Укуси меня• 17 января 2023
Скучаю за своим мужем.
Сегодня совсем загрустила(((
Царевна Лягушка• 17 января 2023
Не будет у вас уже никогда тех отношений,которые были раньше.Вы уже чужие люди с мужем.Посмотрите.
Укуси меня
• 17 января 2023
Ответ дляЛамзак_сдутый
От ви з дитиною сидите в Німеччині заради чого? Ви реально знаєте мову вже досить непогано, щоб за кілька років підтвердити диплом і працювати там не на низькокваліфікованій роботі? Дитина в тому віці, коли має шанси засвоїти мову так добре, щоб таки потрапити в гімназію, закінчити їх з високими балами та отримати в Німеччині безкоштовно ВО? Чи таки сидимо на шиї в німецьких платників податків, бо лінь працювати в Україні?
У Києві все більш-менш. І без працюючої економіки перемоги не буде. Та й пік геть нарізно жити сім´ї без крайньої необхідності - це шлях в нікуди.
Страждайте далі..
Так, єситуацвї, коли люди почали працювати, контракт не розірвеш так просто. Є діти чи хтось із рідних зі специфічним діагнозом, тому чи в процесі лікування, чи їм не можна таки найменші хвилювання. Є ті, в кого не лишилося дому чи постійні обстріли
А є ’липучки-паразити’. І останні ниють найбільше.
Страждайте далі..
Я усиленно учу немецкий. Ребенок тоже. Буду подтверждать дипломы.
Я не считаю, что в Киеве безопасно. Но, это мое личное мнение. Мне страшно возвращаться
Королева Сарказма• 17 января 2023
Ответ дляАсобеннАя
Діачата, ви реально не бачите, що вона тупо стібеться над вами меланхолічно видавлюючи з себе по слову . Тфу
Думаю, ні. Просто не хоче душу вивертати, бо не кожен підтримає. Але ж і рішення є.
Укуси меня
• 17 января 2023
Ответ дляЛамзак_сдутый
А дорога до Києва аж день
40 часов. Я не в Берлине
Ламзак_сдутый• 17 января 2023
Ответ дляУкуси меня
Здається, Ви до мов не дуже здібні. Приміром, українську не засвоїли на високому рівні, щоб вільно спілкуватися.
Думаєте, німецька легша?
Укуси меня
• 17 января 2023
Ответ дляТарабарщина
Ви - впевнені, а він? А ваша дитина? Як їй без батька?
Они общаются ежедневно
Тарабарщина• 17 января 2023
Ответ дляЯ не на долго
Серьезно, вот мне ехать три дня, и кучу$ потратить, это очень просто, ага.
Три дні з Німеччини? Може, варто тоді лижі зняти і на автобусі за 20 євро? Мова не про вас, а про автора, яка в Німеччині.
палка-копалка• 17 января 2023
Ответ дляУкуси меня
Из Киева
Вы издеваетесь? Мои подруги мотаются домой каждый месяц, сестра сидит с мужем, очень хочет быть вместе. Это ваш выбор
Рожайтретьего• 17 января 2023
Ответ дляЦаревна Лягушка
Удалено администрацией...
Ламзак_сдутый• 17 января 2023
Ответ дляУкуси меня
40 часов. Я не в Берлине
Десь Ви загнули про 40 годин з Німеччини таки
Укуси меня
• 17 января 2023
Ответ дляЦаревна Лягушка
Я уверена, что мы станем ещё ближе
Тарабарщина• 17 января 2023
Ответ дляЦаревна Лягушка
Так і є. Навіть, якщо колись і будуть жити ще разом, не буде довіри і розуміння.
ШобВам_КакНам• 17 января 2023
Ответ дляЛамборджини
Шкода тих, в кого чоловіки воюють
Всі решта - мають право вибору
Згодна з вами,але посумувати ж можна?
Я з вами,автор,рахую дні до березня.
Укуси меня
• 17 января 2023
Ответ дляКоролева Сарказма
Спасибо за понимание.
Дорога тяжёлая. Почти 2-е суток
Куча денег на проезд. Школа - это нужно пропустить неделю. У ребенка 3 раза в неделю курсы. У меня ежедневно...
Дорога тяжёлая. Почти 2-е суток
Тарабарщина• 17 января 2023
Ответ дляЛамзак_сдутый
Думаєте, німецька легша?

Як ви влучно!!!
фан L.O.S.T.• 17 января 2023
Ответ дляУкуси меня
Я не знаю, когда мы увидимся
А сама вы из Черновцов
90% боящихся сидящих заграницей , скучающих оттуда
Завтра не пью• 17 января 2023
У мене у знайомої в полоні, прикордонник з Маріуполя, інша взагалі не знає чи живий... немає в списках загиблих...
Прыг-скок• 17 января 2023
Ответ дляБорщец
Ви самі його кинули чи він пішов від вас?
Я его(( такая дура🤦♀️🤦♀️
Королева Сарказма• 17 января 2023
Ответ дляУкуси меня
Спасибо за понимание.
Дорога тяжёлая. Почти 2-е суток
Я понимаю. Но поверьте, все возможно. Даже с такими ограничениями. Дорога не так уж и дорого, если знать варианты. Короче, если вы и он к границе приедете. Просто решить надо и сделать.
Тарабарщина• 17 января 2023
Ответ дляУкуси меня
Я уверена, что мы станем ещё ближе
Не ви перші, не ви останні, але така довга розлука вбиває відносини. То тільки в книжках любов незмінна. В реалі, ви будете думати, чи він тут в гречку не стрибав, він буде сумніватися, чи ваші нові парфуми не подарунок за інтим від моцного бюргера. Отака фігня. Ви будете вважати, що вам випала скрутна доля, він - навпаки, що це він терпів, поки ви жопку гріли.
Борщец• 17 января 2023
Ответ дляЗавтра не пью
Аналогічно, у подруги дитинства чоловік пропав безвісти, я кожен день думаю про неї.
Укуси меня
• 17 января 2023
Ответ дляЛамзак_сдутый
Думаєте, німецька легша?
Можу i украiнською мовою спiлкуватися. Але, все життя розмовляла росiйською, тож менi так легше
Ламборджини• 17 января 2023
Ответ дляКоролева Сарказма
От чесно, важко підтримувати тих, хто має вибір і скиглить
Реально шкода лише тих, хто вже точно не зустрінеться((
Або хто кожного дня під обстрілами…
Ноги от ушей• 17 января 2023
Ответ дляКоролева Сарказма
І що це дасть? Все одно їм треба з´їжджатися
Прыг-скок• 17 января 2023
Ответ дляЛамзак_сдутый
Страждайте далі..
Она будет ратотать на низкоквалифицорованоой работе. Но у ребёнка 100 процентов шанс получить образование и работать нормально. И это огромный плюс.
Борщец• 17 января 2023
Ответ дляПрыг-скок
Я его(( такая дура🤦♀️🤦♀️
Буває, я теж така, можу наломати дрів, а потім жаліти.
Прыг-скок• 17 января 2023
Ответ дляБорщец
Снится каждую ночь сейчас. Прошло 15 лет(((