Ниф_ниф• 17 января 2023

Найважчі удари, біль від мужчин, з якими були стосунки

Про батьків можна створювати окрему тему(
Які ситуації життєві показали Вам, що повністю в чоловіках не можна розчинятися, що нехай буде, на всяк випадок, фінансова подушка і т. д
сЛАдКОежКА• 17 января 2023
Все финансовые подушки хотели иметь мужчины от меня за мой счет

Силиконочка• 17 января 2023
Мала знайому, з чоловіком ніби норм жили, але потім він почав грати, бухати. Надумала вона його лишити, так це падло її всім чим могло шантажувало, ясне діло вона з ним багато чим ділилася, шантажував шо розкаже за загули куми, косяки подруг, аборти ітд. Крч вона його таки лишила, але пересварив він її багато з ким.
автор Ниф_ниф • 17 января 2023
Ответ длясЛАдКОежКА
Я і тему для цього створила, щоб почитати і переконатися, що моя фін. подушка- це страховка мені і дітям, раптом щось, а не страшна підлість
Її я відкладаю виключно з премій, про які він не знає.
автор Ниф_ниф • 17 января 2023
Ответ дляСиликоночка
Нічого собі ситуація
Я тепер, до речі, теж стараюся таких речей не розказувати, видно, на підсвідомому рівні
сЛАдКОежКА• 17 января 2023
Ответ дляНиф_ниф
Вот так от меня мой муж откладывал деньги, пока я его кормила. Для меня это крысятничество
Зоркая Зорро• 17 января 2023
В мене нема фін. подушок від чоловіка, але я знаю, що якщо що, то все переживу і собі та дитині зароблю, ніколи ’не розчинялась’ в чоловіку, як ви пишете, хоча ми разом зі школи вже 26й рік
Силиконочка• 17 января 2023
Ответ дляНиф_ниф
Нічого собі ситуація
Так, а вона з ним ділилася, з роботи пішла, бо він з її слів знав шо бос в офіс коханку водить, так той придурок шей боксові писав. Підробив якісь переписки від її імені, шо вона когось там мала, всім то розсилав і підписував який він нещасний. Одним словом 2 роки жити не давав. А потім виїхав на заробітки, мав приїхати перед війною, але сидить там.
автор Ниф_ниф • 17 января 2023
Ответ длясЛАдКОежКА
Він мене не годує, я маю роботу не гірше за нього
Удачная• 17 января 2023
Не надо культивировать, вспоминать и переживать эту боль. Смотрите только вперёд.

автор Ниф_ниф • 17 января 2023
Ответ дляСиликоночка
Це взагалі
До чого опуститися…
Силиконочка• 17 января 2023
Ответ дляНиф_ниф
Це взагалі
До чого опуститися…
Саме так. І я дуже все фільтрую, бо хто його зна...
Мастер Пис• 17 января 2023
когда ремонт делали, он сказал - тогда сама плитку ложи....учитывая, что папы уже не было на тот момент
Teacher Dary• 17 января 2023
Я для него все!!!!! А он меня бросил и второй так же.
автор Ниф_ниф • 17 января 2023
Ответ дляTeacher Dary
Поясніть, будь- ласка, що в вашому розумінні « я для него все»?
МастерЮля• 18 января 2023
Измены, а главное враньё, что мне показалось. Жадность. Мне нужно было надо срочно на лечение, я просила не дать,а одолжить на несколько дней. Отказал. Это мне даже хуже измен.
Стал после этого бывшим.
Цвиринь• 18 января 2023
Найважчі удари: вагітність, пологи, декрет - замість опори і захисту отримала докір что тепер я залежна і може творити, що хочу. Пізніше - зрада. Через багато років у терапії зрозуміла, що мене юзають, від чого я чахну і хворію.