грн, сказати про нього я маю, про плюси і мінуси. До дорогих, якісних можна віднести Люксіо (Канада), Астонішинг (Нідерланди), Геліш (США)
І маса, океан торгових марок на нігтьовому ринку зараз. Це хімічна продукція, в рідкому вигляді небезпечна, тому обережно. З популярних, давно відомих брендів - Нейл апекс, Комільфо, Ніка Землянікіна, Фокс, Сіллер, Йо нейлс. І маса інших, в кожного бренду є кращі і посередні позиції. Останні випуски гель-лаків роблять плотнішими, насиченими ( і сушить треба довше, щоб не було проблем), бази почали випускати безпечніші, бо лавина опіків все ж заставила переглянути склад продукції, більше стали працювати з гелями. Але зауважу, що на флаконах пишуть - матеріали для професійного використання, тому треба усвідомити, що це не просто нанести лак, висушить і все, потрібно все ж знати про техніку безпеки при роботі з хімічними речовинами і обирати більш безпечну продукцію та якісне обладнання. Якщо підійти з позиції інформованості та знань, набути навички, ви можете стати справжнім обізнаним майстром для себе і не тільки.
Був час, було натхнення написати в цій темі.
Наталья-Реся• 17 января 2023
В Аморешоп до їх Дня народження 2 дні знижок, саме час зареструватися там ( бо вигідно накопичувати суму покупок і потім отримати постійну персональну знижку) і вибрати собі матеріали. А от техніку я беру на Б´юті Бонанза, там ціни нижчі на обладнання і якось мабуть звикла.