Не гавкаю- но охраняю• 17 января 2023

Хто орендує квартиру вже майже все життя

Ви вже звикли до такого? А як далі? Ходила на манікюр до дівчини, і ми тоді розговорились про оренду, і вона сказала що не бачить сенсу купувати своє, типу всі орендують, а на своє ще спробуй на собирати. І на роботі зі мною працювала жінка яка все своє життя орендує квартири, їй уже за 40 має сина, на той момент орендувала квартиру, практично за містом щоб було як найдешевше. Чесно, думала що як би не було, але з часом кожен має мати своє житло, там же пенсія і за що потім платити за квартиру. Але і мені уже 29 а я ще орендую, і поки нічого не світить)))
автор Не гавкаю- но охраняю • 17 января 2023
Ответ дляПикарда
Тому зараз живу з батьками і то явно надовго. Бездітна тітка обіцяє залишити 2 хати і гараж, які дід збудував... Одним словом, якщо доживу, років у 45-50 буду багатою спадкоємицею
Перспективи супер)

Пикарда• 17 января 2023
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Перспективи супер)
Дай Боже нервів і дожити до тих перспектив( мені тільки 32. Закарпаття, сподіваюсь нас ніхто не прийде ’асвабаждать’
Брююнетка• 17 января 2023
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Ви молодець) В мене постійний страх що не вийде, або щось піде не так. Скільки вже раз планувала щоб займатись чимось своїм, але почати не можу, заважає страх! А який саме у вас магазин? Косметики?
Одяг,починала з секонда три роки, зараз на це часу немає, то продаю одяг по дропшиппингу
Але скажу зразу, секондом краще
Але хочу спробувати трошки закупити взуття і спробувати, ой не знаю не знаю, куди я лізу)))
Латвийские_Номера• 18 января 2023
Ответ дляА поговорить?
У військоматі, чи як там зараз центр комплектування, заробітна плата від 43, логіст диспетчер на телефоні +-40, ріелтори також не бідують. Це всі без досвіду та освіти.
Ви впевнені в таких зп? Не всі бухгалтери так отримують.