Цвіту і пахну• 18 января 2023

Була якась офіційна інформація щодо ракети в Дніпрі?

Ніде не знаходжу. А ситуація з арестовичем стала приводом для нової пісні ватніків про всенетакоднозначно, мовляв кацапи луплять по будинкам не навмисно ( ракети кидають навмисно, куди потрапили то все друге питання) і винна Україна, бо ніби то ракету збили, і вона через це змінила траекторію( наскільки ця версія взагалі реальна? Хоча винна знову ж таки, в будь якому випадку, країна кацапів, вони ті ракети запускають). Одним словом великий простір для маніпуляцій. При чому люди які мають хоч якесь відношення до кацапів( родичі, чи просто світогляд) одразу починають за це чіплялись.
Bejza• 18 января 2023
Ответ дляВиктория1104
Я считаю, что перед своим увольнением он должен сделать заявление, что- то в духе:’ Мне из Киева конечно не видно, что там в Днепре, расследования я не дождался, фактов не имею,что у нас на вооружение не знаю, но мне очень хотелось быть звездой и попиариться’ .И знаете, народ ему эту выходку простит,не зря его называют Люсенька.
Он сегодня ролик снял, на бензозаправке, ему так смешно, весело...мразь
ImperoTanya• 18 января 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
Я також думаю що дурниця. Але тепер деякі виють, що от арестович випадково правду сказав , як є, а тепер наші приховують і її точно збили. Я не згодна, але чому ніяких коментарів
А нашо коментувати неправду. Вчепилися в того арестовича. Той ляпнув помилився - тепер 100500тем по всім каналам. Тут вже 7ма - задовбали.
Літять ракеты по місту мілйоннику - де не впаде люди сотнями. Вони ж не керовані. Нема в місті складів чи казарм.
Фашисти рашисти чтріляють по містам мирних громадян України. Вони нелюди
ImperoTanya• 18 января 2023
Ответ дляВиктория1104
А где я писала, что он сказал плохо о ВСУ? Он подорвал репутацию, понимаете, есть подтекст, есть вырванные фразы, а потом домыслы .Вы же знаете ,что идёт ещё и информационная война.
Лучше бы молчал.
Лучше б тут 10 тему не писали. Оно б через 2 часа заглохло после эфира. Если б не такие писательницы ипсошные
Len_to4ka• 18 января 2023
Ответ дляNatali81-aa18
Я в цьому нічого не розумію, але якось дивно, ракету збили і вона поміняла траєкторію, хіба вона не повинна була вибухнути у повітрі?
Це зовсім не дивно. Таке трапляється час від часу . Почитайте про принцип роботи ПРО. Воно вибухає не від зіткнення з ракетою а поряд і створює «хмару» , все залежить від того на якій відстані від об’єкта розірвалось ППО і який тип ракети воно збивало.
Ракета може вибухнути в повітрі , а може змінити курс . Багато ракет було « приземлено» в полях , садах, посадках. Але тут нюанс що ракета повинна вибухнути лише тоді коли знаходиться на заданих координатах . Тому такі не вибухнувши ракети потім , знешкоджують , відєднують БК. Точно знаю випадок коли ракета змінила курс і впала на приватний сектор , пошкоджено 15 будинків, один розбито в щент. Були жертви, заісно менше ніж в Дніпрі , але були.
Тобто це цілком реальна ситуація про зміну курсу.
Єдине питання тут що офіційні джерела стверджують що то була ракета Х-22 і ми такі начебто не збиваємо бо не маємо технічної можливості.
Але яка різниця ?? Якби ракети не запускались то і трагедії б не було.
tarveldy• 18 января 2023
Ответ дляВиктория1104
Лучше бы молчал.
Так ви оприділіться на чиїй ви стороні
Natali81-aa18• 18 января 2023
Ответ дляLen_to4ka
Дякую за роз´яснення, таке в нас життя, що треба розбиратись в ракетах і розуміти що до чого(
Veronikca• 18 января 2023
Ответ дляVikyliya
А після цього написав,що останній раз, коли він пішов, то ’ ..через 2 місяці почалась війна. Подивимось,що тепер буде’ і смайлик ) в кінці причепив. Він ще та паскуда.
Вообще-то да. Вы правы.
lana_banana04• 20 января 2023
Ответ дляOllka
Даже мне Ваш вопрос стал интересен.
Если Вы кого-либо консультируете по любому вопросу, который касается Вашей специальности - Вы делали бы это бесплатно?
Точно?
А в чем он, прастити, специалист, что консультирует?
lana_banana04• 20 января 2023
Ответ дляLike-995b
Вас это больше всего беспокоит??
ну да. Это же наши народные деньги просираются
Ollka• 20 января 2023
Ответ дляlana_banana04
Понятия не имею
Но раз советник значит по каким то вопросам консультирует
Вы бы делали это бесплатно?
lana_banana04• 21 января 2023
Ответ дляOllka
Понятия не имею
Вы бы делали это бесплатно?
Вы переводите на меня стрелки. А сами понятия не имеете, в чем может консультировать Арестович. Типа ну раз он оформлен консультантом, то хай пилит бабло налогоплательщиков, усё норм. Вот от этого и все проблемы в нашей стране
Ollka• 21 января 2023
Ответ дляlana_banana04
Разница в том, что я могу точно узнать, в каких именно вопросах он консультирует - муж по работе может точно узнать. А может и знает. Не спрашивала. Просто не видела смысла. Знаю только, что реально консультировал. Значит свои деньги отрабатывал.