Бауди на ауди• 17 января 2023
Післяопераційний період міжхребцевої грижі
Зробили операцію на поперековому відділі хребта, грижа. Пройшов місяць, біль в спині зберігся але не такої інтенсивності, також є не велике оніміння ноги, при ходьбі наче трохи тягну її, інколи віддає і в другу ногу. Зараз приймаю нестероїдні таблетки і для нервової системи. Таке враження що операція не допомогла. Підкажіть будь ласка, хто зтикався з такою проблемою, чи проходили реабілітацію і де? Мені підходить Київ.
Губки-уточкой• 27 января 2023
Ответ дляБауди на ауди
В мене взагалі дивна була операціїя, я втратила літр крові, почав падати гемоглобін, серце від тахікардії розривалось, а лікарю хоть би шо. Він взагалі мені сказав, операціях буде 30-50 хвилин і через день додому. Але я лежала тиждень в лікарні і робили переливання крові.
Мабуть щось зачепили у Вас. Лікарі взагалі спокійні. У мене вже після виписки утворився свіщ на шві і пішла якась сукровиця. Нейрохірург подивився, сказав ’ну і добре, що зайве само вийшло, таке буває, заживе’. І все. А шов через це розмок і погано загоївся, ну тепер вже як є.
Сама операція була довга, 1 годину і 40 хвилин. А здавалось взагалі як вічність, так нудно, хоч би музика була). Добре, що анастезіолог ще по вені додавав якесь снодійне, то трохи поспала. А виписали за тиждень теж.
Вони багато чого кажуть. Мені лікар обіцяв, що через місяць я зможу працювати. Але ні, спробувала і не змогла, роботу втратила.
Бауди на ауди
• 27 января 2023
Ответ дляГубки-уточкой
В мене взагалі німіють ноги, от зараз лежу а по ним наче мурахи бігають, такого перед операцією не було, я взагалі боюсь щоб так на асе життя не залишилось. І одна нога не іде так як треба.
Бауди на ауди
• 27 января 2023
Ответ дляГубки-уточкой
Ви писали що у вас був набряк, ви не приймали потищапальні, нестероїдні?
Губки-уточкой• 27 января 2023
Ответ дляБауди на ауди
На все життя наврядчи. Звісно я не знаю, як саме у Вас, але пам´ятаю що перші місяці багато дивних і неприемних відчуттів.
Для ноги бажано більше ходити, вона з часом набирає силу і впевненість. Але це довгий процес і у всих різна швидкість відновлення.
У мене вона ще й почала всихати десь на другому місяці, тепер навіть різні розміри взуття (майже на розмір) на ногах, але сила повернулася.
Ліків було багато. Але протизапальних і нестероїдних наче не було. Вітаміни групи В, знеболювальні, щось для відновлення нерва і кроворозріджуючі на перший час.
Бауди на ауди
• 31 января 2023
Ответ дляГубки-уточкой
Добрий день, ситуація така, болі повернулись схожі на грижу, почали німіти ноги, ходити стало тяжче, зробила МРТ, показало грижу і вона ще більша, ви писали що також переробляли МРТ бо були проблеми з ногою, ви можете будь ласка знайти те заключення МРТ і подивитись як вам його описали, чи відрізнили набряк від грижи, чи також написали грижа?
Губки-уточкой• 31 января 2023
Ответ дляБауди на ауди
Нажаль, у мене зараз немає доступу до висновку МРТ. Але різниця повинна бути. Набряк так і писали - значний набряк тканин (і написано яких саме).
Грижі вже не було, на її місці утворилась протрузія 4-5 мм, що теж не дуже добре, але буває.